Pro ceed Gt

forum użytkowników modelu Ceed
huri_khan
Posty: 219
Rejestracja: 06 sie 2019, 22:28
model samochodu: ProCeed 1,4 GTLine + WIN + hak
Lokalizacja: Bytom

Re: Pro ceed Gt

Post autor: huri_khan »

Piszesz o sobie ?
Zamiast odpowiedzi na zadanie pytanie, piszesz zbędne komentarze.
M3ntoR
Posty: 74
Rejestracja: 30 wrz 2019, 11:39
model samochodu: ProCeed GT 1.6
Lokalizacja: Rokietnica

Re: Pro ceed Gt

Post autor: M3ntoR »

Nie mam czasu ani ochoty odpowiadać na pytania które nic nie wnoszą do tematu rozmowy. Myślałem że to oczywiste ale z tego co widzę nie do końca rozumiesz podstawy działania forum oraz kultury osobistej. Są tu gdzieś admini?
huri_khan
Posty: 219
Rejestracja: 06 sie 2019, 22:28
model samochodu: ProCeed 1,4 GTLine + WIN + hak
Lokalizacja: Bytom

Re: Pro ceed Gt

Post autor: huri_khan »

Gdy brakuje argumentów zaczynają się wycieczki osobiste i obrażanie.

Zamiast prostej odpowiedzi, w stylu "nie odpowiem na to pytanie", musiałeś być złośliwy i dopisać "że nabijam posty" , więc nie pouczaj innych o kulturze osobistej.
M3ntoR
Posty: 74
Rejestracja: 30 wrz 2019, 11:39
model samochodu: ProCeed GT 1.6
Lokalizacja: Rokietnica

Re: Pro ceed Gt

Post autor: M3ntoR »

Twoje pytanie było po prostu bezsensu? Nie widzę powodu dla którego miałoby Cię obchodzić dlaczego zależy mi na danej funkcjonalności własnego samochodu. Dlatego Twój post nie dość że był bezsensowny to dodatkowo złośliwy. Z mojej strony koniec tematu
pysio30de
Posty: 8
Rejestracja: 12 sie 2020, 17:54
model samochodu: Ceed

Re: Pro ceed Gt

Post autor: pysio30de »

Goly335 pisze: 24 sie 2020, 00:00
huri_khan pisze: 23 sie 2020, 08:11 Napisz proszę czym zajmujesz się podczas jazdy, że nie potrafisz zapamiętać jakie jest ograniczenie ?
Naprawdę nie potrafisz się skoncentrować na jeździe i musisz klikać żeby telefon pokazał jakie jest ograniczenie ?
Myślę, że bez tej funkcji samochód nie nadaje się do użytkowania - przecież to "must-have" :D
Jak jeździsz tylko do kościoła na swojej wsi , to nigdy tego nie zrozumiesz , ja jeżdżę po 15 tys km miesięcznie i ta funkcja jest dla mnie rewelacyjną pomocą. Jak jadę 180km/h i musze sie skupic nie tylko na znakach , ale też na innych uzytkownikach , bo ktos se bagle wjeżdża na lewy pas z prędkością 80 km/h ( zazwyczaj wlasnie taki niedzielny użytkownik) to jest to moment gdzie nie zwracam uwagi na znaki i nagle widze na konsoli środkowej ograniczenie do 100 , to mogę zareagować, tylko wczoraj jadąc trasę 1200 km w nocy , miałem kilka sytuacji , że nie zauważyłem znaku przy drodze i uratował mnie ten właśnie system czytania znaków. Jak czegoś nie rozumiesz , to nie znaczy , że system jestniepotrzebny.
mzak
Posty: 88
Rejestracja: 17 lis 2019, 20:29
model samochodu: Ceed 1.4 T-GDI

