Tomi, Picanto 1,2 2011

Napisz kilka słów o sobie, skąd jesteś, jakim autem jeździsz itp.
Tomi
Posty: 5
Rejestracja: 10 mar 2013, 13:14
model samochodu: Pikuś

Tomi, Picanto 1,2 2011

Post autor: Tomi »

Cześć Wam :)
Jestem Tomi, w tym roku skończę 30 lat, od urodzenia mieszkam w Warszawie.
W lipcu 2012 stałem się szczęśliwym posiadaczem czerwonego Picanto z 2011 z silnikiem 1,2. Do tej pory przejechałem już chyba coś około 10 000 i jestem bardzo zadowolony z autka :) W tej chwili mój Pikuś nie wyróżnia się niczym szczególnym, ale w okresie letnim śmigam na białych felgach OZ Superturismo WRC, więc łatwo mnie rozpoznać na drodze :D
Przed Picanto miałem dwa Mitsubishi Colty :) Jeden granatowy '98 z silnikiem 1,3 75KM, później srebrny '02 z motorem 1,6 103KM. Fajne autka, ale stały się dla mnie trochę mało wygodne - zawieszenie niskie i twarde, trochę za mało elektryki w środku. Do tej pory jednak jestem aktywnym członkiem klubu miłośników tego modelu auta - coltmania.pl :)

Jak pogoda nieco się poprawi i ustabilizuje, to umyję Pikusia, strzelę jakieś fotki i wrzucę do tematu :)
Awatar użytkownika
karlik
Administrator
Posty: 31
Rejestracja: 17 cze 2011, 13:12
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Tomi, Picanto 1,2 2011

Post autor: karlik »

Witamy na forum.
Jeśli chodzi o opis i zdjęcia samochodu to najlepiej by było założyć nowy temat i dodać swoje auto w dziale NASZE SAMOCHODY. To będzie miejsce gdzie będziemy dodawać opisy swoich samochodów, wyposażenie, zdjęcia itd.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitania”