Pytania dotyczące Sportage IV

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
Morecus
Posty: 13
Rejestracja: 27 paź 2021, 20:23
model samochodu: KIA SPORTAGE 2021 177KM 4x4 7DCT
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Pytania dotyczące Sportage IV

Post autor: Morecus »

Generalnie to nie proponował mi demo. Rozmawialiśmy o produkcyjnych, aczkolwiek jak zapytałem o termin odbioru to było duże ryzyko 2022, mimo że u nas na Rogowcu na placu CAT stoją setki nowych Sportage... Ale samo nadanie VIN to obecnie miesiąc... Plus transport auta, rejestracja. I mamy co najmniej 45 dni. A nie chce wejść w 2022 bo nie wiem co nasz rząd na ostatnią chwilę zrobi z leasingami na wspomniany 2022. I jak oglądałem ta salonowa Demo, to spytałem czy tej od ręki nie mógł bym wziąć. No i okazało się że wydali zgodę by puścić ja przed 2022. Więc 15.12 mam ja mieć. Dodatkowo trochę fartownie w naprawdę fajnym wyposażeniu.
Zdzicho
Posty: 50
Rejestracja: 22 maja 2021, 14:33
model samochodu: Sportage

Re: Pytania dotyczące Sportage IV

Post autor: Zdzicho »

Witam
Jeżeli Kolego nie jest to bardzo wielka tajemnica to jaką cenę wynegocjowałeś
Ja brałem BE+ w maju na upuście 3,8%
Teraz przymierzałem się do demo beż + i wychodzi nieciekawie.
Dzięki za podpowiedź.
Pozdrawiam
Morecus
Posty: 13
Rejestracja: 27 paź 2021, 20:23
model samochodu: KIA SPORTAGE 2021 177KM 4x4 7DCT
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Pytania dotyczące Sportage IV

Post autor: Morecus »

Wysłałem kolego PW. Wolę nie podawać publicznie.
Arghorn
Posty: 38
Rejestracja: 31 sty 2021, 16:58
model samochodu: Kia Sportage IV BE+ 177 KM 7DCT 2WD 2021. Kia Cee'd SW FL 1.6 CRDi 115 KM 2011

Re: Pytania dotyczące Sportage IV

Post autor: Arghorn »

Wie ktoś skąd można pobrać instrukcję do najnowszej wersji Sportage IV dla naszych europejskich silników i wyposażenia BE+? Nie musi być po polsku.
Kia Cee'd SW 2011 FL CRDi 115 KM
KrzysiekG
Posty: 11
Rejestracja: 24 sie 2021, 11:29
model samochodu: Kia Sportage IV

Re: Pytania dotyczące Sportage IV

Post autor: KrzysiekG »

W sobotę dostałem telefon z salonu, w którym zamawiałem auto z dwoma wiadomościami - dobrą i złą. Dobra jest taka, że auto zostało wrzucę na produkcję od 20 października i zapewne stoi już wyprodukowane na placu pod fabryką. Zła - normy emisji spalin przekroczone przez KIA. W związku z tym nie wiadomo kiedy auto dobrze do Polski i czy w ogóle zostanie wydane w tym roku. Czyli wariant najbardziej pesymistyczny to taki, że auto dostanę do połowy stycznia.
Za każdy rozpoczęty miesiąc zwłoki otrzymuje 1000zł rabatu.
Arghorn
Posty: 38
Rejestracja: 31 sty 2021, 16:58
model samochodu: Kia Sportage IV BE+ 177 KM 7DCT 2WD 2021. Kia Cee'd SW FL 1.6 CRDi 115 KM 2011

Re: Pytania dotyczące Sportage IV

Post autor: Arghorn »

Orientujecie się może jakie elementy można we własnym zakresie dodatkowo wyciszyć i w jaki sposób, żeby nie czepiali się w ASO?
Kia Cee'd SW 2011 FL CRDi 115 KM
Azi24
Posty: 6
Rejestracja: 26 lip 2021, 12:48
model samochodu: Kia Sportage

Re: Pytania dotyczące Sportage IV

Post autor: Azi24 »

KrzysiekG pisze: 01 lis 2021, 17:42 W sobotę dostałem telefon z salonu, w którym zamawiałem auto z dwoma wiadomościami - dobrą i złą. Dobra jest taka, że auto zostało wrzucę na produkcję od 20 października i zapewne stoi już wyprodukowane na placu pod fabryką. Zła - normy emisji spalin przekroczone przez KIA. W związku z tym nie wiadomo kiedy auto dobrze do Polski i czy w ogóle zostanie wydane w tym roku. Czyli wariant najbardziej pesymistyczny to taki, że auto dostanę do połowy stycznia.
Za każdy rozpoczęty miesiąc zwłoki otrzymuje 1000zł rabatu.
Na bank jest już zrobione i stoi w Pl na placu, ale nie zostanie wydana karta pojazdu z takiego powodu jak podałeś. Stąd diler czeka do stycznia, lub może uda się w grudniu. Jest jeszcze inny powód, ale niesprawdzony, więc nie chce rozsiewać płotek.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”