Deaktywacja start stop + autohold

forum użytkowników modelu Optima
jason
Posty: 10
Rejestracja: 01 mar 2021, 08:06
model samochodu: Optima Kombi

Re: Deaktywacja start stop + autohold

Post autor: jason »

Fajnie jakby ktos wrzucil ale jak nie moze to chocisz napisal ktory przewod we wtyczce przy bezpiecznikach jest od autohold a ktory od start-stop. Nie moge nigdzie tego znalezc, a szukanie tego bez rozbiorki srodkowej konsoli bedzie ciezkie. Dzieki.
Marek Zielona Góra
Posty: 4
Rejestracja: 13 cze 2021, 12:49
model samochodu: Kia Optima

Re: Deaktywacja start stop + autohold

Post autor: Marek Zielona Góra »

Proszę o info ..
jason
Posty: 10
Rejestracja: 01 mar 2021, 08:06
model samochodu: Optima Kombi

Re: Deaktywacja start stop + autohold

Post autor: jason »

Witam! Posiadam moduł do automatycznego włączania Auto Hold, aut. wyłączania Start-Stop i automatycznego ustawiania trybu jazdy Eco/Nornal/Sport? Jest to moduł wykonany w całości przeze mnie do mojej Optimy. Zostało mi 8 sztuk płytek i szkoda żeby sie zmarnowały (cztery juz zarezerwowane, zostały cztery). Moduł jest konfigurowany przez Bluetooth można każdą funkcję aktywowac/dezaktywować i ustawiać czas zadziałania, posiada tryb serwisowy. Jak będą chętni to koszt około 90-110zł i czas oczekiwania około 1.5 miesiąca.

Pasuje do każdej Optimy 2016-2020 w automacie niezależnie od silnika czy wersji wyposażenia. Montaż w środkowym panelu, więcej info na pw.

Przykład działania z mojej optimy: http://youtu.be/jgvO0zmzmys
ruza
Posty: 11
Rejestracja: 22 maja 2020, 19:11
model samochodu: Kia Optima 2019 1.6 T-GDI SW

Re: Deaktywacja start stop + autohold

Post autor: ruza »

jason pisze: 10 lip 2021, 23:38 Witam! Posiadam moduł do automatycznego włączania Auto Hold, aut. wyłączania Start-Stop i automatycznego ustawiania trybu jazdy Eco/Nornal/Sport? Jest to moduł wykonany w całości przeze mnie do mojej Optimy. Zostało mi 8 sztuk płytek i szkoda żeby sie zmarnowały (cztery juz zarezerwowane, zostały cztery). Moduł jest konfigurowany przez Bluetooth można każdą funkcję aktywowac/dezaktywować i ustawiać czas zadziałania, posiada tryb serwisowy. Jak będą chętni to koszt około 90-110zł i czas oczekiwania około 1.5 miesiąca.

Pasuje do każdej Optimy 2016-2020 w automacie niezależnie od silnika czy wersji wyposażenia. Montaż w środkowym panelu, więcej info na pw.

Przykład działania z mojej optimy: http://youtu.be/jgvO0zmzmys
Cześć,

sam miałem brać się do "zmajstrowania" takiego modułu, czy mógłbyś podpowiedzieć czy wpinałeś się w szynę CAN? Jeśli nie to po prostu emulujesz wciśnięcia przycisków na konsoli środkowej i właśnie tam się wpinasz z tym modułem?

Dzięki z góry,
Ruza
jason
Posty: 10
Rejestracja: 01 mar 2021, 08:06
model samochodu: Optima Kombi

Re: Deaktywacja start stop + autohold

Post autor: jason »

Hej. Moduł symuluje wciskanie przycisków a w konsoli środkowej jest najlepsze dojście do nich.
Vulgario
Posty: 22
Rejestracja: 28 cze 2020, 08:01
model samochodu: Optima 1.6T L+Navi

Re: Deaktywacja start stop + autohold

Post autor: Vulgario »

jason pisze: 10 lip 2021, 23:38 Witam! Posiadam moduł do automatycznego włączania Auto Hold, aut. wyłączania Start-Stop i automatycznego ustawiania trybu jazdy Eco/Nornal/Sport? Jest to moduł wykonany w całości przeze mnie do mojej Optimy. Zostało mi 8 sztuk płytek i szkoda żeby sie zmarnowały (cztery juz zarezerwowane, zostały cztery). Moduł jest konfigurowany przez Bluetooth można każdą funkcję aktywowac/dezaktywować i ustawiać czas zadziałania, posiada tryb serwisowy. Jak będą chętni to koszt około 90-110zł i czas oczekiwania około 1.5 miesiąca.

Pasuje do każdej Optimy 2016-2020 w automacie niezależnie od silnika czy wersji wyposażenia. Montaż w środkowym panelu, więcej info na pw.

Przykład działania z mojej optimy: http://youtu.be/jgvO0zmzmys
skoro masz 4 sztuki to dlaczego czas oczekiwania z aliexpress?
Optima 1.6TGDi L+Navi
jason
Posty: 10
Rejestracja: 01 mar 2021, 08:06
model samochodu: Optima Kombi

Re: Deaktywacja start stop + autohold

Post autor: jason »

Vulgario pisze: 22 lip 2021, 18:39 skoro masz 4 sztuki to dlaczego czas oczekiwania z aliexpress?
Miałem 4 sztuki płytek, potrzebne są jeszcze komponenty do złożenia i jest nim min. moduł BLE z Ali.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Optima”