Czas oczekiwania na odbiór w salonie

forum użytkowników modelu Ceed
gru
Posty: 16
Rejestracja: 15 cze 2021, 16:40

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: gru »

Adikoz pisze: 01 sie 2021, 20:15 Ja też SW1.5 TGDi też automat i też BL :lol: . Kolor lunar silver. Mi powiedzieli że nawet nie wiedzą czy otrzymam przedlifta czy polifta a zamawiałem na początku lipca.
Skoro ja zamawiałem na koniec marca i jeszcze go nie wyprodukowali to myślę, że nie ma szans abyś dostał przedlifta. No chyba że oni nie robią kolejki względem zamówienia tylko grupują po wyposażeniu/kolorze i akurat tak się trafi, ale to by chyba nie miało za bardzo sensu.
Aedifico
Posty: 43
Rejestracja: 16 cze 2021, 14:43
model samochodu: Kia Ceed SW 1.5 tgdi 7dct BL

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: Aedifico »

Zamowiony pod koniec kwietnia a od soboty nim jeżdżę. Przedlift. Wyprodukowany 30 czerwca.
PS BL lunar silver 1.5 dct7
Adikoz
Posty: 30
Rejestracja: 10 lip 2021, 10:01
model samochodu: Kia ceed

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: Adikoz »

Aedifico pisze: 03 sie 2021, 06:07 Zamowiony pod koniec kwietnia a od soboty nim jeżdżę. Przedlift. Wyprodukowany 30 czerwca.
PS BL lunar silver 1.5 dct7
Daj zdjęcia jak się prezentuje:)
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: camelleon »

pojechalismy w maju do salonu.. po 1.5 160 BL SW. pokazali co jest dostepne do zakupu. odbior na dniach.. czyli jakies 3 miesiace. oferta kolorystyczna ograniczyla sie do 4 sztuk , w tym silniku i wyposazeniu które chcielismy.
Mess with the best
Die like the rest
gru
Posty: 16
Rejestracja: 15 cze 2021, 16:40

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: gru »

Czas leci, a ja jeszcze samochodu nie otrzymałem. Aktualnie 4 miesiące i 2 tygodnie.
Dealer powiedział, że produkują do końca tego tygodnia, mój jest jeszcze w kolejce ale oznaczony jako wersja 2021 czyli przedlift. Jeżeli znowu nie przesuną przerwy technologicznej, to od początku września z taśmy powinny zacząć schodzić pierwsze sztuki wersji 2022.

Z ciekawostek jakie się dowiedziałem w międzyczasie, to wersja poliftowa utraci statyczne doświetlanie zakrętów (może nowsze reflektory świecą szerzej i nie jest potrzebne? nie wiem) oraz będzie dodane bezprzewodowe Android Auto... ale tylko w SŁABSZYM wyposażeniu z 8' ekranem. Wyższe wersje nadal potrzebują kabelka.
Adikoz
Posty: 30
Rejestracja: 10 lip 2021, 10:01
model samochodu: Kia ceed

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: Adikoz »

Dziś dostałem info od dealera, że auto do odbioru. Zamawiałem 6 lipca, więc szybko się uwinęli.
Fishuuuuu
Posty: 3
Rejestracja: 16 sie 2021, 14:46

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: Fishuuuuu »

Jak odbierzesz to jak możesz podeslij jakieś fotki jak to finalnie wyglada 😉 dzięki
gru
Posty: 16
Rejestracja: 15 cze 2021, 16:40

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: gru »

Adikoz pisze: 16 sie 2021, 13:40 Dziś dostałem info od dealera, że auto do odbioru. Zamawiałem 6 lipca, więc szybko się uwinęli.
Chyba musieli jakąś dostawę części, bo ja też dzisiaj info dostałem że się wyprodukował, a zamawiałem... na koniec marca.
Jak już się tak ociągali to miałem nadzieję że dostanę polifta, ale cóż... nie ma tak dobrze :P
Fishuuuuu
Posty: 3
Rejestracja: 16 sie 2021, 14:46

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: Fishuuuuu »

Jak będziecie mieli już u siebie oczywiście wersje poliftowe to podzielcie się zdjęciami i jakimiś informacjami :)
tadzionowy
Posty: 42
Rejestracja: 23 cze 2021, 19:08
model samochodu: Kia ceed sw

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: tadzionowy »

Ceed SW Biusnes Line zamówiony 7 maja ,termin odbioru sierpień wrzesień na umowie ,telefon z salonu 5 sierpnia że wyprodukowany ,kasa, papiery itd parę dni i autko już w domu ,więc 3 miesiące czekania ,wszystko zależy chyba od salonu bo jeszcze w kwietniu byłem w innym mieście w salonie i po prostu nie chcieli żadnej umowy spisywać bo auta nie mieli na stanie i nie wiedzieli czy coś jeszcze zdołają sprowadzić z produkcji przed modelem 2022 ,a ta produkcja zaczyna się po wakacjach i cenniki raczej inne
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Ceed”