Owiewki

forum użytkowników modelu Ceed
Sid
Posty: 368
Rejestracja: 01 sty 2021, 15:25
model samochodu: Ceed
Lokalizacja: Polska

Owiewki

Post autor: Sid »

Ostatnio odkryłem pewną wadę Ceeda. Podczas deszczu nie da się otworzyć szyb, ponieważ woda spływa do wnętrza. Pomyślałem nad owiewkami. Może ktoś już montował je i może doradzić, które wybrać? I chyba samodzielny montaż nie wpłynie na gwarancję?
:D Ceed 1.4 t-gdi. :D
TomX’d
Posty: 98
Rejestracja: 18 mar 2021, 17:59
model samochodu: XCeed

Re: Owiewki

Post autor: TomX’d »

No w żadnym aucie podczas deszczu raczej nie da się okna otworzyć aby deszcz nie dostawał się do wnętrza 🤔
Sid
Posty: 368
Rejestracja: 01 sty 2021, 15:25
model samochodu: Ceed
Lokalizacja: Polska

Re: Owiewki

Post autor: Sid »

Ale lekko uchylić się w innych da :lol:. A w Ceedzie nie da bez zmoczenia drzwi od środka.
A kolega to ma problem z udzielaniem normalnych odpowiedzi na pytania?
:D Ceed 1.4 t-gdi. :D
TomX’d
Posty: 98
Rejestracja: 18 mar 2021, 17:59
model samochodu: XCeed

Re: Owiewki

Post autor: TomX’d »

Nie wiem o co ci kaman 😂 generalnie nikt normalny nie otwiera okna w czasie deszczu. Powiem więcej - są auta posiadające moduły które w połączeniu z czujnikiem deszczu domykają otwarte okna i szyberdach jeśli zaczyna padać wiec to jednak potwierdza, że powinno się zamykać okna w czasie deszczu. To również obala zarzut ze coś jest nie tak bo jednak w innych woda tez woda do środka podczas deszczu :) a co za tym idzie to niestety nie jest nawet cecha pojazdu bo inne pojazdy tez tak maja ;)
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2021, 21:01 przez TomX’d, łącznie zmieniany 1 raz.
Konan
Posty: 159
Rejestracja: 16 sty 2021, 12:10
model samochodu: Kia

Re: Owiewki

Post autor: Konan »

Sid pisze: 24 kwie 2021, 20:38 Ale lekko uchylić się w innych da :lol:. A w Ceedzie nie da bez zmoczenia drzwi od środka.
A kolega to ma problem z udzielaniem normalnych odpowiedzi na pytania?
a ja sie zapytam co tym tam nienormalego widzisz? masakra z ciebie taki dziwny typ ze az szkoda komentowac :D
Baks
Posty: 65
Rejestracja: 21 wrz 2020, 21:06
model samochodu: KIA CEED III GT

Re: Owiewki

Post autor: Baks »

Lata temu miałem owiewki jak jeszcze klimy nie miałem w aucie i podczas większych prędkości strasznie huczały :(
Kiart
Posty: 35
Rejestracja: 18 lut 2021, 09:23
model samochodu: Kia ceed 1.4 T - GDi

Re: Owiewki

Post autor: Kiart »

Kto otwiera szyby jak pada ?😂😂😂
Sid
Posty: 368
Rejestracja: 01 sty 2021, 15:25
model samochodu: Ceed
Lokalizacja: Polska

Re: Owiewki

Post autor: Sid »

Uchyla proszę kolegi, uchyla, nie otwiera.
A niektórzy tu to nieźle powaleni są. Im takie coś zacytuje "Carl Sagan w swojej pracy The Demon-Haunted World: Science as a Candle in the Dark powiedział: „Są pytania naiwne, nudne, źle sformułowane, pytania postawione po nieodpowiedniej samokrytyce. Ale każde pytanie jest wołaniem do zrozumieć świat. Nie ma czegoś takiego jak głupie pytanie . W kolumnie Drogi Abby z 1970 roku w The Milwaukee Sentinel napisano: „Nie ma czegoś takiego jak głupie pytanie, jeśli jest szczere. Lepiej zadać pytanie i zaryzykować, że stanie się głupi, niż iść dalej swoją ignorancją i popełnić głupi błąd. „Nie ma czegoś takiego jak głupie pytanie, są tylko głupie odpowiedzi”. Umiejętności prezentacji, które zaprowadzą Cię na szczyt mówi, że w świecie biznesu to powiedzenie jest prawdziwe. W książce dodano: „pytanie może być niedoinformowane, styczne lub pozornie nieistotne, ale niezależnie od tego, czy prezenter uważa je za głupie, czy nie, każdy z widzów ma pełne prawo zadawać jakiekolwiek pytania”."
Mi to, pozdro dla wszystkich.
:D Ceed 1.4 t-gdi. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Ceed”