Android Auto

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
Kirasjer
Posty: 4
Rejestracja: 11 lis 2021, 18:51
model samochodu: Kia Sportage 1.6 GDI

Android Auto

Post autor: Kirasjer »

Cześć wszystkim,

jest to mój pierwszy post, więc jeśli gdzieś już się przewalał (choć starałem się obszukać całe forum) to z góry przepraszam :)

Chodzi mi o temat dot. Kia Sportage (2021 r w wersji M) i Androidauto w połączeniu z Xiaomi Note 9. Mianowicie: po połączeniu auta kablem (obojętne czy oryginalnym z telefony czy dokupowanym) wszystko ładnie się łączy i jest git ... do czasu ... wykonania lub odebrania połączenia telefonicznego. Po zakończeniu rozmowy androidauto się rozłącza i jedyny sposób na ponowne uruchomienie go to odłączenia kabla od USB i ponowne jego wpięcie.

Czy ktoś już borykał się z tym problemem ??
Borek
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2021, 07:38
model samochodu: Sportage BE+ 2021

Re: Android Auto

Post autor: Borek »

Cześć wszystkim
Od tygodnia jeżdżę Sportage BE+ 2021 i mam dokładnie ten sam problem. Trochę to irytujące. Szukałem czegoś w ustawieniach ale nic nie znalazłem...
Arghorn
Posty: 38
Rejestracja: 31 sty 2021, 16:58
model samochodu: Kia Sportage IV BE+ 177 KM 7DCT 2WD 2021. Kia Cee'd SW FL 1.6 CRDi 115 KM 2011

Re: Android Auto

Post autor: Arghorn »

Ja mam wysłużonego już OnePlus 3 i nie mam takich problemów. Podczas jazdy wszystko działa, choć trochę muli, ale to dlatego, że mój telefon jest stary i zamula. Mam za to inne bugi - po odłączeniu telefonu nadal widzę w nim zbędne powiadomienia. Na przykład Google Maps "Zakończ nawigację" co jest trochę śmieszne :-) Przypuszczam, że nasze problemy biorą się z błędów w oprogramowaniu telefonów, może w ogóle coś jest nie tak w Androidzie. Ja już w swoim aktualizacji nie mam, powinienem kupić nowszy, ale będę gnoił dziada aż padnie.
Kia Cee'd SW 2011 FL CRDi 115 KM
Milamber
Posty: 146
Rejestracja: 17 wrz 2019, 09:02
model samochodu: Optima 1.6 GT line SRF, TEC, Red.

Re: Android Auto

Post autor: Milamber »

Zacznij od próby podłączenia innego telefonu. Innej marki.
bombaj
Posty: 11
Rejestracja: 28 sie 2021, 03:30
model samochodu: Kia Sportage QLE 1.7

Re: Android Auto

Post autor: bombaj »

Jest nowa wersja AA, może ona rozwiąże problem. W My17 nie ma takiego problemu kiedy korzysta się z MotoG30.
Kirasjer
Posty: 4
Rejestracja: 11 lis 2021, 18:51
model samochodu: Kia Sportage 1.6 GDI

Re: Android Auto

Post autor: Kirasjer »

Dzisiaj o dziwo przez 4 godziny system ani razu mi sie nie rozlaczyl ... zaktualizowalem tez dzis androidauto do wersji z dnia wczorajszego wiec zobaczymy jak to bedzie dzialac ....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”