KIASZROT

Rozpocznij przygodę z forum Kia Motors Klub! Przywitaj się i dyskutuj o motoryzacji.
Sid
Posty: 367
Rejestracja: 01 sty 2021, 15:25
model samochodu: Ceed
Lokalizacja: Polska

Re: KIASZROT

Post autor: Sid »

A mnie po wizycie w serwisie rozśmieszyło tylko, że prosili bym dał 10 punktów oceny, jakby dzwonili z centrali i prosili o ocenę serwisu :lol:. Ale taką 10 bym uczciwie dał, choć to była tylko wymiana oleju. I tak na marginesie, nie żebym nie wierzył w Wasze problemy, ale ze swojego auta jestem zadowolony. I oby tak było dalej.
:D Ceed 1.4 t-gdi. :D
fishhunter
Posty: 39
Rejestracja: 23 wrz 2021, 20:05
model samochodu: stonic

Re: KIASZROT

Post autor: fishhunter »

Cześć Sid!

Też chciałbym, niestety globalna firma a dbałość o klienta 0 na co mi 7 lat gwarancji. Niech zrobią coś w końcu. Od sierpnia kilkanaście wizyt w serwisie.
Czy ktoś kupił nowy samochód i miał takie problemy. Bo ja przez całe życie nie byłem w serwisie ( oprócz przeglądów ) co w Kia.
Niech ci hula kijanka jak wiatr po pustyni powodzenia.
romanhoks
Posty: 306
Rejestracja: 04 cze 2021, 20:01
model samochodu: Sportage 2.0 CRDI 4x4

Re: KIASZROT

Post autor: romanhoks »

Cos mi sie zdaje ze to tylko w kraju takie podejscie do klienta. U nas nie do pomyslenia. Tu 7 lat gwwarancji jest respektowane nawet na glupi lacznik stabilizatora.
Przepraszam za pisownie.Posiadam klawiature norweska.
Grundi
Posty: 165
Rejestracja: 24 paź 2021, 13:18

Re: KIASZROT

Post autor: Grundi »

W Polsce Dealer i ASO to zwykły „Janusz” handlarz, tylko ze sprzedaje nowe auta, a serwis, myśle ze „Tadeusz” w garażu ma większa wiedzę niż pracownicy serwisów ASO ( w fordzie kierownik serwisu + 5 uczniaków) w Kia bardzo podobnie to wyglada w moich okolicach, nie wrzucajmy wszystkiego do jednego worka. Tak samo jak są Teściowe i Teściowe, to tak tez jest z serwisem. I niestety gwarancja i marka niewiele maja z tym wspólnego p
romanhoks
Posty: 306
Rejestracja: 04 cze 2021, 20:01
model samochodu: Sportage 2.0 CRDI 4x4

Re: KIASZROT

Post autor: romanhoks »

Jestem ciekaw czy ktos z was serwisuje swoje auto nie w kraju, a za granica. Jak to wyglada z gwarancja u sasiada.
Przepraszam za pisownie.Posiadam klawiature norweska.
Grundi
Posty: 165
Rejestracja: 24 paź 2021, 13:18

Re: KIASZROT

Post autor: Grundi »

Wypowiadał się wyżej kolega ze Szwecji o ile dobrze kojarzę. Tam wszystko gra.

Osobiście uważam ze z ASO tak samo jak z salonem.

Mam w mieście dwóch dealerów przy poszukiwaniu jeden mnie „zwodził” przez 3 tygodnie ze auto do jazdy testowej jest w innym mieście, a to jednak nie wróciło a to właśnie pojechało, totalne olewanie bo to ja musiałem się upominać o termin jazdy. Drugi salon, wie Pan był lift nikt nie ma polifta na jeździe a przedlifty musieliśmy sprzedać bo czas się kończył. Możecie kupić w ciemno po obrazku a przejechać się gdziekolwiek przedliftem. I tak tez zrobiliśmy :-)

Mam nieodparte wrażenie ze wszystko zależy „od człowieka”
fishhunter
Posty: 39
Rejestracja: 23 wrz 2021, 20:05
model samochodu: stonic

Re: KIASZROT

Post autor: fishhunter »

Witam! Dzisiaj tylko dodam, że 6 miesięcy od kupna nowego samochodu nic się nie zmieniło kia ma mnie głęboko w d... ! 3 tygodnie cieszyłem się z kupna! Komputer jak był nie sprawny tak jest. Wizyty w serwisie, telefony i e-maile nic nie dają. TAK WYGLĄDA PRAWDA O 7 LETNIEJ GWARANCJI kia.

KIASZROT TYTUŁ MOJEGO POSTA - I WSZYSTKO JASNE!
kejdzejejdzem
Posty: 249
Rejestracja: 04 wrz 2021, 23:12
model samochodu: Mondeo, Astra, Sorento

Re: KIASZROT

Post autor: kejdzejejdzem »

A byłeś u prawnika ?
U rzecznika praw konsumenta ?
Jacekku
Posty: 24
Rejestracja: 25 lut 2021, 03:53
model samochodu: Optima

Re: KIASZROT

Post autor: Jacekku »

Niestety realia w naszym kraju. Kilka lat temu autoryzowany serwis aparatów firmy N... Działał podobnie tzn. ciągle zajęta linia niczym w zusie a jak " naprawili to olaboga dramat" na forum grzmiało przed długi czas ale w końcu chyba odbiło się to echem dalej w świecie i nagle bach nie ten serwis się stał. Może podaj gdzieś do głównej siedziby swój problem. Tam może wykonają jeden magiczny telefon i u nas ruszą tyłki.
fishhunter
Posty: 39
Rejestracja: 23 wrz 2021, 20:05
model samochodu: stonic

Re: KIASZROT

Post autor: fishhunter »

Witam!

Wklejam 8 już post do centrali kia polska w Warszawie.

Minął kolejny miesiąc i nic cisza.Jak długo jeszcze mam czekać na gwarancyjną naprawę mojego samochodu!!!! Dlaczego mam jeździć niesprawnym samochodem. Nikt, nigdy się ze mną nie skontaktował. Wasza 7 letnia gwarancja to chwyt marketingowy. Samochód kupiony 27.07.2021. Niecały miesiąc użytkowania nowego samochodu i zepsuty komputer pokładowy. 8 miesięcy czekania i nic, g..no mi po waszej gwarancji . Nigdy nie miałem kłopotów z samochodami innych marek. KIA TO DNO.

bez wyrazów szacunku

Kto chce kupić ostrzegam tylko nie to gówno. Sorry ale konwenanse już mi się wyczerpały w początkowych e-mailach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”