Kia for you wątpliwości

Rozpocznij przygodę z forum Kia Motors Klub! Przywitaj się i dyskutuj o motoryzacji.
JaWa
Posty: 277
Rejestracja: 10 paź 2018, 12:45
model samochodu: Rio

Re: Kia for you wątpliwości

Post autor: JaWa »

Mazda ma te same problemy już od dłuższego czasu, a i Zachar zajmował się tematem kradzieży. Skoro taka decyzja została podjęta, to na pewno świadomie ;)
Seb
Posty: 1231
Rejestracja: 18 lut 2016, 18:28
model samochodu: Była KIA Optima L 2016 sedan 2,0PB manual
Jest Superb 2.0TSI
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Kia for you wątpliwości

Post autor: Seb »

Nie chodzi mi o podważanie decyzji. Podjęli ją wspólnie i szanuję wybór. Ciekawi mnie sprawa tego ubezpieczenia.
Ja mam już dwuletnie auto. Przy kupnie był jakiś pakiet i ubezpieczyłem za 2300zł, po roku już nie było tak łatwo bo najtańszy oferowany to chyba 3200zł. Musiałem poszukać i udało się za 2200zł. W przyszłym roku nie wiem jak będzie. Oczywiście pytam o pakiet wymagany dla leasingu.
Pisał Sebastian
była KIA Optima L 2016 sedan 2,0PB manual
jest Superb 2.0TSI 140kW
Hun
Posty: 6
Rejestracja: 29 paź 2018, 19:43
model samochodu: Mazda 3

Re: Kia for you wątpliwości

Post autor: Hun »

Seb o tym filmiku czytałem chyba na autoblogu, ale szczerze mówiąc nie oglądałem. Obecnie jeżdżę 9 letnią mazdą 3 i nie mam problemów z korozją nadwozia, a podwozie zabezpieczyłem kilka lat temu więc nie przejmuje się. Tym samochodem też planuję jeździć max 10 lat a oczywiście wołałbym krócej ;)
Co do ubezpieczenia to wychodzi ok 3% wartości :/ ale wliczaliśmy sobie to gdy obliczaliśmy całkowite koszty użytkowania samochodu więc wiemy czego się spodziewać.

Szczerze to ja dalej nie jestem na 100% przekonany, ale trzeba było podjąć decyzję a wiem, że i z Kii i z Mazdy byłbym zadowolony więc wybraliśmy oczami żony :lol:
plagit

Re: Kia for you wątpliwości

Post autor: plagit »

jakbyś podał konkretne kwoty tak dla porównania ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”