Po aktualizacji map radio nie czyta lokalizacji

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
AAK
Posty: 4
Rejestracja: 12 lip 2021, 19:03
model samochodu: Sportage 2014

Po aktualizacji map radio nie czyta lokalizacji

Post autor: AAK »

Witam. Jestem tu nowy na forum. Pytam odnośnie aktualizacji map. Byłem w serwisie KIA i wygrali nowy soft zrobili aktualizacje a radio nie może złapać sygnału. Powiedzieli w serwisie ze to wina radia , ze trzeba wymienić radio. Proszę o pomoc jakieś porady co robić. Wszystko w radio działa prócz navi. Pozdrawiam. KIA Sportage 2014.
kon
Posty: 1125
Rejestracja: 06 sty 2019, 17:37

Re: Navi

Post autor: kon »

No to niech wymieniają.
AAK
Posty: 4
Rejestracja: 12 lip 2021, 19:03
model samochodu: Sportage 2014

Re: Navi

Post autor: AAK »

No tak jak się zapytałem o wymianę to wymiana gwarancyjna obejmuje sprzęt audio do 3 lat…
kon
Posty: 1125
Rejestracja: 06 sty 2019, 17:37

Re: Navi

Post autor: kon »

Ale gwarancja tu nie ma nic do rzeczy.
Wykonawca usługi jest odpowiedzialny za powierzone mienie.
Radio działało, serwis coś zrobił, a następnie radio nie działa.
Coś nie wyszło, i powinni przywrócić to do wcześniejszego stanu. Żebyś mógł znów słuchać radia.
AAK
Posty: 4
Rejestracja: 12 lip 2021, 19:03
model samochodu: Sportage 2014

Re: Navi

Post autor: AAK »

Tak rozumiem. Wszystko w radio działa prócz nawigacji. Radia słucham , płyt CD słucham , Bluetooth działa. Nie działa navi i nie pokazuje godz na ekranie. Jak wciskam bieżąca lokalizacje to np jestem w Gdańsku a pokazuje ze Malbork. Radio nie może pobrać bieżącej lokalizacji. Tak jakby nie łączyło się z satelita.
kon
Posty: 1125
Rejestracja: 06 sty 2019, 17:37

Re: Po aktualizacji map radio nie czyta lokalizacji

Post autor: kon »

Z poprzedniego wpisu zrozumiałem że nie działa odbiornik radiowy.
Ale to nie ma znaczenia. Oddałeś samochód serwisowi ze sprawną nawigacją, a dostałeś z zepsutą. Nawet jeśli nastąpił jakiś "nieszczęśliwy zbieg okoliczności" a nie fakap, to jednak odpowiedzialność jest po ich stronie. To oni w tym akurat grzebali.
doktor111
Posty: 6
Rejestracja: 23 sie 2021, 16:33
model samochodu: Kia Sportage lll

Re: Po aktualizacji map radio nie czyta lokalizacji

Post autor: doktor111 »

kolego po aktualizacji uszkodził sie modół GPS tak sie dzieje w niektórych modelach radia oni sami nie wiedzą w których .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”