czujnik parkowania tył

forum użytkowników modelu Ceed
arkadius1708
Posty: 2
Rejestracja: 10 cze 2021, 13:20
model samochodu: KIA CEE'D SW 1.6 GD

czujnik parkowania tył

Post autor: arkadius1708 »

Witam,
mam problem z czujnikiem parkowania z tyłu. Jakiś czas temu zaczął piszczeć sam i wykrywać przeszkodę, której nie było. Potem jakiś czas było dobrze, a potem znów zaczął wariować. Namierzyłem wadliwy czujnik i go wyjąłem. Po wyjęciu po wrzuceniu wstecznego wszystkie czujniki migają pokazując błąd. Po podłączeniu czujnika z powrotem po wrzuceniu wstecznego czujniki z tyłu nie działają w ogóle ale komputer błędu nie wykrywa (czujniki z przodu działają) Nowy czujnik w serwisie 720 zł/ szt. Znalazłem czujnik z takim samym numerem 4MT271H7D SW 0012 HW 009 co u mnie też na 3 piny

https://allegro.pl/oferta/4mt271h7d-957 ... 9618113050

tylko mój jest MANDO. Nie wiem po którym numerze szukać i czy wszystkie cyfry muszą być takie same.
pozdrawiam
Załączniki
2.jpg
2.jpg (69.12 KiB) Przejrzano 1908 razy
1.jpg
1.jpg (69.29 KiB) Przejrzano 1908 razy
Martin
Posty: 8
Rejestracja: 12 kwie 2021, 13:09

Re: czujnik parkowania tył

Post autor: Martin »

Zadzwoń sobie może na infolinię do sklepu internetowego IPARTS - tam powinni Ci pomóc. Mają u siebie ponad 2 miliony części do aut, sprzedają takie czujniki, więc powinni znać się na rzeczy. Raz sam korzystałem z porady sprzedawcy bo miałem podobny problem jak Ty. U mnie pomogło ;) Pozdrawiam
PIETREKJ
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2023, 22:37
model samochodu: Kia Ceed 4 Tech kombi 2013

Re: czujnik parkowania tył

Post autor: PIETREKJ »

Hej Arkadiusz mam taki sam problem z czujnikami parkowania jak ty. Czy udało ci się znaleźć jakieś dobra zamienniki? Albo jak rozwiązałeś ten problem?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Ceed”