Hub Android Auto.

forum użytkowników modelu Kia XCeed
eng
Posty: 40
Rejestracja: 29 maja 2021, 07:59
model samochodu: Kia Sportage V BL MHEV

Hub Android Auto.

Post autor: eng »

Witam.

Czy ktoś używa huba do wejścia na android auto? Chodzi o to by do jednego wyjścia w hubie podpiąć telefon, a do drugiego pendriva z muzą i oczywiście żeby to działało? Czy hub z transmisją danych wystarczy? Wiem, że mogę mieć mp3 na telefonie lub po prostu przez Spotify, ale chciałbym jednak używać muzyki zapisanej na pendrive.

Pozdrawiam
BoB
Posty: 49
Rejestracja: 03 sty 2020, 19:05
model samochodu: XCEED 1.6 7DCT XL + AEB

Re: Hub Android Auto.

Post autor: BoB »

Ja używam UNITEK Y-3089
Tylko na jednym porcie USB działa Android Auto, pendrive z MP3 na dowolnym, ale to żaden problem.
eng
Posty: 40
Rejestracja: 29 maja 2021, 07:59
model samochodu: Kia Sportage V BL MHEV

Re: Hub Android Auto.

Post autor: eng »

Niestety u mnie nie działa ani Android Auto ani mp3 z usb. Pojawia się komunikat, że to urządzenie nie obsługuje media. Trochę lipa bo to już drugi hub, który kupuje i wciąż nic. Ten co poleciłeś u mnie nie działa. Z którego roku masz auto i z jakim radiem? Może to ma znaczenie? Ja mam z 2021 zwykłe radio 8 calowe.
BoB
Posty: 49
Rejestracja: 03 sty 2020, 19:05
model samochodu: XCEED 1.6 7DCT XL + AEB

Re: Hub Android Auto.

Post autor: BoB »

Auto z 2020, wersja XL więc z radiem 10"
Do AA dokupiłem też lepszy kabel USB, nie na każdym działa, ale USB stick działa u mnie na dowolnym porcie HUBa
eng
Posty: 40
Rejestracja: 29 maja 2021, 07:59
model samochodu: Kia Sportage V BL MHEV

Re: Hub Android Auto.

Post autor: eng »

W takim razie ten hub nie działa w wersji 8 calowej. Jakby ktoś z ekranem10 cali był zainteresowany to chętnie odsprzedam tego huba UNITEK Y-3089. Użyty tylko do sprawdzenia czy działa na moim AA. Pudełko i paragon wszystko jest. Pisać na Pv na pewno się dogadamy.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”