Kia Optim HYBRID słabe lampy.

forum użytkowników modelu Optima
Awatar użytkownika
Wujek
Posty: 8
Rejestracja: 20 lip 2019, 11:02
model samochodu: KIA OPTIMA HYBRID

Kia Optim HYBRID słabe lampy.

Post autor: Wujek »

Witam, wszystkich ;-)
Po jakimś czasie znów wróciłem do KIa, wcześniej Soul i ProCeed, kupiłem sobie Optime Hybrid.
Jeżeli chodzi o sam samochód jest Super, jakość wykonania całkiem spoko, ale lampy to porażka!
Co jest nie tak z tymi lampami? Ogólnie myślałem, ze mam Xenony bo mam spryskiwacze, okazało się jednak, że to normalne lampy.
No ok, normalne lampy, ale one nie świecą, widzialność max 10m przed autem....
Objazdówkę w niemcach by ominąć korek na autostradzie jechałem na długich z włączonymi przeciewmgielnymi...
ZTo normalna rzeczy, czy u mnie jest coś nie tak? Moze dupiate żarówki czy cuś?
Kurde przecież to są soczewki, u mnie zwykła lampa matowa w Hondzie Pilot dużo lepiej świeci, PLEASE Help, jak nie znajdę rozwiązania bedę musiał się rozstać, a tego nie chce.
Załączniki
DSC_0206.JPG
DSC_0206.JPG (35.54 KiB) Przejrzano 1981 razy
Awatar użytkownika
gisio
Posty: 529
Rejestracja: 21 wrz 2018, 18:01
model samochodu: Cadenza 3,5 V6 A/T 286 KM
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kia Optim HYBRID słabe lampy.

Post autor: gisio »

Prawdopodobnie dostawała się do nich woda/wilgoć i są zabrudzone od wewnątrz. Na Europę był biuletyn jak je uszczelnić ale w Twoim przypadku chyba już na takie zabiegi za późno. Z resztą jak sprowadziłeś auto z USA to i tak lampy powinieneś wymienić na te zgodne z europejską homologacją.
Cadenza 3,5 V6 A/T 286 KM
Awatar użytkownika
Wujek
Posty: 8
Rejestracja: 20 lip 2019, 11:02
model samochodu: KIA OPTIMA HYBRID

Re: Kia Optim HYBRID słabe lampy.

Post autor: Wujek »

Auto kupione od Salonu Kia w Holandii, serwisowane do końca ostatni przegląd 5k temu. Lampy były robione jak miały być. Narazie kupię nowe żarówki
Z USA to będę Stingera targal :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Optima”