odtwarzanie muzyki z bluetooth

forum użytkowników modelu Kia XCeed
Malcik12
Posty: 31
Rejestracja: 24 lut 2021, 21:53
model samochodu: KIA XCEED

odtwarzanie muzyki z bluetooth

Post autor: Malcik12 »

witam
mam pytanie odnośnie odtwarzania muzyki z telefonu przez bluetooth, mianowicie żeby posłuchać piosenek zapisanych na telefonie to muszę najpierw włączyć odtwarzanie na telefonie, nie mogę uruchomić wyłącznie z mulimediów przez włączenie funkcji muzyka bluetooth bo wtedy widze nagranie na której się zatrzymało odsłuchiwanie ale nic nie mogę z nią zrobić ani włączyć ani zmienić utwór czy to normalne? w poprzednim samochodzie włączało mi się automatycznie gdy nastawiłem w aucie na muzyke z telefonu nie musiałem włączać najpierw w telefonie żeby słuchać. tylko odbywało się to poprzez tablet w samochodzie a tu nic nie działa do póki nie wyjme telefonu i na nim nie włącze odtwarzania i tylko na telefonie mogę zmienić utwór, trochę to dziwne. a może nie mam czegoś włączonego, może ktoś sie z tym spotkał? telefon to samsung
Fred.X
Posty: 365
Rejestracja: 27 cze 2021, 09:38

Re: odtwarzanie muzyki z bluetooth

Post autor: Fred.X »

Aplikacja na telefonie musi być uruchomiona, wtedy masz od razu
Malcik12
Posty: 31
Rejestracja: 24 lut 2021, 21:53
model samochodu: KIA XCEED

Re: odtwarzanie muzyki z bluetooth

Post autor: Malcik12 »

czyli jak rozumiem trzeba muzyke włączyć na telefonie i dopiero wtedy będzie leciała w samochodzie? nie da się tylko z tabletu w samochodzie włączyć i odtwarzać?
Fred.X
Posty: 365
Rejestracja: 27 cze 2021, 09:38

Re: odtwarzanie muzyki z bluetooth

Post autor: Fred.X »

Jeśli nie zamkniesz/wyłączysz aplikacji w telefonie , to powinieneś z tabletu auta uruchomić odtwarzanie muzyki,
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”