Wrażenia z jazdy - kalkulacja

forum użytkowników Kia EV6
lukasmasdes
model samochodu: Stinger 2.0 T-GDI GT Line, CEED III GT

Re: Wrażenia z jazdy - kalkulacja

Post autor: lukasmasdes » 04 sty 2022, 13:38

Wygląda trochę szkaradnie, a cena to 80 k $, po dodaniu kilku opcji. Biorąc pod uwagę, że to cena na USA, to w UE kosztowałby pewnie z 0,5 mln zł.

Milamber
model samochodu: Optima 1.6 GT line SRF, TEC, Red.

Post autor: Milamber » 05 sty 2022, 10:45

Ja kończę w przyszłym roku leasing i też mam dylemat bo Optima pójdzie od razu do ludzi.

Chcę najlepiej SUVa a bagażnik musi mieć ponad 500 litrów. Co mi zostaje z elektryków? Tesla Y (X pomijam), ID4, Eniaq?
Wszystko wychodzi w pełnym opcjach pod 250-300k. Czyli ani 100% odliczenia, ani dopłat.

EV6 brałbym (bo można trochę ceną powachlować) ale płytki bagażnik - zresztą opisy KIA pojemności bagażnika można wywalić w kosmos. Polecam popatrzeć choćby na "wielki" bagażnik Proceeda.

Jakby nie patrzeć na razie nie ma wyboru specjalnego.

MWA
model samochodu: Kia Optima PHEV 2017

Post autor: MWA » 21 sty 2022, 11:14

Kilka dni temu jeździłem EV6 77KW RWD 229 KM, niestety jestem trochę rozczarowany.
Z minusów, w środku nie ma za dużo miejsca dla kierowcy, co prawda nie jest źle , ale mogło by być lepiej, jako główny mankament uważam brak możliwości obniżenia niżej fotela kierowcy.
Zaskoczył mnie też znaczny hałas w trakcie jazdy, oczywiście miła Pani z ASO twierdziła że to przez ogromne koła i opony zimowe...
Z plusów, auto z zewnątrz wygląda rewelacyjnie :D
Muszę przejechać się Teslą model Y, może tam będzie z przodu wygodniej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia EV6”