Termin dostawy ---> Termin odbioru

forum użytkowników modelu Sorento
inquis
Posty: 1223
Rejestracja: 05 paź 2021, 09:14
model samochodu: KIA SORENTO MY22 PHEV XL+PNS, SNOW PEARL WHITE

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: inquis »

Bugaloo pisze: 24 sty 2022, 10:37 Miałem możliwość odebrania takiej samej konfiguracji pod koniec roku (przynajmniej tak twierdził dealer).
Wizualnie ogień ale utrzymanie białej perły już przerabiałem i podziękuję. Tym razem wygrała wygoda ;)
Nie mniej gratki i mimo wszystko lekka zazdrość :)
Faktycznie, biała perła jest kiepska w utrzymaniu, kiedy jeździsz na myjnię bezdotykową. Ostatnio jednak jest w opcji aktywna piana przy pomocy której idzie "jako-tako" auto umyć za 15 pln. Ale mycie ręczne raz w miesiącu za 40 pln rozwiązuje problem....
radzique
Posty: 208
Rejestracja: 14 maja 2021, 12:06
model samochodu: Sorento HEV AWD XL, Prestige Line + Panorama, MY22

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: radzique »

Przy tej pogodzie w ogóle mycie białej perły nie ma sensu :D, 5 min po wyjeździe z myjki jet to samo.

Ale miałem wcześniej głównie czarne auta i to był jeszcze większy koszmar :lol:
Bugaloo
Posty: 416
Rejestracja: 16 wrz 2021, 18:03

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: Bugaloo »

Ja odnosiłem wrażenie, jakby w lakier wciskał się brud i siedział "głębiej", Dostawałem nerwicy co porządniejsze mycie. Nie mniej, zadbana biała perla i czarny są piękne.
Sidos
Posty: 223
Rejestracja: 14 lip 2021, 09:05
model samochodu: Sorento HEV AWD XL PNR

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: Sidos »

Bugaloo pisze: 24 sty 2022, 12:50 Ja odnosiłem wrażenie, jakby w lakier wciskał się brud i siedział "głębiej", Dostawałem nerwicy co porządniejsze mycie. Nie mniej, zadbana biała perla i czarny są piękne.
Amen
Sidos
Posty: 223
Rejestracja: 14 lip 2021, 09:05
model samochodu: Sorento HEV AWD XL PNR

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: Sidos »

warto jeszcze myślę, okleić logo na grillu na czarny.
jak odbiorę, mam zamiar to zrobić, gdzieś na yt widziałem filmik z oklejonym logo kia, robi robotę !
radzique
Posty: 208
Rejestracja: 14 maja 2021, 12:06
model samochodu: Sorento HEV AWD XL, Prestige Line + Panorama, MY22

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: radzique »

odjeżdżamy z tematem wątku widze... ale logo do oklejenia idzie na bank, tam samo jak lusterka na czarno. Jak zrobię to wrzucę zdjęcia.
Muszę podjechać jeszcze do speców, bo z lusterkami nie ma problemu, ale logo zazwyczaj dają do lakierowanie co dla mnie nie jest wyjściem bo auto w najmie i musi wrócić bez modów ;)
Sidos
Posty: 223
Rejestracja: 14 lip 2021, 09:05
model samochodu: Sorento HEV AWD XL PNR

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: Sidos »

radzique pisze: 24 sty 2022, 13:11 odjeżdżamy z tematem wątku widze... ale logo do oklejenia idzie na bank, tam samo jak lusterka na czarno. Jak zrobię to wrzucę zdjęcia.
Muszę podjechać jeszcze do speców, bo z lusterkami nie ma problemu, ale logo zazwyczaj dają do lakierowanie co dla mnie nie jest wyjściem bo auto w najmie i musi wrócić bez modów ;)
lusterka są do kupienia u dealera, bodajże 6-7 stówek (nakładki które możesz zdjąć), też się nad tym zastanawiam mocno..
zdjęcia koniecznie jak zrobisz ! 8-)
inquis
Posty: 1223
Rejestracja: 05 paź 2021, 09:14
model samochodu: KIA SORENTO MY22 PHEV XL+PNS, SNOW PEARL WHITE

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: inquis »

Jeśli ktoś czekał na KIĘ "prosit" :D , to leży w rowie w okolicach Oleśnicy Małej
https://gazetawroclawska.pl/osiem-aut-w ... 1-16012697
To chyba kara za to, że termin oczekiwania na ProCeeda to ok. 3 miesiące - TAK, TRZY!!!
nagdob
Posty: 1119
Rejestracja: 21 mar 2020, 13:55
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor H8G (Dark Penta Metal), AE+, HAR, LTH, PNS, HAK wertykalny, produkcja lipiec 2022

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: nagdob »

inquis pisze: 24 sty 2022, 13:50 Jeśli ktoś czekał na KIĘ "prosit" :D , to leży w rowie w okolicach Oleśnicy Małej
https://gazetawroclawska.pl/osiem-aut-w ... 1-16012697
To chyba kara za to, że termin oczekiwania na ProCeeda to ok. 3 miesiące - TAK, TRZY!!!
Co prawda na zdjęciu raczej nie widać marek samochodów, ale na pewno nie kia prosit, jak w tekście gazety wrocławskiej :mrgreen: , ale kia proceed. Analfabeci. Oczywiście piszę o tych z gazety...
Drugie auto: KIA NIRO HEV 2020, full opcja, brązowa skóra.
inquis
Posty: 1223
Rejestracja: 05 paź 2021, 09:14
model samochodu: KIA SORENTO MY22 PHEV XL+PNS, SNOW PEARL WHITE

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: inquis »

Przejrzyj galerię - widać ProCeedy; jechały do Wrobudu we Wrocławiu albo do Długołęki. Ci, którzy teraz czekają mają "ciepło"...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sorento”