Kia Sorento odpowiedni dla większej rodzinki?

forum użytkowników modelu Sorento
alojz
Posty: 2
Rejestracja: 19 wrz 2011, 15:02

Kia Sorento odpowiedni dla większej rodzinki?

Post autor: alojz »

Hej, robię delikatny rekonesans po markach samochodów nadających się dla sporej rodzinki, natrafiłem na artykuł o Kia Sorento II i stąd postanowiłem założyć wątek i poczytać wasze opinie czy jest to odpowiedni samochód nadający się dla konkretnej rodzinki( My z żoną i 3 dzieci) ? Dziękuję za konstruktywne opinie.
franula
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2011, 11:29

Re: Kia Sorento odpowiedni dla większej rodzinki?

Post autor: franula »

Zdecydowanie odpowiednie auto dla sporej rodzinki, 5 osób bez problemowo mieści się w bardzo komfortowych warunkach, do dyspozycji jest dodatkowo multum przestrzeni na bagaże. Także śmiało mogę napisać że zdecydowanie jest to autko nadające się dla solidnej rodzinki:).
asiasia
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2011, 11:16

Re: Kia Sorento odpowiedni dla większej rodzinki?

Post autor: asiasia »

Bardzo dobrej jakości i praktyczne auto - Sorento najlepszy stosunek jakości do ceny w swojej klasie i największy bagażnik co bardzo ważne. Dynamika, widoczna zwłaszcza w trasie, kultura pracy diesla i sprawna praca skrzyni czynią dłuższą jazdę po prostu relaksem a to bardzo ważne dla Matki pokaźnej rodzinki:), także jak najbardziej zgodzę się z tezą że jest to odpowiednie autko dla większej rodzinki.
gregor
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2011, 11:35

Re: Kia Sorento odpowiedni dla większej rodzinki?

Post autor: gregor »

Zgadzam się z przedmówcami. bezwzglednie warto go posiadac. Uniwersalny i pewny samochód! - Niezawodny i pewny pojazd na każde warunki i okazje życiowe! Silna, zwarta konstrukcja! Idealny do ciągnienia przyczep ale i długie wyprawy we wszystkie tereny i trasy! Ładny i zauważalny na ulicy! W sumie oszczędny, także co więcej pisać.
Awatar użytkownika
Niedoscigniony
Posty: 9
Rejestracja: 21 mar 2012, 22:04
model samochodu: Sorento

Re: Kia Sorento odpowiedni dla większej rodzinki?

Post autor: Niedoscigniony »

Jak najbardziej odpowiedni :) Sam posiadam 5 osobową rodzinę i muszę powiedzieć że wszyscy się w nim spokojnie mieścimy zachowując przy tym odpowiedni poziom komfortu. Jest to duże i przestronne auto z pojemnym bagażnikiem (kto ma dużą rodzinę wie jakie to ważne). Przy maksymalnym obłożeniu samochód nadal prowadzi się bardzo dobrze
Śpieszmy się korzystać z wyprzedaży.. są tak rzadko a tak szybko się kończą
Awatar użytkownika
vasquez
Posty: 5
Rejestracja: 22 mar 2012, 12:03
model samochodu: Sorento

Re: Kia Sorento odpowiedni dla większej rodzinki?

Post autor: vasquez »

Powiem to samo co przedmówcy, Sorento jest bardzo dobrym modelem jesli chodzi o korzystanie z niego przez całą, co najmniej 5 osobową rodzinę.
Śmierć jednego człowieka to tragedia, milionów - statystyka
Józef Stalin
janway
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2015, 11:09
model samochodu: 1994

Re: Kia Sorento odpowiedni dla większej rodzinki?

Post autor: janway »

Kiedyś zastanawiałem się nad kupnem :| od zamiaru odwiodła mnie wtedy moja dziewczyna...dzisaij jest już moją żoną....ale żaluję tylko tego pierwszego :PP Furka podobna sie sprawdza
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sorento”