Sorento ( Transport )

forum użytkowników modelu Sorento
Matekczm11
Posty: 6
Rejestracja: 07 kwie 2021, 13:59
model samochodu: Sorento

Sorento ( Transport )

Post autor: Matekczm11 »

Cześć
Mam pytanie odnośnie transportu do Koper (Słowenia) , a później do Polski
Mój sorento wyprodukował się 29.03.2021r , planowana dostawa to 16.05.2021r.
Jak to jest z tym transportem ?
Jeśli mój sorento wyprodukował się tam 29.03 to przypłynie dostawą kwietniową do Kopru ?
I też ile mniej więcej czasu auto stoi w porcie w Korei i w koprze ? aby przyjechał do Polski ?
jacek1
Posty: 321
Rejestracja: 12 lut 2019, 18:38
model samochodu: Stonic 1.4 automat

Re: Sorento ( Transport )

Post autor: jacek1 »

Kwietniową dostawą raczej nie , statek płynie do Słowenii gdzieś 28 dni . Jak już będzie w Koper to dostawa do Polski średnio z 2 tygodnie . Później na składzie oclenie i wyposażenie auta to następny tydzień . Ja co prawda odbierałem Stonica w 2019 u mnie wyglądało to tak : wyprodukowany 27 luty , w Koper 28 kwietni , odebrany 3 czerwca . Mam nadzieje że odbierzesz auto w wyznaczonym terminie , pozdrawiam
Nie jeździj szybciej niż lata Twój Anioł Stróż !
Matekczm11
Posty: 6
Rejestracja: 07 kwie 2021, 13:59
model samochodu: Sorento

Re: Sorento ( Transport )

Post autor: Matekczm11 »

Dzięki za odp.
Słyszałem że statki do koper pływają 2 razy w miesiącu to prawda ? , tzn. Początek i koniec miesiąca.
Ogólnie termin przewidywany dostawy to termin do dealera czy na skład w Polsce ??
Pozdrawiam :D
jacek1
Posty: 321
Rejestracja: 12 lut 2019, 18:38
model samochodu: Stonic 1.4 automat

Re: Sorento ( Transport )

Post autor: jacek1 »

Na zamówieniu masz termin odbioru auta . Jak już będzie w Polsce to max 7-10 dni do odbioru. Najlepiej jak pojedziesz do dilera i zapytasz się czy auto płynie , czy może już jest w Koper . Oni wszystko mają w tych swoich komputerach :D
Nie jeździj szybciej niż lata Twój Anioł Stróż !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sorento”