Kia Optima II - wersje oprogramowania

forum użytkowników modelu Optima
Awatar użytkownika
Bandi
Posty: 276
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:06
model samochodu: Kia Optima GT-Line SW 2017 FULL

Re: Kia Optima II - wersje oprogramowania

Post autor: Bandi »

Powiem tak, wyjęcie karty oczywiście nic nie dało, ale człowiek jest uparty i nie uśmiechało mi się jechać 70 km do serwisu, metodą prób i błędów doszedłem do tego gdzie tkwi błąd, może z mojej strony, może niewiedza, ale trochę dziwny, może mała niedoróbka systemowa, a może specjalne zagranie. Nie pomyślałbym że samo ustawienie w opcjach mapy trybu wyświetlania map na 3D nic nie da, chyba z tych wszystkich ustawień to najważniejsze jest ustawienie ikony zaznaczonej na zdjęciu w tryb 3D i to starczy mapa, się utrzymuje, jak zrobicie to z drugiej strony, tak jak ja to zrobiłem z menu ustawienia tam wybierzecie 3D a na tej zaznaczonej na zdjęciu ikonie będziecie mieli tryb 2D oczywiście mapa przejdzie w tryb 3D ale po wyłączeniu auta i ponownym uruchomieniu będzie tryb z tej zaznaczonej ikony, czyli 2D. Trochę dziwne, bo ustawienie powinno się też utrzymać z menu w końcu to samo, no ale wychodzi, że zaznaczona ikona jest ważniejsza i to od niej zależy jaki tryb będzie po uruchomieniu samochodu i nawigacji.
Załączniki
wszystkiemu winna ta ikona
wszystkiemu winna ta ikona
Kia Optima GT-Line SW
DanPol
Posty: 26
Rejestracja: 24 kwie 2021, 12:52
model samochodu: KIA OPTIMA 1.7 CRDI 141KM XL -EXECUTIV

Re: Kia Optima II - wersje oprogramowania

Post autor: DanPol »

Właśnie udalo mi sie zrobić aktualizacje. Ktos chętny pisac na priv
received_398706081537575.jpeg
received_398706081537575.jpeg (27.56 KiB) Przejrzano 1252 razy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Optima”