Pakiety TECH i NAV czy warto?

forum użytkowników modelu Optima
VanB
Posty: 49
Rejestracja: 14 mar 2019, 08:44
model samochodu: Optima GT

Re: Pakiety TECH i NAV czy warto?

Post autor: VanB »

Dokładnie tak jak kolega napisał. Brak koła, brak lewarka, brak klucza, tylko buteleczka z wężykiem :P
Głośnik niskotonowy spokojnie się przebija przez wykładzinę. Chociaż ja wolę ciszę, więc mogę nie być obiektywny ;)
Optima GT 2.0T MY19
chudy
Posty: 528
Rejestracja: 27 lut 2017, 00:27
model samochodu: Optima SW GTLine
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pakiety TECH i NAV czy warto?

Post autor: chudy »

nie tylko buteleczka z wężykiem, a w tym przypadku całkiem fajny zestawik ;) - jest kompresor pod 12v i do kompresora nabój ze środkiem uszczelniającym oponę
SW GTLine Black & SW GT Black
luka_w
Posty: 5
Rejestracja: 05 maja 2019, 13:07
model samochodu: Optima GT

Re: Pakiety TECH i NAV czy warto?

Post autor: luka_w »

Najlepszym 'ficzerem' jak dla mnie to Android Auto. Używałem go w wielu samochodach i jak dla mnie nie ma lepszego systemu Nav.
kon
Posty: 1125
Rejestracja: 06 sty 2019, 17:37

Re: Pakiety TECH i NAV czy warto?

Post autor: kon »

AA jest aktualnie w standardzie w każdej nowej Optimie.
Nie trzeba domawiać żadnych pakietów.
Optymix
Posty: 8
Rejestracja: 12 lut 2019, 23:24
model samochodu: Optima-SW L T-GDI

Re: Pakiety TECH i NAV czy warto?

Post autor: Optymix »

Długo zastanawiałem się nad pakietem NAV, ale przeważyło jednak koło zapasowe.
Co do samego pakietu obecnie nie żałuję, że go nie mam. Wielkość ekranu 7 cal wydaje mi się wystarczająca i nie jest on za mały czy coś.
Odnośnie grania audio to jestem zadowolony tego się najbardziej bałem bo lubię dość głośno sobie muzykę włączyć, ale fabryczny zestaw moim zdaniem daje radę i nie trzeszczy jak podejdzie się pod max głośności . Domyślnie bas jest dziwnie za mocny, ale jeszcze nie miałem chwili żeby się tym bawić. Przed zakupem również mocno się bałem braku głośnika centralnego, ale teraz szczerze jest ok, zapomniałem o tym.
Wolan86
Posty: 133
Rejestracja: 31 gru 2018, 13:38
model samochodu: Optima L 2019 1.6 T-GDI DCT

Re: Pakiety TECH i NAV czy warto?

Post autor: Wolan86 »

Ja dzis odsluchalem harmana w swoim jeszcze nie odebranym aucie i stwierdziłem ze warto bylo. Nie mówiąc juz o tym jak wyglądają ledy z tyłu. Dojazdowke coz dokupie i bede zabieral na zagraniczne wyjazdy.
Optymix
Posty: 8
Rejestracja: 12 lut 2019, 23:24
model samochodu: Optima-SW L T-GDI

Re: Pakiety TECH i NAV czy warto?

Post autor: Optymix »

Wolan86 pisze: 23 maja 2019, 22:16 Ja dzis odsluchalem harmana w swoim jeszcze nie odebranym aucie i stwierdziłem ze warto bylo. Nie mówiąc juz o tym jak wyglądają ledy z tyłu. Dojazdowke coz dokupie i bede zabieral na zagraniczne wyjazdy.
Ledów z tyłu nie widzę więc mi nie szkoda :lol:
Wolan86
Posty: 133
Rejestracja: 31 gru 2018, 13:38
model samochodu: Optima L 2019 1.6 T-GDI DCT

Re: Pakiety TECH i NAV czy warto?

Post autor: Wolan86 »

Za to sprawiają że Ciebie lepiej widać :)
wajpah
Posty: 24
Rejestracja: 23 kwie 2019, 20:16

Re: Pakiety TECH i NAV czy warto?

Post autor: wajpah »

też się długo zastanawiałem brać/nie brać. Ostatecznie decyzja na brać bo:
  • lepsze głosniki + subwoofer. Sluchalem audio normalne i Harmana i co tu dużo mówić - słychać różnice. Nawet moja żona, która uważała że bez sensu po odsłuchu stwierdziła że jednak może nie tak do końca bez senu ;)
  • wiekszy wyswietlacz - zakladam ze samochod kupie na te okolo 7 lat. A z wiekiem miec lepiej wiekszy niz mniejszy wyswietlacz :D
  • i tak LEDY z tylu lepiej widac - nie chodzi tylko o to ze sa "ladniejsze" ale potencjalnie ten co jedzie za nami zobaczy szybciej nas i to ze np hamujemy gwałtownie.
  • i chyba jeszcze jakies listewki boczne sa - to akurat najmniej mnie interesuje ale skoro juz daja :)
luka_w
Posty: 5
Rejestracja: 05 maja 2019, 13:07
model samochodu: Optima GT

Re: Pakiety TECH i NAV czy warto?

Post autor: luka_w »

U mnie przemówiło:
- kamery 360
- większy ekran
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Optima”