Uchwyt na telefon

forum użytkowników modelu Ceed
wezpigulke
Posty: 3
Rejestracja: 30 maja 2021, 12:17
model samochodu: Ceed III

Uchwyt na telefon

Post autor: wezpigulke »

Cześć.
Lubię korzystać z android auto, ale czasami trzeba kliknąć coś na telefonie (znalezienie filmu na Youtube, wyszukanie artysty czy piosenki na spotify, lub YTmusic). Chciałby kupić jakiś uchwyt na telefon, tak by był dostępny w okolicy deski rozdzielczej, żeby nie musieć go brać do ręki, czy kłaść w uchwycie na kubki.
Może ktoś z was już szukał dobrego ergonomicznego rozwiązania i chciałby się podzielić patentem?
Wstępnie zastanawiałem się nad uchwytem do kratki nawiewu, ale przez to, że są trochę cofnięte to ciężko będzie ogarnąć coś stabilnego.
Wrzucam zdjęcie poglądowe, może wiecie czy dałoby się zamontować telefon w miejscu 1 lub 2?
3 też byłaby ok, mam dłuższe ręce. 4 byłaby niewygodna przez kierownicę. Ewentualnie w okolicy uchwytów na kubki jest miejsce, ale tam byłoby mało bezpiecznie ze względu na długie oderwanie wzroku od drogi.

Obrazek
Micha
Posty: 70
Rejestracja: 27 wrz 2020, 19:45
model samochodu: Kia Ceed SW 1.5 T-GDI 7DCT '21

Re: Uchwyt na telefon

Post autor: Micha »

Ja mam uchwyt baseus magnetyczny w kratkę nawiewu w miejscu nr 4 i sprawdza się bardzo dobrze. Tylko trzeba mieć w miarę mały telefon właśnie z uwagi na cofnięcie kratek-xiaomi mi 9se mieści się "na styk"
gzyms
Posty: 85
Rejestracja: 21 lut 2020, 17:34
model samochodu: Kia Cee'd, SW (SportWagen, kombi) M SmartPlus, 1.6 GDI, 99 kW

Re: Uchwyt na telefon

Post autor: gzyms »

Może coś takiego co prawda bez ładowania indukcyjnego ale
Obrazek
Obrazek
Fajne systemowe rozwiązania Brodit jednak drogie https://www.brodit24.pl/pol_m_ZNAJDZ-PR ... D-725.html
W skodzie miałem tak = podstawka Brodit i uchwyt noname, podstawka wciskana łączenia między elementów kokpitu
Obrazek
Obecnie używam trasta z ładowaniem indukcyjnym dla s20fe5g Obrazek

Wszystko w kratkę, od 3 lat działa
Kia Ciyapostrofd
Dzilu90
Posty: 4
Rejestracja: 15 cze 2021, 20:08
model samochodu: Ceed 1,4 t-gdi HB L+ business line

Re: Uchwyt na telefon

Post autor: Dzilu90 »

Ja mam telefon w miejscu, które oznaczyłeś numerem 4.
Również korzystam z android auto, plus youtube i yanosik. To najwygodniejsze miejsce na telefon.
Tichy
Posty: 160
Rejestracja: 13 gru 2019, 13:10

Re: Uchwyt na telefon

Post autor: Tichy »

Ja ma iottie przyczepiony do szyby przy lewym słupku. Trzyma jak diabeł i ma duży zakres regulacji. Ogólnie ich uchwyty nie są tanie, ale jakość wykonania i patent z szybkim montażem telefonu w uchwycie powoduje, że warte swojej ceny. Do tego bardzo łatwo dopasować do każdego telefonu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Ceed”