Czas oczekiwania na odbiór w salonie

forum użytkowników modelu Ceed
Blues Brothers
Posty: 480
Rejestracja: 22 lis 2021, 22:20

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: Blues Brothers »

Co do stoku Kii - zależy od dealera, na otomoto dalej widać sporo Ceedów wystawianych jako modele placowe "do wyczerpania zapasów"
Tylko po to aby złapać na haczyk :lol:
AnonimKia
Posty: 64
Rejestracja: 17 sty 2022, 09:21
model samochodu: Kia Ceed MY22 - zamówiona

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: AnonimKia »

Czas oczekiwania się wydłuży :/ 8 Kia w rowie
Obrazek
Źródło: https://24wroclaw.pl/artykul/kilkanasci ... ie/1267413
achipl
Posty: 28
Rejestracja: 27 sty 2022, 09:20

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: achipl »

Cześć,

Złożyłem zamówienie w drugim tygodniu stycznia. Data realizacji do 15 lipca. Pewnie duży wpływ na to miała skrzynia automatyczna (phev).
operacjon76@wp.pl
Posty: 87
Rejestracja: 12 sty 2022, 20:29
model samochodu: kia rio

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: operacjon76@wp.pl »

Jest szansa że w tym roku odbierzesz
Michalm221
Posty: 3
Rejestracja: 27 sty 2022, 16:08
model samochodu: Proceed 1.5 GT Line

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: Michalm221 »

Powiem Wam że kabaret wielki z tymi samochodami. 29 sierpień zamówiona Kia Proceed 1.5 GT Line 7DCT plus pakiet technologiczny. Minęło ponad 5 miesięcy czyli więcej niż 4 miesięcy niż w umówię i zero telefonu lub informacji, totalna wujenka na klienta. Wydzwaniam to jedna i ta sama śpiewka że auto nie jest w produkcji i nie wiedza kiedy będzie. Jak podpisywałem umowę to zapewniali ze 4 miesiące to max oczekiwanie. Wczoraj zadzwoniłem do Warszawy i to samo lanie wody po całości.
AnonimKia
Posty: 64
Rejestracja: 17 sty 2022, 09:21
model samochodu: Kia Ceed MY22 - zamówiona

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: AnonimKia »

Michalm221 pisze: 27 sty 2022, 16:13 Wczoraj zadzwoniłem do Warszawy i to samo lanie wody po całości.
tzn bezposrednio do importera? Myslisz ze na podstawie nr zamowienia moga miec info przed dealerem :?:
Michalm221
Posty: 3
Rejestracja: 27 sty 2022, 16:08
model samochodu: Proceed 1.5 GT Line

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: Michalm221 »

AnonimKia pisze: 27 sty 2022, 17:28
Michalm221 pisze: 27 sty 2022, 16:13 Wczoraj zadzwoniłem do Warszawy i to samo lanie wody po całości.
tzn bezposrednio do importera? Myslisz ze na podstawie nr zamowienia moga miec info przed dealerem :?:
Tak, jest tez infolinia itd i to samo nic nie wiedzą gamonie.
Daydream
Posty: 56
Rejestracja: 21 sty 2021, 14:48

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: Daydream »

Michalm221 pisze: 27 sty 2022, 16:13 Powiem Wam że kabaret wielki z tymi samochodami. 29 sierpień zamówiona Kia Proceed 1.5 GT Line 7DCT plus pakiet technologiczny. Minęło ponad 5 miesięcy czyli więcej niż 4 miesięcy niż w umówię i zero telefonu lub informacji, totalna wujenka na klienta. Wydzwaniam to jedna i ta sama śpiewka że auto nie jest w produkcji i nie wiedza kiedy będzie. Jak podpisywałem umowę to zapewniali ze 4 miesiące to max oczekiwanie. Wczoraj zadzwoniłem do Warszawy i to samo lanie wody po całości.
Ale infantylna roszczeniowość, czy ty siebie słyszysz? :) Padła już fraza "chcę rozmawiać z kierownikiem" czy jeszcze ją szykujesz na specjalną okazję, tzn. jak samochodu nie wyczarują ci z nieba do jutra do północy bogu ducha winni ludzie, od których nie są zależne opóźnienia w produkcji oraz sytuacja na rynku półprzewodników? Jak nie mają informacji to co mają zrobić, rzucić zaklęcie na fabrykę w Żylinie? Matulu, ale współczuję tym ludziom, mam nadzieje dostaną podwyżkę za pracę podwyższonego stresu :)
astalavista
Posty: 32
Rejestracja: 29 sty 2022, 14:14
model samochodu: Kia Ceed

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: astalavista »

Daydream pisze: 18 sty 2022, 12:46
operacjon76@wp.pl pisze: 17 sty 2022, 22:15 Co panowie planujecie robić jak się opóźni wydanie autka , walczycie o jakiś rabat
Chyba żartujesz - to są kwestie niezależnie od dealera, a idąc dalej to i od producenta w dobie lockdownów i niedoboru mikroczipów. Walczyć pozostaje z samym sobą o cierpliwość :)
Ogólnie co do rabatów...

Dzisiaj zamawiałem Kia Ceed SW 6MT BLP + pakiet bezpieczeństwa + lakier...cennikowo 115900...a po rabacie 113000 + dywaniki + mata...do 120 dni ma być 😏
Na stokach pusto,sprzedawcy mają niby nawet zakaz zamawiania cos do przodu.
Andy 2
Posty: 22
Rejestracja: 30 gru 2021, 19:26
model samochodu: Ceed SW MY22 1.5 GDI

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: Andy 2 »

Jak będzie do 120 dni to ogromnie zazdroszczę.
Póki co czekam grzecznie na Ceed SW GT-LINE AEB zamówiona w grudniu - termin wyznaczony na czerwiec…
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Ceed”