Czas oczekiwania na odbiór w salonie

forum użytkowników modelu Ceed
Aedifico
Posty: 42
Rejestracja: 16 cze 2021, 14:43
model samochodu: Kia Ceed SW 1.5 tgdi 7dct BL

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: Aedifico »

Zamówiony 24 kwietnia.Odbiór początek lipca.
lethaljelly
Posty: 167
Rejestracja: 05 paź 2020, 19:46
model samochodu: Proceed GT MY24 AEB+PRE+Orange Fusion

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: lethaljelly »

Aedifico pisze: 16 cze 2021, 14:45 Zamówiony 24 kwietnia.Odbiór początek lipca.
Kiedy dostałeś potwierdzenie dot. daty odbioru? Bo jak to jest informacja z 24 kwietnia to obawiam się że....
lethaljelly
Posty: 167
Rejestracja: 05 paź 2020, 19:46
model samochodu: Proceed GT MY24 AEB+PRE+Orange Fusion

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: lethaljelly »

gru pisze: 16 cze 2021, 14:16
lethaljelly pisze: 15 cze 2021, 18:09 Ja zamówiłem w połowie kwietnia i po 2 miesiącach dostałem informację że nie wyrobią się i będzie nowy odświeżony model 2022 z nowym znaczkiem kia w wrześniu
KIA pokrywa różnice w cenie ~3k
Niedługo mają być nowe cenniki
No to mi dałeś zagadkę... Pogooglałem trochę i rzeczywiście są jakieś zdjęcia szpiegowskie wersji poliftingowej, która ma się pojawić po wakacjach. Wygląda nawet dużo lepiej. Jest też nadzieja, że wraz z liftingiem poprawią też parę niedociągnięć jak z wygłuszeniem albo dodadzą bezprzewodowe Android Auto (w Rio już jest).
I teraz zamiast się denerwować, że się przeciąga to zaczynam się denerwować, że się nie przeciągnie i dostanę jeden z ostatnich przedliftowych egzemplarzy :lol:
Ja mam mieszane uczucia, zewnątrz aktualne auto wyglądało b.dobrze jedynie lifting wnętrza by sie przydał bo te kratki obok ekranu 10,25" były bardzo ciasne i kokpit przed pasażerem był brzydki

Mogę się założyć że zamiast wygłuszenia i samopoziomujących się świateł LED dostaniemy ogranicznik prędkości i czarną skrzynkę z unijnych przepisów na 2022r :lol:
Aedifico
Posty: 42
Rejestracja: 16 cze 2021, 14:43
model samochodu: Kia Ceed SW 1.5 tgdi 7dct BL

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: Aedifico »

lethaljelly pisze: 16 cze 2021, 17:36
Aedifico pisze: 16 cze 2021, 14:45 Zamówiony 24 kwietnia.Odbiór początek lipca.
Kiedy dostałeś potwierdzenie dot. daty odbioru? Bo jak to jest informacja z 24 kwietnia to obawiam się że....
Dzisiaj.
tadzionowy
Posty: 42
Rejestracja: 23 cze 2021, 19:08
model samochodu: Kia ceed sw

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: tadzionowy »

Witam ,to mój pierwszy post dzisiaj założone konto ,jedni koledzy piszą o bardzo długim czasie oczekiwania ,inni ze zamówiony w kwietniu odbiór w lipcu ,ja zamówiłem początek maja wpisany odbiór to sierpień wrzesień ,jeszcze w salonie gościu mówił że dużo zależy od koloru ,jak jest chodliwy i dużo wyprodukują to może być szybciej wyprodukowany ,pożyjemy zobaczymy
gru
Posty: 16
Rejestracja: 15 cze 2021, 16:40

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: gru »

Ja dzisiaj rozmawiałem z dealerem z Warszawy i twardo twierdził, że ma potwierdzenie z centrali, że wszystkie samochody zamówione do końca maja zostaną wyprodukowane jeszcze do końca lipca. Późniejsze będą już po-liftowe. Oficjalny cennik pod koniec lipca.
Dodatkowo z tego co mówił, to jakichś cudów po tym lifcie nie ma się co spodziewać, i że to przede wszystkim tylko jakieś drobne zmiany wizualne i dostosowanie do wymagań unijnych na 2022r, a wewnątrz wszystko to samo. Nie wiem też na ile to prawda, a na ile polityczna gadka do kogoś, kto prawdopodobnie dostanie jeden z ostatnich przed-liftowych egzemplarzy ;)
Adikoz
Posty: 30
Rejestracja: 10 lip 2021, 10:01
model samochodu: Kia ceed

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: Adikoz »

Witam, czy ktoś zamawiał auto w teraz w lipcu i czy wiecie może czy otrzymacie wersję przed czy poliftową?
lethaljelly
Posty: 167
Rejestracja: 05 paź 2020, 19:46
model samochodu: Proceed GT MY24 AEB+PRE+Orange Fusion

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: lethaljelly »

gru pisze: 02 lip 2021, 21:07 Ja dzisiaj rozmawiałem z dealerem z Warszawy i twardo twierdził, że ma potwierdzenie z centrali, że wszystkie samochody zamówione do końca maja zostaną wyprodukowane jeszcze do końca lipca. Późniejsze będą już po-liftowe. Oficjalny cennik pod koniec lipca.
Ja hatchbacka 1.5tgdi zamowilem w srodku kwietnia i mam mieć polifta. Licze na rozpoznawanie znakow za friko i wireless android auto

Moze ktos inny dostąpił zaszczytu i dostales jego auto albo był slot do produkcji na ten konfig bo sie zwolnił, wszyscy co innego gadaja
Adikoz
Posty: 30
Rejestracja: 10 lip 2021, 10:01
model samochodu: Kia ceed

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: Adikoz »

Jutro ma by prezentacja ceeda po lifcie https://www.google.com/amp/s/thekoreanc ... eveal/amp/
lethaljelly
Posty: 167
Rejestracja: 05 paź 2020, 19:46
model samochodu: Proceed GT MY24 AEB+PRE+Orange Fusion

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: lethaljelly »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Ceed”