Opinie o KIA INTER AUTO KRAKÓW

Lista warsztatów w województwie Małopolskim
perlak88
Posty: 112
Rejestracja: 08 sty 2019, 23:52
model samochodu: KIA OPTIMA 1.6 TGDI 180km, wer. L

Opinie o KIA INTER AUTO KRAKÓW

Post autor: perlak88 »

Witam

dostałem fajną ofertę z tego salonu na zakup KIA OPTIMA. Pytanie o opinie o nich. Ktoś zamawiał jakieś auta u nich - miałbym po odbiór około 400km - ogólnie dla 2 tys z hakiem taniej wydaje mi się, że warto się w to bawić. Dobre opony zimowe wyjdą gratis już odliczając koszty podróży.
KIA OPTIMA 1.6 TGDI 180KM, L sedan
Piotrek
Posty: 1400
Rejestracja: 16 paź 2017, 11:00
model samochodu: Kia Optima
Lokalizacja: Łańcut

Re: Opinie o KIA INTER AUTO KRAKÓW

Post autor: Piotrek »

Ja tam kupowałem optimę. Ogólnie jest to najtańszy dealer KIA w Krakowie. Obsługa jeżeli chodzi o sprzedaż jest bardzo dobra. Większych upustów niż u nich w Małopolsce nie dostaniesz. Podobnie z odkupem samochodu używanego - mają najlepsze ceny.
Możesz ich podpytać o dodatkowe rabaty w stylu darmowych przeglądów, opon zimowych bądź znizki na drugi komplet felg/czujników parkowania. Ja mogę tam polecić dwóch sprzedawców. Gdybyś był zainteresowany to pisz na priv, podam ci namiar.
Kia Optima L DOHC 2.0 Pb
bjbax
Posty: 13
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:06
model samochodu: KIA Opitma L 1.7 CRDi
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Opinie o KIA INTER AUTO KRAKÓW

Post autor: bjbax »

Ja w listopadzie/grudniu kupowałem Optimę u nich i wszystko załatwiałem przez telefon. Jedynym minusem był czas potrzebny na załatwienie leasingu a tak to wszystko przebiegło sprawnie. Aha, jak wynegocjujesz opony zimowe to spytaj jakie !! Ja nie spytałem i mam chińskie :( Bym wiedział to dopłaciłbym do czegoś "normalnego".
perlak88
Posty: 112
Rejestracja: 08 sty 2019, 23:52
model samochodu: KIA OPTIMA 1.6 TGDI 180km, wer. L

Re: Opinie o KIA INTER AUTO KRAKÓW

Post autor: perlak88 »

Dzięki za opinie. Nie chcę dać teraz opon ale za to dali najlepszy rabat. :) czemu długo zeszło z Leasingiem?
KIA OPTIMA 1.6 TGDI 180KM, L sedan
bjbax
Posty: 13
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:06
model samochodu: KIA Opitma L 1.7 CRDi
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Opinie o KIA INTER AUTO KRAKÓW

Post autor: bjbax »

Dość długo papiery "obrabiali". Fakt, że chciałem podpisać umowę w moim mieście też miał znaczenie.
Ja brałem samochód jeszcze z 2017 roku i nie wiem czy rabat był największy ale w cenie były jeszcze dwa przeglądy.
Piotrek
Posty: 1400
Rejestracja: 16 paź 2017, 11:00
model samochodu: Kia Optima
Lokalizacja: Łańcut

Re: Opinie o KIA INTER AUTO KRAKÓW

Post autor: Piotrek »

Do samochodów 2017 dodawany był pakiet serwisowy na 60tys km lub 4 lata.
Kia Optima L DOHC 2.0 Pb
ODPOWIEDZ

Wróć do „Małopolskie”