"choinka" na tablicy rozdzielczej

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
ochramek
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2014, 00:04
model samochodu: kia sportage

"choinka" na tablicy rozdzielczej

Post autor: ochramek »

Witam. Posiadam KIA Sportage z roku 2013 z silnikiem 1.6 benzyna. Niedawno miałem stłuczkę, został uszkodzony prawy przód, całe uderzenie przyjęło koło. Samochód został naprawiony w autoryzowanym serwisie ale po odebraniu co jakiś czas na desce rozdzielczej zapalają się kontrolki od ABS, ESP, oraz kontrolka systemu zjazdu samochodu ze wzniesienia. ABS - kolor żółty, ESP - kolor żółty, zjazd - kolor czerwony. Byłem z tym w serwisie i niby w 100% problem został naprawiony, a tu dziś bach niespodzianka i znowu wszystko świeci się jak poprzednio. Czy ktoś może mi zasugerować co to może być albo jak ten problem rozwiązać. W góry wielkie dzięki.
Mariusz
Posty: 5
Rejestracja: 03 sty 2014, 14:00
model samochodu: Sportage

Re: "choinka" na tablicy rozdzielczej

Post autor: Mariusz »

Dla mnie problem jest oczywisty. W czasie kolizji została uszkodzona wiązka idąca z lub do komputera, albo też komputer wariuje od wstrząsu. Tak czy inaczej jak nie ponowna naprawa po kolizji, albo naprawa w ramach gwarancji. Uwaga najważniejsza. Jedź przede wszystkim do innego serwisu KIA. Rejonizacja przecież nie istnieje prawda ? Ma działać i już. Pozdrawiam.
Mariusz - Sportage 2.0 DOHC manual, 2013 rok
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”