Przystosowanie wersji USA na EU optima 2014-15 Auto wycieraczki

forum użytkowników modelu Optima
SkyNet0077
Posty: 10
Rejestracja: 08 sty 2019, 06:17
model samochodu: Optima

Przystosowanie wersji USA na EU optima 2014-15 Auto wycieraczki

Post autor: SkyNet0077 »

Witam
Muszę dołożyć światła przeciwmgielne tylne w optimie 2014-2015 i tu mam pytanie chce aby było ono fabrycznie włączane wiec do wymiany manetka a jak jest z instalacją ? Muszę ciągnąć od nowa na swoim przekaźniku ? Wiem tyle że tam gdzie normalnie jest w wersji EU bezpiecznik u mnie jest ale zapasowy. Druga rzecz jak już bym wymieniał manetki to EU prawie wszystkie są z automatycznymi wycieraczkami jak wyglada sprawa z założeniem ich bo nie ukrywam że tego mi brakuje ?
umbro
Posty: 133
Rejestracja: 03 paź 2017, 20:46
model samochodu: optima

Re: Przystosowanie wersji USA na EU optima 2014-15 Auto wycieraczki

Post autor: umbro »

Odpuść sobie - szkoda pieniędzy.Po za tym jak zaczną Ci rozbierać auto to zacznie Ci wszystko trzeszczeć i stukać, bo nie ma opcji, aby to złożyli jak w fabryce. Znajdź ogarniętego elektryka, który do klosza w miejscu cofania dołoży mocną czerwoną żarówkę i zrobi Ci gdzieś włącznik (np. pod siedzeniem) . Ja mam tak zrobione u siebie i bez problemu przechodzi przegląd. Koszt 250 zł.
Kia Optima 2013 SXL , 2.0 T-GDI 278KM
SkyNet0077
Posty: 10
Rejestracja: 08 sty 2019, 06:17
model samochodu: Optima

Re: Przystosowanie wersji USA na EU optima 2014-15 Auto wycieraczki

Post autor: SkyNet0077 »

Jeśli chodzi o samochód to nie powierzam go nikomu sam wszystko robię auto jest po małym wypadku ale i tak musiałem wyciągać moduł AIRBAG który jest chowany pod konsolą na środku tak że bez obaw o robotę. A może inaczej gdzie w EU są oryginalnie tylne ? Bo nigdy nie widziałem włączonych w tych KIA ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Optima”