Przyciemniane szyb

forum użytkowników modelu Optima
Awatar użytkownika
Bandi
Posty: 276
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:06
model samochodu: Kia Optima GT-Line SW 2017 FULL

Re: Przyciemniane szyb

Post autor: Bandi »

Nie zgodzę się Eryk93 ja robiłem w Katowicach przyciemnienie w Sportku metodą bez wyjmowania szyb i na 100% zrobili to idealnie, nie było nic poznać że szyby nie były wyjmowane, a nie było to moje pierwsze przyciemnienie szyb w samochodzie, jak ktoś się boi o zaczepy w boczkach, czy złym spasowaniu elementów po składaniu drzwi to polecam tę metodę, ale oczywiście u sprawdzonych ludzi.
Kia Optima GT-Line SW
Piotrek
Posty: 1400
Rejestracja: 16 paź 2017, 11:00
model samochodu: Kia Optima
Lokalizacja: Łańcut

Re: Przyciemniane szyb

Post autor: Piotrek »

Nowak pisze: 22 wrz 2019, 17:58 Dziękuję za odpowiedź. :D
Wiedz też zrezygnuje bo jak fabryka złożyła to drugi raz już tak może się nie udać i tak jak mówisz plastiki będą trzeszczaly
Nie zrażaj się od razu. Ja mam przyciemniane szyby z tyłu bez wyjmowania ich z drzwi. Jedyne co musiało być zdjęte to plastikowa osłona na drzwiach tylnych z zewnątrz. Z 10cio letnią gwarancją I folia Llumar o przepuszczalnośći 20-25% za przyciemnienie zapłaciłem 570zł.
W tej chwili mam prawie 80 k km na blacie I jedyne co mi trzeszczy z tyłu to foteliki dziecięce 8-)
Kia Optima L DOHC 2.0 Pb
Eryk93
Posty: 392
Rejestracja: 26 mar 2019, 11:57

Re: Przyciemniane szyb

Post autor: Eryk93 »

Bandi pisze: 23 wrz 2019, 10:45 Nie zgodzę się Eryk93 ja robiłem w Katowicach przyciemnienie w Sportku metodą bez wyjmowania szyb i na 100% zrobili to idealnie, nie było nic poznać że szyby nie były wyjmowane, a nie było to moje pierwsze przyciemnienie szyb w samochodzie, jak ktoś się boi o zaczepy w boczkach, czy złym spasowaniu elementów po składaniu drzwi to polecam tę metodę, ale oczywiście u sprawdzonych ludzi.
Wrzuć proszę foto w jakiejś lepszej jakości jak to wygląda i podrzuć namiar na nich, może jednak się zdecyduję jak tak zachwalasz
Łukasz555
Posty: 189
Rejestracja: 16 wrz 2019, 19:02
model samochodu: Kia Optima 1.6 t-gdi 7DCT
Lokalizacja: Kraków

Re: Przyciemniane szyb

Post autor: Łukasz555 »

Eryk93 pisze: 23 wrz 2019, 15:25
Bandi pisze: 23 wrz 2019, 10:45 Nie zgodzę się Eryk93 ja robiłem w Katowicach przyciemnienie w Sportku metodą bez wyjmowania szyb i na 100% zrobili to idealnie, nie było nic poznać że szyby nie były wyjmowane, a nie było to moje pierwsze przyciemnienie szyb w samochodzie, jak ktoś się boi o zaczepy w boczkach, czy złym spasowaniu elementów po składaniu drzwi to polecam tę metodę, ale oczywiście u sprawdzonych ludzi.
Wrzuć proszę foto w jakiejś lepszej jakości jak to wygląda i podrzuć namiar na nich, może jednak się zdecyduję jak tak zachwalasz
Podpinam
Kia Optima 1.6 t-gdi 7DCT Czarne Kombi w M-ce
HubertC
Posty: 127
Rejestracja: 21 cze 2019, 12:06
model samochodu: Kia optima

Re: Przyciemniane szyb

Post autor: HubertC »

Ja jestem w Krakowie umówiony na poniedziałek w przyszłym tygodniu. Dam znać po wykonaniu usługi.
Eryk93
Posty: 392
Rejestracja: 26 mar 2019, 11:57

Re: Przyciemniane szyb

Post autor: Eryk93 »

Bandi pisze: 23 wrz 2019, 10:45 Nie zgodzę się Eryk93 ja robiłem w Katowicach przyciemnienie w Sportku metodą bez wyjmowania szyb i na 100% zrobili to idealnie, nie było nic poznać że szyby nie były wyjmowane, a nie było to moje pierwsze przyciemnienie szyb w samochodzie, jak ktoś się boi o zaczepy w boczkach, czy złym spasowaniu elementów po składaniu drzwi to polecam tę metodę, ale oczywiście u sprawdzonych ludzi.
Jestem umówiony do nich na czwartek w przyszłym tygodniu. Bez demontażu tapicerki, facet zapewniał że docięte jest na wymiar i nic nie widać. W związku z tym, że poleciłeś to się zdecydowałem. Jak będę miał uwagi to jesteś pierwszy w kolejce 😁😁😎
Dla zainteresowanych podlinkuje ciemne-szyby.pl
Awatar użytkownika
Bandi
Posty: 276
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:06
model samochodu: Kia Optima GT-Line SW 2017 FULL

Re: Przyciemniane szyb

Post autor: Bandi »

Ja byłem mega zadowolony, nikt mi nie wierzył że było to zrobione bez demontaży szyb? może będzie na miejscu jakieś auto z zrobionymi szybami to sobie zobaczysz jak to wygląda na żywo?? Będzie dobrze :D :D
Kia Optima GT-Line SW
granite
Posty: 128
Rejestracja: 15 lut 2019, 19:24
model samochodu: optima św 2019, 1.6 GDI gt-line, "full"

Re: Przyciemniane szyb

Post autor: granite »

Czy przednie tez można przyciemnic? Jaka folia na przód spełnia przepisy?
Optima SW (MY19) 1.6 GDI GT- Line, tzw. FULL
kon
Posty: 1125
Rejestracja: 06 sty 2019, 17:37

Re: Przyciemniane szyb

Post autor: kon »

Wymaganie do przednich szyb jest takie, że mają przepuszczać minimum 70% światła.
Fabryczne szyby czasem potrafią zbliżać się do tej wartości.
W praktyce nic na przód nie założysz, żeby było legalnie.
HubertC
Posty: 127
Rejestracja: 21 cze 2019, 12:06
model samochodu: Kia optima

Re: Przyciemniane szyb

Post autor: HubertC »

Szyby tylbe przyciemnione w Wrap Collabo w Krakowie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Optima”