Pro ceed Gt

forum użytkowników modelu Ceed
kon
Posty: 1125
Rejestracja: 06 sty 2019, 17:37

Re: Pro ceed Gt

Post autor: kon »

Też nic zaskakującego.
Nasz rynek samochodów nowych jest raczej nieduży.
Jak będziemy kupować tyle co Niemcy to też będziemy mogli grymasić jak oni.
RONIN
Posty: 9
Rejestracja: 28 sty 2019, 12:59
model samochodu: Proceed GT
Lokalizacja: Miasto Łódź

Re: Pro ceed Gt

Post autor: RONIN »

Wszystko OK, tylko dlaczego nie ma takich opcji do kupienia? Nie chcesz, nie kupujesz, ale prawa wyboru nie powinni zabierać :cry:
No cóż. Poniekąd tutaj wina leży w recenzentach. Testują auta za granicą a w rodzimy kraju dostajemy 50% tego co oni widzą :/
Sonne
Posty: 9
Rejestracja: 07 sty 2019, 20:09
model samochodu: ProCeed

Re: Pro ceed Gt

Post autor: Sonne »

No mi ta szyna w bagażniku bardzo by się przydała. A tak kupa. Nie ma jej :(

@lukaszyd
Przywyczaiłeś się do asystenta pasa ruchu, czy wyłączasz go przed każdym rozruchem silnika?
lukaszyd
Posty: 5
Rejestracja: 15 lut 2019, 08:27
model samochodu: Proceed
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Pro ceed Gt

Post autor: lukaszyd »

Nie wyłączam tej funkcji bo osobiście jakoś bardzo mi ona przeszkadza. Jak już wykryje pas to czuję często że lekko koryguje tor jazdy a jak się już mocno zbliżę do którejś linii to zaczyna piskać.
To moje pierwsze auto z taką funkcją więc nie jestem w stanie porównać do czegokolwiek innego.
lukaszyd
Tigger

Re: Pro ceed Gt

Post autor: Tigger »

Panowie i Panie,
do dyskusji zapraszam Was również do nowo powstałej grupy Fanklub Kia Polska na Facebooku :)
Link do grupy-> https://www.facebook.com/groups/250645829144466/

Pozdrawiam
Michał 1
Posty: 14
Rejestracja: 13 lip 2019, 11:44
model samochodu: kia proceed gt

Re: Pro ceed Gt

Post autor: Michał 1 »

Koledzy czy ktoś z was uruchomił już w swoim proceed gt system rozpoznawania znaków drogowych na rynku niemieckim ten system działa i na 99% powinno się go uruchomić w naszych autach z góry dziękuje i pozdrawiam
M3ntoR
Posty: 74
Rejestracja: 30 wrz 2019, 11:39
model samochodu: ProCeed GT 1.6
Lokalizacja: Rokietnica

Re: Pro ceed Gt

Post autor: M3ntoR »

Nie ukrywam że też chętnie bym to uruchomił. Czasami się przydaje mieć ten znaczek między zegarami, a tak przy używaniu android auto ciągle muszę klikać w nawigację żeby sprawdzić sobie aktualne ograniczenie. To trochę wkurzające...
huri_khan
Posty: 219
Rejestracja: 06 sie 2019, 22:28
model samochodu: ProCeed 1,4 GTLine + WIN + hak
Lokalizacja: Bytom

Re: Pro ceed Gt

Post autor: huri_khan »

Napisz proszę czym zajmujesz się podczas jazdy, że nie potrafisz zapamiętać jakie jest ograniczenie ?
Naprawdę nie potrafisz się skoncentrować na jeździe i musisz klikać żeby telefon pokazał jakie jest ograniczenie ?
Goly335
Posty: 78
Rejestracja: 12 wrz 2018, 23:51

Re: Pro ceed Gt

Post autor: Goly335 »

huri_khan pisze: 23 sie 2020, 08:11 Napisz proszę czym zajmujesz się podczas jazdy, że nie potrafisz zapamiętać jakie jest ograniczenie ?
Naprawdę nie potrafisz się skoncentrować na jeździe i musisz klikać żeby telefon pokazał jakie jest ograniczenie ?
Myślę, że bez tej funkcji samochód nie nadaje się do użytkowania - przecież to "must-have" :D
M3ntoR
Posty: 74
Rejestracja: 30 wrz 2019, 11:39
model samochodu: ProCeed GT 1.6
Lokalizacja: Rokietnica

Re: Pro ceed Gt

Post autor: M3ntoR »

huri_khan pisze: 23 sie 2020, 08:11 Napisz proszę czym zajmujesz się podczas jazdy, że nie potrafisz zapamiętać jakie jest ograniczenie ?
Naprawdę nie potrafisz się skoncentrować na jeździe i musisz klikać żeby telefon pokazał jakie jest ograniczenie ?
Zawsze się znajdzie taki co nie ma nic do powiedzenia tylko nabija posty....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Ceed”