Dołożenie ładowania indukcyjnego i felgi 17 cali.

forum użytkowników modelu Kia XCeed
Sid
Posty: 367
Rejestracja: 01 sty 2021, 15:25
model samochodu: Ceed
Lokalizacja: Polska

Re: Dołożenie ładowania indukcyjnego i felgi 17 cali.

Post autor: Sid »

Pyjter pisze: 30 maja 2021, 00:46
TomX’d pisze: 29 maja 2021, 22:45 To daj koledze na piśmie ze jak włoży inne niż 18 lub 16 i w przypadku odmowy wypłaty ubezpieczenia po szkodzie pokryjesz koszty i skończ pier… takie brednie.
Na piśmie to ma w OWU od ubezpieczyciela. Masz homologację na swoje LEDy w tablicy rejestracyjnej? Nie, bo żadne oświetlenie LED w Polsce takiej nie ma, więc nie dostaniesz pieniędzy z AC. A mimo to polecasz i sam wymieniłeś żarówki na niehomologowane. Dobry deal zrobiłeś, dla spójnego oświetlenia LED z tyłu pojazdu jeździsz bez ubezpieczenia. Taka wasza logika internetowi znawcy :lol:
Brawo.
:D Ceed 1.4 t-gdi. :D
TomX’d
Posty: 98
Rejestracja: 18 mar 2021, 17:59
model samochodu: XCeed

Re: Dołożenie ładowania indukcyjnego i felgi 17 cali.

Post autor: TomX’d »

Ehhh szkoda siedzieć w internetach bo same cfaniaki i kozaki ;)
Sid
Posty: 367
Rejestracja: 01 sty 2021, 15:25
model samochodu: Ceed
Lokalizacja: Polska

Re: Dołożenie ładowania indukcyjnego i felgi 17 cali.

Post autor: Sid »

Tak w zasadzie to masz Tom rację. Towarzystwa faktycznie szukają wszędzie haków na klientów. Ale jak zauważył Pyjter, doradzasz jedno, a robisz drugie. Więc nie dąsaj się, bo nie ma o co :D.
:D Ceed 1.4 t-gdi. :D
TomX’d
Posty: 98
Rejestracja: 18 mar 2021, 17:59
model samochodu: XCeed

Re: Dołożenie ładowania indukcyjnego i felgi 17 cali.

Post autor: TomX’d »

Uwierz za koła wezmą się zaraz - a za żarówkę rejestracji nikt nawet o tym nie pomyśli ale forumy wiedzo najlepi bo tu każdy kozaczy… przyjdzie wypłata odszkodowania zobaczy jeden z drugim ;) czas stad spadać bo tu żadnej przydatnej wiedzy człowiek nie znajdzie :)
rah
Posty: 100
Rejestracja: 23 lip 2020, 22:08
model samochodu: KIA XCeed 1.6 T-GDI 204KM 7DCT XL

Re: Dołożenie ładowania indukcyjnego i felgi 17 cali.

Post autor: rah »

Co do tego ładowania indukcyjnego to dla mnie bajer. Wolno to ładuje więc przestałem używać i kupiłem dodatkową ładowarkę z funkcją szybkiego ładowania wpinaną w gniazdo zapalniczki. Półeczka służy mi tylko do położenia telefonu. Jak nie potrzebuję szybko naładować do podpinam pod AA i tam ładuje się wolniej, ale i tak szybciej niż indukcyjnie.
PePeL
Posty: 11
Rejestracja: 18 mar 2021, 08:35

Re: Dołożenie ładowania indukcyjnego i felgi 17 cali.

Post autor: PePeL »

Co zrobiliście z tą półeczką pod telefon żeby komórka z niej nie wpadała? U mnie przy bardziej żwawym przyspieszeniu komórka zawsze ląduje na podłodze.
marimach77
Posty: 169
Rejestracja: 21 wrz 2019, 21:12
model samochodu: Kia XCeed 1.4 T-GDI 7DCT XL+AEB
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dołożenie ładowania indukcyjnego i felgi 17 cali.

Post autor: marimach77 »

PePeL pisze: 04 cze 2021, 07:42 Co zrobiliście z tą półeczką pod telefon żeby komórka z niej nie wpadała? U mnie przy bardziej żwawym przyspieszeniu komórka zawsze ląduje na podłodze.
Z półeczką nic. Telefon jest w silikonowym etui. Nie wypada.
Kia XCeed 1.4 T-GDI 7DCT XL+AEB
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”