KIA Sorento IV - pierwsze opinie

forum użytkowników modelu Sorento
raku
Posty: 230
Rejestracja: 16 lip 2021, 12:40
model samochodu: KIA Sorento HEV 2WD XL (2022)

Re: KIA Sorento IV - pierwsze opinie

Post autor: raku »

Niestety u mnie ciągle cisza z salonu, czyli jeszcze brak informacji czy został wyprodukowany :/ Zamawiany był 10 lutego.

Mam natomiast pytanie do osób, które otrzymały informację, że we wrześniu odbiorą Sorento...czy otrzymacie już model na rok 2022?
Sidos
Posty: 223
Rejestracja: 14 lip 2021, 09:05
model samochodu: Sorento HEV AWD XL PNR

Re: KIA Sorento IV - pierwsze opinie

Post autor: Sidos »

galloper pisze: 26 lip 2021, 22:50
Sidos pisze: 26 lip 2021, 12:26 w którym salonie ?
u mnie podobnie z 7.07 już mówią o sierpniu, a dead line kia ma podobno na dostarczenie do salonu w poznaniu na 30.09
Mógłbyś mi wytłumaczyć co znaczy, że KIA ma deadline? A jak go nie dotrzyma to co?
Tak się może głupio pytam ale kilka samochodów nowych kupowałem i nigdy nie słyszałem o jakimkolwiek deadline importera/sprzedawcy ...
tak mówi sprzedawca , że kia ma dostarczyć auto na plac w PL do 30.09 , tyle że moje zamówione jest w produkcji już, ja nie zamawiałem do produkcji, dlatego może w tym przypadku jest innaczej
sorento
Posty: 144
Rejestracja: 26 lip 2021, 21:51
model samochodu: Sorento

Re: KIA Sorento IV - pierwsze opinie

Post autor: sorento »

raku pisze: 27 lip 2021, 18:28 Niestety u mnie ciągle cisza z salonu, czyli jeszcze brak informacji czy został wyprodukowany :/ Zamawiany był 10 lutego.

Mam natomiast pytanie do osób, które otrzymały informację, że we wrześniu odbiorą Sorento...czy otrzymacie już model na rok 2022?
Taka otrzymalem informacje ze bedzie MY22
piotrch
Posty: 35
Rejestracja: 26 lip 2021, 21:42

Re: KIA Sorento IV - pierwsze opinie

Post autor: piotrch »

Dzisiaj dzwoniąc do dealera otrzymałem informację, że już wyprodukowany (zamawiany 29 stycznia), mam otrzymać nr VIN na email jutro. Rok modelowy 2022, ale nie mogą potwierdzić czy tak jak w najnowszym cenniku model HEV będzie miał automatyczne wjeżdżanie i wyjeżdżanie bez kierowcy. Dostawa około 15 września czyli liczę na odbiór na koniec września. Czy w związku z takimi opóźnieniami coś negocjujecie?
Sidos
Posty: 223
Rejestracja: 14 lip 2021, 09:05
model samochodu: Sorento HEV AWD XL PNR

Re: KIA Sorento IV - pierwsze opinie

Post autor: Sidos »

piotrch pisze: 27 lip 2021, 22:18 Dzisiaj dzwoniąc do dealera otrzymałem informację, że już wyprodukowany (zamawiany 29 stycznia), mam otrzymać nr VIN na email jutro. Rok modelowy 2022, ale nie mogą potwierdzić czy tak jak w najnowszym cenniku model HEV będzie miał automatyczne wjeżdżanie i wyjeżdżanie bez kierowcy. Dostawa około 15 września czyli liczę na odbiór na koniec września. Czy w związku z takimi opóźnieniami coś negocjujecie?
a jakie masz opóźnienie ? jaką masz datę przewidywanego odbioru na zamówieniu ? jakby nie było negocjacje są zawsze wskazane 8-)
piotrch
Posty: 35
Rejestracja: 26 lip 2021, 21:42

Re: KIA Sorento IV - pierwsze opinie

Post autor: piotrch »

Zamówienie 29 styczeń, na umowie odbiór 29 lipiec. W umowie informacja o max 6 mc. A będzie po 15 września.
galloper
Posty: 398
Rejestracja: 04 mar 2021, 14:21
model samochodu: Sorento PHEV 2021

Re: KIA Sorento IV - pierwsze opinie

Post autor: galloper »

Obawiam się, że w obecniej sytuacji, gdy popyt znacznie przewyższa podaż takie negocjacje są skazane z góry na niepowodzenie choc nie znaczy to, że nie warto spróbować.
marian
Posty: 173
Rejestracja: 06 paź 2018, 15:32
model samochodu: Kia Sorento IV HEV XL + CP1 + MET + SRF + HAK
Kia Picanto III 1.2 AT X-Line + AEB + NAV + SMK + MET,
Toyota Corolla TS XII 1.2 Turbo Comfort + Tech + MET

Re: KIA Sorento IV - pierwsze opinie

Post autor: marian »

marian pisze: 21 lip 2021, 10:37
Morfeo pisze: 21 lip 2021, 10:20 tutaj masz o zmianie w zegarach na obrotomierz - https://youtu.be/OxlN2iZt_6c?t=853
Nie mam w ogóle zakładki "Wyświetl obrotomierz".
Skoro nie da się tak, to mam inaczej, poniżej zrzut ekranu z telefonu, są m.in. obroty silnika:
Obrazek
nagdob
Posty: 1119
Rejestracja: 21 mar 2020, 13:55
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor H8G (Dark Penta Metal), AE+, HAR, LTH, PNS, HAK wertykalny, produkcja lipiec 2022

Re: KIA Sorento IV - pierwsze opinie

Post autor: nagdob »

Tylko nie ma obrazka...
Drugie auto: KIA NIRO HEV 2020, full opcja, brązowa skóra.
marian
Posty: 173
Rejestracja: 06 paź 2018, 15:32
model samochodu: Kia Sorento IV HEV XL + CP1 + MET + SRF + HAK
Kia Picanto III 1.2 AT X-Line + AEB + NAV + SMK + MET,
Toyota Corolla TS XII 1.2 Turbo Comfort + Tech + MET

Re: KIA Sorento IV - pierwsze opinie

Post autor: marian »

nagdob pisze: 29 lip 2021, 08:42 Tylko nie ma obrazka...
Ja widzę obrazek i z telefonu, i z komputera, to nie wiem co jest...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sorento”