Kia Picanto GT line 1.2 2019 - czy warta uwagi?

forum użytkowników modelu Picanto
kernel
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2019, 14:30
model samochodu: corsa b

Kia Picanto GT line 1.2 2019 - czy warta uwagi?

Post autor: kernel »

Witam,


Z racji iz w tym roku rodzinna corsa skonczyla pelne 20 lat i coraz gorzej sie sprawuje mysle mocno nad nowym autkiem . ( mam tez dosc odwiedzania mechanikow ) . Póki co rozwazalem yarisa , aygo i picanto i poki co jestem nastawiony na nowe picanto gt line 1.2 kolor white clear . ( podoba mi sie , ma dobre wyposazenie , sprawdzony silnik , jest male )


Auto poki co potrzebuje do dojazdu do innego miasta na weekend i powrot ( w jedna strone 80km zazwyczaj autostrada ) a tak to tylko miasto zazwyczaj robie do 5 km .
O mnie kawaler 26 lat i poki co ani w glowie mi zakladanie rodzinny . Dlatego chce cos malego , co malo pali , nie bedzie sie psuc oraz fajnie wygladac . W poprzpednim roku zrobilem ok 6800km w tym bedzie podobnie. Jedynie co mi nie pasuje to system isg ( start stop ) i bede chcial pomenczyc delera aby wylaczyli mi ten modul domyslnie ale nie wiem czy to zrobia . Macie jakies opinie uwagi odnosnie tego modelu? Czy te modele nie menczy rdza np ? , albo na co zwrocic uwage ?


Raczej chce kupic nowe auto za gotowke z opcja ze bede je uzytkował przez minimum 15 lat . Dokladna cena to 59k u delera. Od auta oczekuje bezawaryjnosci i niskich kosztow utrzymania jako srodek transportu z pkt A do B. Rozumiem ze ten silnik kappa 1.2 g4la nie ma zlych opinii oraz samo picanto zlej slawy także nie posiada ?


Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Picanto”