Fotelik w Xceed

forum użytkowników modelu Kia XCeed
bartez94
Posty: 20
Rejestracja: 24 wrz 2021, 18:47

Fotelik w Xceed

Post autor: bartez94 »

Cześć,

Czy ktoś ma doświadczenie z fotelikami dla dzieci w swoich Xceed? Testowaliśmy wersję 1,5 manualną 160KM i odnosimy wrażenie, że może być ciężko wyciągać fotelik. Czy samochód nie jest za niski/kiepsko wyprofilowany, żeby komfortowo wyciągać fotelik? Jak oceniacie komfort jazdy z tyłu z dzieckiem? Wydaje się, że jest spory hałas i auto jest twarde/raczej mało komfortowe dla osób siedzących z tyłu. Czy on nadaje się na auto rodzinne z 1-2 dzieci?

Dzięki
Fred.X
Posty: 365
Rejestracja: 27 cze 2021, 09:38

Re: Fotelik w Xceed

Post autor: Fred.X »

Jak oczekujesz komfortowego wkładania i wyciągania fotelika , to kup Vana z przesuwanymi drzwiami, fotelik sie montuje i zostaje w aucie ,
me2
Posty: 11
Rejestracja: 06 sie 2021, 16:27

Re: Fotelik w Xceed

Post autor: me2 »

Byłem na jeździe testowej z dwoma dzieciakami w wieku przedszkolnym, nie miałem problemów z zamontowaniem fotelików i zapinaniem pasów :)

Co do twardości/hałasu się nie wypowiem. Pewnie zależy, z jakiego auta się ktoś przesiada. Zresztą, tak samo z ilością miejsca. Dla mnie jest go sporo, ale aktualny samochód mam mniejszy, więc czuje różnicę na plus.

Ogólnie jestem zdania, że nie każda rodzina 4 osobowa potrzebuje mieć 2-tonowego SUV-a, a taki widzę trend na rynku ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”