Viabox lub Viaauto w Kia Carens IV

Rozpocznij przygodę z forum Kia Motors Klub! Przywitaj się i dyskutuj o motoryzacji.
franki
Posty: 3
Rejestracja: 04 lip 2019, 09:16

Viabox lub Viaauto w Kia Carens IV

Post autor: franki »

Witam,
w związku z tym że w najbliższym czasie będę jechał Carensem IV z przyczepą gdzie DMC zestawu będzie >3,5 to muszę użyć Viaboxa. W związku z tym mam pytanie - gdzie zamontować to urządzenie. W instrukcji od auta niestety nie ma słowa o tym, natomiast instrukcja Viabox odsyła właśnie do instrukcji auta?
Jeśli nie macie Carensa to że napiszcie gdzie montowaliście Viaboxa w innych autach Kia?
Ja osobiście skłaniam sie do montażu na tym wykropokowanym polu obok lusterka (tak np podaje instrukcja Opla), ale wolałbym się upewnić.
Z góry dzięki

franki
kaes
Posty: 13
Rejestracja: 01 lip 2019, 21:12
model samochodu: Kia Venga

Re: Viabox lub Viaauto w Kia Carens IV

Post autor: kaes »

Może to nie na temat. Ja mam ViaTool'a i przykleiłem go po prawej stronie od lusterka wstecznego (ale nie na tym kropkowanym polu bo klej na tych urządzeniach jest bardzo mocny i obawiałem się , że przy próbie odklejenia mógłbym uszkodzić tą warstwę.)
Krzysztof

KIA Venga 1,6 AT, BL
franki
Posty: 3
Rejestracja: 04 lip 2019, 09:16

Re: Viabox lub Viaauto w Kia Carens IV

Post autor: franki »

I działa Ci bez problemu w tym miejscu?
kaes
Posty: 13
Rejestracja: 01 lip 2019, 21:12
model samochodu: Kia Venga

Re: Viabox lub Viaauto w Kia Carens IV

Post autor: kaes »

tak, działa bez problemu, chciałem dołączyć fotkę ale za Chiny Ludowe nie mam pojęcia jak...

po załadowaniu pliku, po prawej stronie jest wykrzyknik i po jego kliknięciu wyskakuje komunikat:

" BŁĄD
Przestrzeń na dysku przeznaczona na załączniki jest już zapełniona."
Krzysztof

KIA Venga 1,6 AT, BL
franki
Posty: 3
Rejestracja: 04 lip 2019, 09:16

Re: Viabox lub Viaauto w Kia Carens IV

Post autor: franki »

Założyłem w taki sposób i zadziałało bez problemu
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”