Sportage IV i Android Auto

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
Arghorn
Posty: 38
Rejestracja: 31 sty 2021, 16:58
model samochodu: Kia Sportage IV BE+ 177 KM 7DCT 2WD 2021. Kia Cee'd SW FL 1.6 CRDi 115 KM 2011

Sportage IV i Android Auto

Post autor: Arghorn »

Macie jakieś problemy ze współpracą Waszych telefonów z Android Auto?

Mam od niedawna Realme GT 5G i nie mogę pobrać kontaktów z telefonu do samochodu. Wygląda to tak, że samochód wysyła żądanie do telefonu, ale czeka zbyt krótki okres czasu po czym stwierdza, że timeout, a chwilę później telefon dopiero ogarnia, że wysłano takie żądanie. Potwierdzam, że chcę udostępnić kontakty, ale to na nic bo samochód już sobie odpuścił. Jakieś rady?
Kia Cee'd SW 2011 FL CRDi 115 KM
bombaj
Posty: 11
Rejestracja: 28 sie 2021, 03:30
model samochodu: Kia Sportage QLE 1.7

Re: Sportage IV i Android Auto

Post autor: bombaj »

Spróbuj podłączyć telefon przez kabel usb transmisji danych. Być może pomoże.
Kirasjer
Posty: 4
Rejestracja: 11 lis 2021, 18:51
model samochodu: Kia Sportage 1.6 GDI

Re: Sportage IV i Android Auto

Post autor: Kirasjer »

Niestety mam tak samo u siebie ... probem rozwiązuje odlaczajac i z auta i z telefonu polaczenie bluetooth, nastepnie od nowa paruje i wszystko smiga ... ale do czasu :(
Kirasjer
Posty: 4
Rejestracja: 11 lis 2021, 18:51
model samochodu: Kia Sportage 1.6 GDI

Re: Sportage IV i Android Auto

Post autor: Kirasjer »

Arghorn
Posty: 38
Rejestracja: 31 sty 2021, 16:58
model samochodu: Kia Sportage IV BE+ 177 KM 7DCT 2WD 2021. Kia Cee'd SW FL 1.6 CRDi 115 KM 2011

Re: Sportage IV i Android Auto

Post autor: Arghorn »

U mnie się okazało, że jednak gdzieś w ustawieniach musiałem przełączyć jakąś opcję do zezwalania na udostępnianie. Choć nadal to jest dziwne, że samochód tak szybko sobie odpuścił bo jakby poczekał kapkę dłużej to wciśnięcie zezwolenia z wyskakującego okienka mogłoby załatwić sprawę.
Kia Cee'd SW 2011 FL CRDi 115 KM
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”