Tylne szyby

forum użytkowników modelu Ceed
Adin
Posty: 2
Rejestracja: 12 cze 2021, 23:53
model samochodu: Kia Ceed II 1.4 crdi

Tylne szyby

Post autor: Adin »

Witam, mam następujący problem w moim samochodzie. Mianowicie brak możliwości sterowania tylnymi szybami góra/dół zarówno po prawej jak i lewej stronie z poziomu przycisków pasażera. Z panelu kierowcy wszystko działa normalnie (nie jest to wciśnięty przycisk blokady).
Przyciski są normalnie podświetlone, więc zasilanie raczej dochodzi, jednak po wciśnięciu brak jakiejkolwiek reakcji.
Czy ktoś może miał taki problem? Proszę o wskazówki.
Kia Ceed II 1.4 crdi 2017r.
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: Tylne szyby

Post autor: camelleon »

Adin pisze: 13 cze 2021, 00:05 Witam, mam następujący problem w moim samochodzie. Mianowicie brak możliwości sterowania tylnymi szybami góra/dół zarówno po prawej jak i lewej stronie z poziomu przycisków pasażera. Z panelu kierowcy wszystko działa normalnie (nie jest to wciśnięty przycisk blokady).
Przyciski są normalnie podświetlone, więc zasilanie raczej dochodzi, jednak po wciśnięciu brak jakiejkolwiek reakcji.
Czy ktoś może miał taki problem? Proszę o wskazówki.
Kia Ceed II 1.4 crdi 2017r.
najpierw bezpiecznik w skrzynce sprawdz.. są opisane w ksiazeczce albo na obudowie bezpieczników..
Mess with the best
Die like the rest
Adin
Posty: 2
Rejestracja: 12 cze 2021, 23:53
model samochodu: Kia Ceed II 1.4 crdi

Re: Tylne szyby

Post autor: Adin »

Z tego co wiem bezpieczniki dzielone są na lewą/prawą stronę, a nie przód/tył, a przypominam że zarówno lewy i prawy przód działają. Nie działają tylko przyciski z tyłu, ale z poziomu kierowcy wszystko działa ok, nawet tylne szyby.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Ceed”