wszystko o KIA CEED GT 2019

forum użytkowników modelu Ceed
krzysztof 2019
Posty: 20
Rejestracja: 30 kwie 2019, 00:10
model samochodu: KIA CEED GT

Re: wszystko o KIA CEED GT 2019

Post autor: krzysztof 2019 »

Jedyną rzeczą którą dodatkowo zakładałem było oświetlenie na nogi. Na oświetlenie w drzwiach czekam aż szanowni panowie z serwisu zadzwonią ( umawiałem się miesiąc temu). Będę chciał również zabudować moduł domykania okien i szyberdachu, ale w tym tempie to nie wiem czy wyrobię się przed zimą.
krzysztof 2019
Posty: 20
Rejestracja: 30 kwie 2019, 00:10
model samochodu: KIA CEED GT

Re: wszystko o KIA CEED GT 2019

Post autor: krzysztof 2019 »

Z początkiem roku nie było tego problemu, a teraz nie wiem co oni w tej Słowacji wyprawiają.
vegeciak
Posty: 17
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:19

Re: wszystko o KIA CEED GT 2019

Post autor: vegeciak »

Dołączam do serdecznych podziękowań za tak wyczerpujące odpowiedzi. Krzysiek, jesteś wielki :)

Z każdym kolejnym Twoim postem mam coraz większą ochotę zamówić Ceeda GT, gdy jeszcze niedawno bardziej skłaniałem się ku Focusowi ST. Poczekam tydzień na premierę Xceeda i jeśli nie zaskoczy czymś ekstra, to będę musiał w końcu podjąć decyzję - Focus czy Ceed...

A kolorek masz piękny. Nigdy go nawet nie rozważałem (myślałem między białym i niebieskim), a teraz sam już nie wiem który ładniejszy - biały czy Twój.
krzysztof 2019
Posty: 20
Rejestracja: 30 kwie 2019, 00:10
model samochodu: KIA CEED GT

Re: wszystko o KIA CEED GT 2019

Post autor: krzysztof 2019 »

Fajnie, jak mogłem komuś pomóc w decyzji lub umilić czas oczekiwania, sam pamiętam jak czekałem na swój samochód, a nigdzie żadnych zdjęć i informacji, no oczywiście były na niemieckich stronach i w niemieckich salonach, ale filmy z czarną i białą kia ceed GT chyba każdy widział. Ja pamiętam jak pojawił się pierwszy test proceeda na „Pertyn Ględzi”, z tych 133 tyś wyświetleń chyba tysiąc było moje, następnie pojawił się test od „Skodziarz Testuje” 101 tyś wyświetleń. I na końcu pojawił się test proceeda z „AutoCentrum” 191 tysięcy wyświetleń. Te wyniki świadczą o popularności tych samochodów, więc podejrzewam że dlatego czas oczekiwania jest taki długi. Nie ukrywam że te trzy testy pozwoliły mi jakoś przetrwać te trzy miesiące.
Case
Posty: 21
Rejestracja: 30 maja 2019, 08:58

Re: wszystko o KIA CEED GT 2019

Post autor: Case »

Mnie przekonał test Pertyna a ostatecznie jazda ProCeedem Gt. Wcześniej brałem pod uwagę Hondę Civik Sport. Dobrze że pojawił się Ceed.
Teraz więc czekam i czekam :D
krzysztof 2019
Posty: 20
Rejestracja: 30 kwie 2019, 00:10
model samochodu: KIA CEED GT

Re: wszystko o KIA CEED GT 2019

Post autor: krzysztof 2019 »

colin23 pisze: 19 cze 2019, 23:52 Szkoda że nie odwiedziłeś tego forum wcześniej zanim zdecydowałem kupić coś innego. Choć i tak ja chciałem manual więc do końca nie byłbym zdecydowany. Teraz możemy jedynie się spotkać gdzieś w Katowicach i zrobić porównanie z tym co mam :-)
Colin23 Czy można wiedzieć jaki samochód kupiłeś ?
colin23
Posty: 38
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:06

Re: wszystko o KIA CEED GT 2019

Post autor: colin23 »

Golf GTI performance :-)
krzysztof 2019
Posty: 20
Rejestracja: 30 kwie 2019, 00:10
model samochodu: KIA CEED GT

Re: wszystko o KIA CEED GT 2019

Post autor: krzysztof 2019 »

Mam rozumieć że 5 drzwiowy manual z 245 konikami pod maską.
colin23
Posty: 38
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:06

Re: wszystko o KIA CEED GT 2019

Post autor: colin23 »

Tak jest. Choć byłem na jeździe próbnej także z DSG i ten automat jest mega szybki. Ale chciałem manual.
lukasmasdes
Posty: 369
Rejestracja: 22 cze 2018, 23:28
model samochodu: Stinger GT, CEED III GT

Re: wszystko o KIA CEED GT 2019

Post autor: lukasmasdes »

Golf, szczególnie w tej wersji, to świetne auto. Gratuluję wyboru :D

Też się nad nim zastanawiałem, ale w porównaniu do Ceeda to inna liga jeśli chodzi o cenę. Cena startuje od 142 tyś zł z dsg. Jeśli dołoży się do niego wyposażenie podobne do Ceeda GT to cena po uwzględnieniu wszelkich rabatów wyniesie 165 tyś zł. Za Ceeda w max wyposażeniu wynegocjowałem 114 tyś zł. Pomimo tego że Golf to naprawdę świetne auto to cena Ceeda robi dużą różnicę. Niestety volkswagen zwariował już z cenami. W tym miejscu warto dodać, że pojawił się już cennik nowego passata. Skonfigurowałem go sobie i aż mnie zatkało. Wersja max 296 tyś zł.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Ceed”