Nieprawidłowa zbieznosc? CEED 3 2020

forum użytkowników modelu Ceed
Ethelgore
Posty: 38
Rejestracja: 09 paź 2020, 22:32
model samochodu: Ceed III GT

Re: Nieprawidłowa zbieznosc? CEED 3 2020

Post autor: Ethelgore »

Przekopując różne źródła, natnąłem się na pewną sugestię. Jednym z powodów problemów z geometrią mogą być krzywe felgi. Dla tych którzy borykają się ze ściąganiem, może warto sprawdzić czy macie proste felgi? Felga ma kilka kluczowych wymiarów które można łatwo spokopć podczas produkcji. Powtórzę, to tylko sugestia.
Sid
Posty: 371
Rejestracja: 01 sty 2021, 15:25
model samochodu: Ceed
Lokalizacja: Polska

Re: Nieprawidłowa zbieznosc? CEED 3 2020

Post autor: Sid »

Jest na forum jakiś admin? Ta k... tak spamuje, że aż się forum nie chce czytać :x.
:D Ceed 1.4 t-gdi. :D
Ethelgore
Posty: 38
Rejestracja: 09 paź 2020, 22:32
model samochodu: Ceed III GT

Re: Nieprawidłowa zbieznosc? CEED 3 2020

Post autor: Ethelgore »

Jest na forum jakiś admin? Ta k... tak spamuje, że aż się forum nie chce czytać :x.
Przepraszam, do kogo ty się od odnosisz? Bo jeśli do mnie to chyba się trochę rozpędziłeś kolego. Jak masz problem że ktoś wyraża swoje zdanie na forum to chyba nie wiesz do czego ono służy. Zawsze możesz usunąć konto i przestać czytać.
Kobil
Posty: 239
Rejestracja: 07 cze 2019, 12:10
model samochodu: Kia XCeed XL 1.6TGDI 7DCT
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nieprawidłowa zbieznosc? CEED 3 2020

Post autor: Kobil »

Ethelgore pisze: 31 mar 2021, 14:10
Jest na forum jakiś admin? Ta k... tak spamuje, że aż się forum nie chce czytać :x.
Przepraszam, do kogo ty się od odnosisz? Bo jeśli do mnie to chyba się trochę rozpędziłeś kolego. Jak masz problem że ktoś wyraża swoje zdanie na forum to chyba nie wiesz do czego ono służy. Zawsze możesz usunąć konto i przestać czytać.
Raczej nie chodziło o Twoje wypowiedzi :) Od kilku dni ktoś wrzuca jakieś linki ze spamem lub inne śmieci praktycznie do każdego wątku. Posty te dopiero co zostały usunięte z forum więc już ich nie widać.
Sid
Posty: 371
Rejestracja: 01 sty 2021, 15:25
model samochodu: Ceed
Lokalizacja: Polska

Re: Nieprawidłowa zbieznosc? CEED 3 2020

Post autor: Sid »

Przepraszam, do kogo ty się od odnosisz? Bo jeśli do mnie to chyba się trochę rozpędziłeś kolego. Jak masz problem że ktoś wyraża swoje zdanie na forum to chyba nie wiesz do czego ono służy. Zawsze możesz usunąć konto i przestać czytać.
No spoko kolego, to nie o Tobie :D. Tylko tak wyszło pod Twoim postem. Chodziło o tego spamera, co w każdym wątku jakieś dziwadła wstawiał. Nie denerwuj się :D.
:D Ceed 1.4 t-gdi. :D
Ethelgore
Posty: 38
Rejestracja: 09 paź 2020, 22:32
model samochodu: Ceed III GT

Re: Nieprawidłowa zbieznosc? CEED 3 2020

Post autor: Ethelgore »

Świetnie to wyszło. :lol: Jest pełny spokój, ale trzeba było się bronić. ;)
Marek3003
Posty: 606
Rejestracja: 06 paź 2020, 10:52
model samochodu: ProCeed GT 1.6 T-GDI 6MT 2020
Lokalizacja: POMORSKIE

Re: Nieprawidłowa zbieznosc? CEED 3 2020

Post autor: Marek3003 »

Jeszcze kilka słów w temacie, koła powróciły oryginalne, zbieżność sprawdzona i w zasadzie ściągania nie ma. Na razie sobie odpuszczam, bardziej sie martwię czy nie przyjdzie do domu jakieś zabłąkane zdjęcie z trasy......bo autko wyzwala we mnie rajdowe instynkty. Generalnie nie daje się wyprzedzić :D , pomimo jego wad bardzo je lubię,
Żałosny, rozpaczający i niedouczony krytykant Proceeda :lol:
tomanek
Posty: 197
Rejestracja: 17 maja 2020, 12:36
model samochodu: Ceed SW 1.4 T-GDI

Re: Nieprawidłowa zbieznosc? CEED 3 2020

Post autor: tomanek »

Ethelgore pisze: 24 mar 2021, 15:10 Przekopując różne źródła, natnąłem się na pewną sugestię. Jednym z powodów problemów z geometrią mogą być krzywe felgi. Dla tych którzy borykają się ze ściąganiem, może warto sprawdzić czy macie proste felgi? Felga ma kilka kluczowych wymiarów które można łatwo spokopć podczas produkcji. Powtórzę, to tylko sugestia.
W ceedzie montowanych jest wiele różnych felg aluminiowych i stalowe. Napisali tam coś jakie konkretnie? Nie chce mi sie wierzyć że każdy rodzaj może się trafić krzywy...
Maxx
Posty: 65
Rejestracja: 17 lut 2021, 18:11
model samochodu: KIA CEED SW 2019 1.4 T-GDI 7DCT - wersja L

Re: Nieprawidłowa zbieznosc? CEED 3 2020

Post autor: Maxx »

Czy sprawdzanie zbieżności i ewentualne ich ustawienie podlega gwarancji? Chce wymienić opony i sprawdzić zbieżność.
KIA CEED SW 2019 1.4 T-GDI 7DCT - wersja L
randri
Posty: 149
Rejestracja: 29 paź 2020, 15:21
model samochodu: Proceed GT'20; Xceed'22 1.5 t-gdi DCT; Xceed"23 1.6 204 KM GT line,
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Nieprawidłowa zbieznosc? CEED 3 2020

Post autor: randri »

Mi ASO kazało płacić
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Ceed”