[Ceed 3] Cicho grajace tylne glosniki

forum użytkowników modelu Ceed
marcinek82
Posty: 202
Rejestracja: 06 paź 2020, 22:13
model samochodu: CEED 1,4 T-GDI SW 2020
Lokalizacja: SR

[Ceed 3] Cicho grajace tylne glosniki

Post autor: marcinek82 »

Witam, jako ze szukajka nie znalazla w dzialach rodziny Ceed oraz zwiazanym z audio, mam pytanie do uzytkownikow X/Pro/Ceed obrcnej generacji:
Czy w waszych autach tylne glosniki tez ledwo graja? Przy wysrodkowaniu dzwieku w zasadzie wogole ich nie slychac, natomiast przy przesunieciu glosnosci na tyl graja tak jakby ustawic glosnosc na 3 (przy ustawionej ogolnej na 10), czyli ledwo je slychac.
Awatar użytkownika
bielaPL
Posty: 321
Rejestracja: 06 maja 2021, 14:20
model samochodu: Kia Ceed 3 SW 1.0 T-GDi (M) 120KM

Re: [Ceed 3] Cicho grajace tylne glosniki

Post autor: bielaPL »

U mnie na spokojnie dało się wyregulować tak żeby słychać całość, jakoś nie zauważyłem problemu
Gielu
Posty: 170
Rejestracja: 04 gru 2019, 13:44
model samochodu: Ceed III SW 1.4 T-GDi

Re: [Ceed 3] Cicho grajace tylne glosniki

Post autor: Gielu »

U mnie jest podobnie, przy wysrodkowaniu ledwo brzecza.
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: [Ceed 3] Cicho grajace tylne glosniki

Post autor: camelleon »

zacznij od tego jakie masz zrodlo dzwieku. czy tak jest zawsze czy tylko na mp3 czy na tel cyz na radio itd.. bo roznie gra z roznych stron,
zrob sobie reset audio do ustawien fabrycznych (moze cos sie poprzestawiało) i ustaw na nowo..
Mess with the best
Die like the rest
Awatar użytkownika
gisio
Posty: 526
Rejestracja: 21 wrz 2018, 18:01
model samochodu: Cadenza 3,5 V6 A/T 286 KM
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Ceed 3] Cicho grajace tylne glosniki

Post autor: gisio »

Problem jest związany z oprogramowaniem telefonu a nie systemem multimedialnym Kia.
Cadenza 3,5 V6 A/T 286 KM
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: [Ceed 3] Cicho grajace tylne glosniki

Post autor: camelleon »

gisio pisze: 03 sie 2021, 19:39 Problem jest związany z oprogramowaniem telefonu a nie systemem multimedialnym Kia.
dlaczego tak twierdzisz? co ma oprogramowanie? jak juz chcesz medrkowac w tej kwesti to pojdz na calosc i doprecyzuj ze producenci roznie regulują dzwiek ze czesc gra super na sluchawkach (czyli po kablu bedize ok) czesc slabo .. ale za to na BT jedne lepiej inne gorzej.. i bla bla bla..

jak psialem zacznijmy od tego co i z czego odtwarzasz w aucie a potem mozemy dalej dyskutowac.. slaba MP3 z USB bedzie grala inaczej niz high HIFI file puszczane streamem, (choc oglnie BTaudio jest ciche).. najlepiej wiec dobrej jakosc MP3.. i pendrive itd..
Mess with the best
Die like the rest
marcinek82
Posty: 202
Rejestracja: 06 paź 2020, 22:13
model samochodu: CEED 1,4 T-GDI SW 2020
Lokalizacja: SR

Re: [Ceed 3] Cicho grajace tylne glosniki

Post autor: marcinek82 »

Nic nie streamuje, zuwazylem przy radiu ale se mysle ze skoro nie zawsze lapie stereo, to i tu moze cos nie lapac. Puscilem wiec muzyke z pendraka i tyl gra (a w zasadzie prawie niegra) tak samo jak z radia. Nie pamietam jaki bitrate mam w mp3, ale duzo wiekszy niz z radia - tak wiec to nie to.
Ustawienia korektora tez zerowalem, ale w tej kwestii to tez nic nie zmienia.
Po niedzieli odstawiam auto na wymiane szyby, wiec beda mieli dzien czy dwa na aktualizacje multimediow i sprawdzenie glosnikow.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Ceed”