Re: Pro ceed Gt

Post autor: mzak »

pysio30de pisze: 25 sie 2020, 11:56
Goly335 pisze: 24 sie 2020, 00:00
huri_khan pisze: 23 sie 2020, 08:11 Napisz proszę czym zajmujesz się podczas jazdy, że nie potrafisz zapamiętać jakie jest ograniczenie ?
Naprawdę nie potrafisz się skoncentrować na jeździe i musisz klikać żeby telefon pokazał jakie jest ograniczenie ?
Myślę, że bez tej funkcji samochód nie nadaje się do użytkowania - przecież to "must-have" :D
Jak jeździsz tylko do kościoła na swojej wsi , to nigdy tego nie zrozumiesz , ja jeżdżę po 15 tys km miesięcznie i ta funkcja jest dla mnie rewelacyjną pomocą. Jak jadę 180km/h i musze sie skupic nie tylko na znakach , ale też na innych uzytkownikach , bo ktos se bagle wjeżdża na lewy pas z prędkością 80 km/h ( zazwyczaj wlasnie taki niedzielny użytkownik) to jest to moment gdzie nie zwracam uwagi na znaki i nagle widze na konsoli środkowej ograniczenie do 100 , to mogę zareagować, tylko wczoraj jadąc trasę 1200 km w nocy , miałem kilka sytuacji , że nie zauważyłem znaku przy drodze i uratował mnie ten właśnie system czytania znaków. Jak czegoś nie rozumiesz , to nie znaczy , że system jestniepotrzebny.
Ciekawie piszesz...
Zazwyczaj z wiekiem percepcja zaczyna szwankować. Może lepiej oddać prawko, i przejść na jakieś Pendolino?
piotrk73
Posty: 33
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:52
model samochodu: CEED GT 2019

Re: Pro ceed Gt

Post autor: piotrk73 »

pysio30de jak się jeździ 180 to wiadomo że trudno się skupić.Może trzeba jeździć bardziej przepisowo,bo właśnie przez takich kierowców mamy tyle wypadków
pysio30de
Posty: 8
Rejestracja: 12 sie 2020, 17:54
model samochodu: Ceed

Re: Pro ceed Gt

Post autor: pysio30de »

Jeżdżę czesto szybciej niż 180 , mieszkam w niemczech i nie łamię przepisów, ty jednak wiesz lepiej.
huri_khan
Posty: 219
Rejestracja: 06 sie 2019, 22:28
model samochodu: ProCeed 1,4 GTLine + WIN + hak
Lokalizacja: Bytom

Re: Pro ceed Gt

Post autor: huri_khan »

Lubię jak ludzie zaczynają wymyślać przykłady z dupy wzięte bo inaczej tego nazwać nie można.
Jaki wpływ ma odczytywanie znaków na to, że jedziesz 180 i nagle ktoś wjeżdża na Twój pas ?
Przecież oznakowanie w Niemczech jest jedne z najlepszych na świecie, a Ty nie zauważysz ograniczenia ? Na tych autostradach masz ZZT o wielkości "Titanica".

Ja co roku przejeżdżam ponad 30 000 km i nigdy nie musiałem skorzystać z asystenta pasa ruchu, radaru czy rozpoznawania znaków. Po prosu skupiam się na drodze i jeździe. Natomiast znam wielu, którzy się chwalą, że dzięki tym wynalazkom potrafią przejechać pół polski i odczytać wszystkie wiadomości na FB, pooglądać filmy, popisać z innymi itp.
Te udogodnienia mają nam pomagać, a nie nas zastępować a tutaj czytam, że jest dokładnie odwrotnie.

P.S. Jak w Niemczech będziesz miał wypadek przy tych 180 km/h czego ci nie życzę, to dowiesz się, że nie było w tym wypadku Twojej winy to jednak będziesz płacił.
Widerski
Posty: 229
Rejestracja: 07 lip 2021, 07:52

Re: Pro ceed Gt

Post autor: Widerski »

Michał 1 pisze: 13 lip 2019, 11:56 Koledzy czy ktoś z was uruchomił już w swoim proceed gt system rozpoznawania znaków drogowych na rynku niemieckim ten system działa i na 99% powinno się go uruchomić w naszych autach z góry dziękuje i pozdrawiam
Tak jest ta funkcja do uruchmienia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Ceed”