Kia Ceed Kombi - co mnie czeka po zakupie

forum użytkowników modelu Ceed
tadzionowy
Posty: 42
Rejestracja: 23 cze 2021, 19:08
model samochodu: Kia ceed sw

Re: Kia Ceed Kombi - co mnie czeka po zakupie

Post autor: tadzionowy »

Zamówiony 7 maja odebrany 18 sierpnia ,zamówiony automat biuznesline z podstawowym pakietem bezpieczenstwa ,jesli dałem 106,800 wtedy to dzisiaj żałuję że nie dokupiłem aby mieć parę bajerów ,aktywny tempomat ,ładowarka indukcyjna ,rozpoznawanie znaków i coś jeszcze bym miał
tadzionowy
Posty: 42
Rejestracja: 23 cze 2021, 19:08
model samochodu: Kia ceed sw

Re: Kia Ceed Kombi - co mnie czeka po zakupie

Post autor: tadzionowy »

Zapomniałem co w nim jest minus jesli można to uznać za minus ,miałem dotychczas 6 nowych aut i takiej zabrudzonej tylnej szyby nigdy nie miałem, umyjesz nawet w pięknej pogodzie po kilku kilometrach szyba brudna ,taki urok kombi ,ratuje sytuację kamera cofania i duży ekran ,wycieraczkę też dali ale wizualnie zle to wygląda
AnonimKia
Posty: 64
Rejestracja: 17 sty 2022, 09:21
model samochodu: Kia Ceed MY22 - zamówiona

Re: Kia Ceed Kombi - co mnie czeka po zakupie

Post autor: AnonimKia »

tadzionowy pisze: 23 sty 2022, 18:34 i takiej zabrudzonej tylnej szyby nigdy nie miałem, umyjesz nawet w pięknej pogodzie po kilku kilometrach szyba brudna ,taki urok kombi ,ratuje sytuację kamera cofania i duży ekran ,wycieraczkę też dali ale wizualnie zle to wygląda
Kamere tylnią można mieć włączoną podczas jazdy na autostradzie nie brudzi się?
7 V - 18 III to 3 miesiące z hakiem jak na wersje DCT BL + AEB spoko czas
PowerMario1978
Posty: 104
Rejestracja: 18 sty 2022, 12:35
model samochodu: Kia Ceed SW GTLine AEB 1.5 TGDI 6MT

Re: Kia Ceed Kombi - co mnie czeka po zakupie

Post autor: PowerMario1978 »

tadzionowy pisze: 23 sty 2022, 18:27 Zamówiony 7 maja odebrany 18 sierpnia ,zamówiony automat biuznesline z podstawowym pakietem bezpieczenstwa ,jesli dałem 106,800 wtedy to dzisiaj żałuję że nie dokupiłem aby mieć parę bajerów ,aktywny tempomat ,ładowarka indukcyjna ,rozpoznawanie znaków i coś jeszcze bym miał
Ja dlatego wzialem full opcje (Automat BLP AEB) bo jako że kupuję auto na 10 lat to nie chciałem trochę przyoszczędzić żeby mi potem czegoś brakowało.
A jak zadowolenie z tego co masz?
Btw, można było wybrać podstawowy pakiet bezpieczeństwa? Teraz to zależy od skrzyni, w automacie jest aktywnt tempomat i kosztuje 1k pln drozej.
AnonimKia
Posty: 64
Rejestracja: 17 sty 2022, 09:21
model samochodu: Kia Ceed MY22 - zamówiona

Re: Kia Ceed Kombi - co mnie czeka po zakupie

Post autor: AnonimKia »

PowerMario1978 pisze: 22 sty 2022, 19:35 Jak autko odbiorę, to pojeżdżę trochę i sam ocenie na ile mi to przeszkadza, może w trasie zapakowanie bagażnika pod sufit rozwiąże problem ;)
Na kiedy masz termin i czy juz wiadomo czy wjechal czekam na te samą wersje 1 sierpnia wpisany zamawiany na poczatku stycznia
PowerMario1978
Posty: 104
Rejestracja: 18 sty 2022, 12:35
model samochodu: Kia Ceed SW GTLine AEB 1.5 TGDI 6MT

Re: Kia Ceed Kombi - co mnie czeka po zakupie

Post autor: PowerMario1978 »

Auto dopiero zamówione 21 stycznia, termin wpisany na koniec lipca ale nie przywiązuję się do niego. Nie zdziwię się jak będzie 2 miesiące do przodu albo do tyłu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Ceed”