Termin dostawy ---> Termin odbioru

forum użytkowników modelu Sorento
Bugaloo
Posty: 416
Rejestracja: 16 wrz 2021, 18:03

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: Bugaloo »

W umowie, masz datę dostawy 7 miesięcy od zamówienia ;)
Ostatnio zmieniony 24 sty 2022, 09:26 przez Bugaloo, łącznie zmieniany 1 raz.
inquis
Posty: 1223
Rejestracja: 05 paź 2021, 09:14
model samochodu: KIA SORENTO MY22 PHEV XL+PNS, SNOW PEARL WHITE

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: inquis »

Bugaloo pisze: 24 sty 2022, 08:45 W umieie, masz datę dostawy 7 miesięcy od zamówienia ;)
Dokładnie tak :D Jeśli za "starych dobrych czasów" dawali 7 miesięcy, a wyrabiają się w 12 jak dobrze pójdzie; to strach pomyśleć teraz przy 10 miesiącach na zamówieniu - w ile się wyrobią :?: :lol:
novada
Posty: 23
Rejestracja: 06 gru 2021, 14:03
model samochodu: Sorento IV

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: novada »

Mój w końcu odebrany.
Zamówienie w połowie września z listy zamówionych aut przez samą Kię.
Na początku grudnia auto dopłynęło do Słowenii. Pod koniec grudnia było oclone i przygotowane do transportu na terenie PL. Samo przygotowanie u dealera jeszcze mega długo (jak dla mnie) trwało.
Wersja XL - biała perła.
Póki co 200 km po okolicy - wszystko elegancko.
Przesiadam sie z sedana BMW 3, które zachęcało do agresywnej jazdy. Tutaj, mimo że czas do setki jest podobny, to muszę przyznać, że dobrze jeździ mi się na trybie eco. Auto mimo, że potrafi być dynamiczne to zachęca raczej do spokojnej rodzinnej jazdy.
Załączniki
PXL_20220117_145608521.jpg
Sidos
Posty: 223
Rejestracja: 14 lip 2021, 09:05
model samochodu: Sorento HEV AWD XL PNR

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: Sidos »

inquis pisze: 24 sty 2022, 08:51
Bugaloo pisze: 24 sty 2022, 08:45 W umieie, masz datę dostawy 7 miesięcy od zamówienia ;)
Dokładnie tak :D Jeśli za "starych dobrych czasów" dawali 7 miesięcy, a wyrabiają się w 12 jak dobrze pójdzie; to strach pomyśleć teraz przy 10 miesiącach na zamówieniu - w ile się wyrobią :?: :lol:
petarda !
moja biała xl 12.02 ma być podobno w koprze 8-)
inquis
Posty: 1223
Rejestracja: 05 paź 2021, 09:14
model samochodu: KIA SORENTO MY22 PHEV XL+PNS, SNOW PEARL WHITE

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: inquis »

novada pisze: 24 sty 2022, 09:06 Mój w końcu odebrany.
Zamówienie w połowie września z listy zamówionych aut przez samą Kię.
Na początku grudnia auto dopłynęło do Słowenii. Pod koniec grudnia było oclone i przygotowane do transportu na terenie PL. Samo przygotowanie u dealera jeszcze mega długo (jak dla mnie) trwało.
Gratulacje!!! Powiedz kiedy zamawiał dealer, jaki masz napęd, bo dachu nie widzę (chyba, że przykryty śniegiem:).
novada
Posty: 23
Rejestracja: 06 gru 2021, 14:03
model samochodu: Sorento IV

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: novada »

Kiedy dealer zamawiał - nie wiem, nikt mi tego nie mówił a mi też nie zależało żeby się dowiedzieć.
Panoramicznego dachu brak. W sumie chciałem ale nie było nic do wzięcia bez czekania 8-11 mies, więc zdecydowałem, że właściwie go nie potrzebuje :)
Wg mnie wizualnie auto dobrze wyglada z czarnym dachem (takim jechałem na próbnej) ale jak coś to da sie dach okleić czarną folią. Póki co jednak tego nie robie, podoba mi sie też cały biały. Jest całkiem dużo czarnych elementów, ciemne szyby więc nie wygląda jak lodówka :)

Mam też powłokę ceramiczną robioną u dealera.

Napęd HEV AWD. Spalanie średnie 7,8l po wsiach + z 20 km autostradą.
inquis
Posty: 1223
Rejestracja: 05 paź 2021, 09:14
model samochodu: KIA SORENTO MY22 PHEV XL+PNS, SNOW PEARL WHITE

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: inquis »

Szkoda, że nie masz tej informacji. W taką zimę na wioski AWD jak znalazł:) Założyłeś zimówki?
Sidos
Posty: 223
Rejestracja: 14 lip 2021, 09:05
model samochodu: Sorento HEV AWD XL PNR

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: Sidos »

novada pisze: 24 sty 2022, 09:40 Kiedy dealer zamawiał - nie wiem, nikt mi tego nie mówił a mi też nie zależało żeby się dowiedzieć.
Panoramicznego dachu brak. W sumie chciałem ale nie było nic do wzięcia bez czekania 8-11 mies, więc zdecydowałem, że właściwie go nie potrzebuje :)
Wg mnie wizualnie auto dobrze wyglada z czarnym dachem (takim jechałem na próbnej) ale jak coś to da sie dach okleić czarną folią. Póki co jednak tego nie robie, podoba mi sie też cały biały. Jest całkiem dużo czarnych elementów, ciemne szyby więc nie wygląda jak lodówka :)

Mam też powłokę ceramiczną robioną u dealera.

Napęd HEV AWD. Spalanie średnie 7,8l po wsiach + z 20 km autostradą.
nevada a z jakich okolic jesteś ?
Bugaloo
Posty: 416
Rejestracja: 16 wrz 2021, 18:03

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: Bugaloo »

Miałem możliwość odebrania takiej samej konfiguracji pod koniec roku (przynajmniej tak twierdził dealer).
Wizualnie ogień ale utrzymanie białej perły już przerabiałem i podziękuję. Tym razem wygrała wygoda ;)
Nie mniej gratki i mimo wszystko lekka zazdrość :)
novada
Posty: 23
Rejestracja: 06 gru 2021, 14:03
model samochodu: Sorento IV

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: novada »

Sidos pisze: 24 sty 2022, 10:28
novada pisze: 24 sty 2022, 09:40 Kiedy dealer zamawiał - nie wiem, nikt mi tego nie mówił a mi też nie zależało żeby się dowiedzieć.
Panoramicznego dachu brak. W sumie chciałem ale nie było nic do wzięcia bez czekania 8-11 mies, więc zdecydowałem, że właściwie go nie potrzebuje :)
Wg mnie wizualnie auto dobrze wyglada z czarnym dachem (takim jechałem na próbnej) ale jak coś to da sie dach okleić czarną folią. Póki co jednak tego nie robie, podoba mi sie też cały biały. Jest całkiem dużo czarnych elementów, ciemne szyby więc nie wygląda jak lodówka :)

Mam też powłokę ceramiczną robioną u dealera.

Napęd HEV AWD. Spalanie średnie 7,8l po wsiach + z 20 km autostradą.
nevada a z jakich okolic jesteś ?
Górny Śląsk
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sorento”