Kupno auta kia opima 1.7crdi automat dtc 7

forum użytkowników modelu Optima
kon
Posty: 1125
Rejestracja: 06 sty 2019, 17:37

Re: Kupno auta kia opima 1.7crdi automat dtc 7

Post autor: kon »

Masz rację - tematy finansowe to nie jest twoja mocna strona.
Pzdr.
kosa666
Posty: 124
Rejestracja: 07 gru 2018, 22:49

Re: Kupno auta kia opima 1.7crdi automat dtc 7

Post autor: kosa666 »

przynajmniej wiem co to CIT i jak działają wypożyczalnie aut ;)
kon
Posty: 1125
Rejestracja: 06 sty 2019, 17:37

Re: Kupno auta kia opima 1.7crdi automat dtc 7

Post autor: kon »

Zamiast PIT wstaw CIT - efekt masz ten sam: 19% na zasadach ogólnych.
Jeśli uważasz, że kogoś stać na to żeby podstawowego kosztu działalności nie odliczać od podstawy opodatkowania to życzę powodzenia w biznesie.
kosa666
Posty: 124
Rejestracja: 07 gru 2018, 22:49

Re: Kupno auta kia opima 1.7crdi automat dtc 7

Post autor: kosa666 »

chłopie, nie o podatkach tu mowa tylko o samochodach, więc jeszcze raz napiszę, że 90% dostępnych jako roczne z przebiegiem do 30tyś. km na południu Polski pochodzi z wypożyczalni (myślę, że taki Hertz ma jednak lepszych ludzi od podatków niż na forum Kia)

PS- widać, że mało korzystasz z wypożyczalni lotniskowych, ale podpowiem Ci że w tych dużych to nie uraczysz auta tej klasy starszego niż rok i przebiegu większego niż pierwszy przegląd - jak myślisz co się potem z nimi dzieje? odstawiają na parking i czekają, aż minie 30 miesięcy amortyzacji? :lol:
chudy
Posty: 528
Rejestracja: 27 lut 2017, 00:27
model samochodu: Optima SW GTLine
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kupno auta kia opima 1.7crdi automat dtc 7

Post autor: chudy »

Od siebie dodam tyle, że brałem udział w budowaniu jednego z większych i bardziej rozpoznawalnych tego typu biznesów w PL, modelu biznesowego i operacyjnego nie będę tu przytaczał, ale rok nie wiem jak byście chcieli się nie zepnie, dwa lata ledwo (i nie jeden tego typu biznes wyłożył się na 2 latach), chyba że ktoś bardzo chce do takiego biznesu dokładać z własnej kieszeni.

Inna sprawa, że dewagujecie totalnie nie na temat - bo pytanie było o to na co patrzeć przy zakupie konkretnego rocznego samochodu.
SW GTLine Black & SW GT Black
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Optima”