Ac

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
Pazdzioch
Posty: 334
Rejestracja: 17 lip 2019, 20:54
model samochodu: Kia ceed kombi 1,6 benzyna 2012/13

Ac

Post autor: Pazdzioch »

Witam. Nie wiecie czy przy wymianie szyby gdzie muszę zostawić auto na dobę 100 km od domu dadzą auto zastępcze?
kon
Posty: 1125
Rejestracja: 06 sty 2019, 17:37

Re: Ac

Post autor: kon »

Ale kto ma to auto ci dać?
Ubezpieczyciel AC? No nie.
Może masz jakieś dobre assistance? Zajrzyj do polisy, ale też wątpię żeby ubezpieczenie obejmowało taka sytuację.
Największa szansa na auto zastępcze to zapytać i dogadać się z serwisem w którym zostawiasz samochód. Pewnie mają takie auta i może za darmo lub niewygórowaną opłatą ci takie użyczą.
Pazdzioch
Posty: 334
Rejestracja: 17 lip 2019, 20:54
model samochodu: Kia ceed kombi 1,6 benzyna 2012/13

Re: Ac

Post autor: Pazdzioch »

W Hestii mówili że auto zastępcze przysługuje na 3 dni podczas naprawy , no raczej to chyba zalicza do naprawy . Ciężko się dowiedzieć bo każdy gada co innego .
Pierw gadali że do 3 dni , serwis że należy się a później chłop z infolinii że nie . Każdy co innego mówi
kon
Posty: 1125
Rejestracja: 06 sty 2019, 17:37

Re: Ac

Post autor: kon »

A nie prościej zajrzeć do umowy/polisy?
Pazdzioch
Posty: 334
Rejestracja: 17 lip 2019, 20:54
model samochodu: Kia ceed kombi 1,6 benzyna 2012/13

Re: Ac

Post autor: Pazdzioch »

Jest tak napisane że nic nie wiadomo
Mam ubezpieczenie prestiż z tego co w necie znalazłem wypadek, naprawa, unieruchomienie auta przysługuje auto zastępcze
FISH
Posty: 317
Rejestracja: 04 lut 2017, 11:29
model samochodu: OPTIMA SW

Re: Ac

Post autor: FISH »

PZU - opcja "samochód zastępczy na cały czas naprawy" (dodatkowo płatna bez względu na typ pakietu) rozwiązuje problem. Auto dostajesz od ubezpieczyciela a nie od serwisu.
OPTIMA SW L 2.0 Pb Snow White Pearl
Sid
Posty: 371
Rejestracja: 01 sty 2021, 15:25
model samochodu: Ceed
Lokalizacja: Polska

Re: Ac

Post autor: Sid »

Pazdzioch pisze: 07 mar 2021, 20:38 Jest tak napisane że nic nie wiadomo
Mam ubezpieczenie prestiż z tego co w necie znalazłem wypadek, naprawa, unieruchomienie auta przysługuje auto zastępcze
Powinno to być jasno napisane w polisie. Przynajmniej u mnie tak jest w formie tabeli i zaznaczonych opcji, które wykupiłem w AC.
:D Ceed 1.4 t-gdi. :D
Pazdzioch
Posty: 334
Rejestracja: 17 lip 2019, 20:54
model samochodu: Kia ceed kombi 1,6 benzyna 2012/13

Re: Ac

Post autor: Pazdzioch »

Na polisie mam tylko napisane pakiet prestiż. Właśnie jestem w serwisie i czekam na auto zastępcze , na 14 dni się należy , na infolinii nie mieli zielonego pojęcia czy się należy czy nie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”