Ściąganie w prawo

forum użytkowników modelu Kia XCeed
Awatar użytkownika
geegles
Posty: 137
Rejestracja: 25 cze 2020, 12:12
model samochodu: Jest: Kia ProCeed 1.6 T-GDI DCT + TEC + AEB + PRE + SRF
Był: Kia Stinger 2.0 T-GDI GT LINE + RED + TEC + ECS + SRF

Re: Ściąganie w prawo

Post autor: geegles »

Buziaki panowie :)
lukasmasdes
Posty: 369
Rejestracja: 22 cze 2018, 23:28
model samochodu: Stinger GT, CEED III GT

Re: Ściąganie w prawo

Post autor: lukasmasdes »

Nie wiem o co tobie chodzi z tym krzykiem i teoriami spiskowymi. Kolega zapytał się grzecznie czy inni, oprócz dwóch czy trzech osób na tym forum, maja problem ze ściąganiem, to mu odpisałem, że nie mam. Nie bardzo wiem o co wam chodzi. Wam ściąg, a mi nie. To co? Mam też napisać, że u mnie też ściąga żeby was zadowolić? A może udać się na kurs organizowany przez Konan, na którym nauczę się prawidłowo sprawdzać, czy mi ściąg w którąś stronę? Bo jak mi nie ściąga to co? Znaczy, że ciśnienia nie umiem sprawdzić, czy kierownicy nie potrafię trzymać? Moim zdaniem dyskusja z tymi osobami nie ma najmniejszego sensu, bo jeśli będziecie udzielać nie satysfakcjonujących odpowiedzi to:
a) zaczną was obrzucać inwektywami,
b) zarzucą wam udział w spisku,
c) zarzucą wam, że jesteście opłacani przez Kia.

Szukającym na siłę zaczepki proponuję się opanować albo znaleźć sobie inną piaskownicę do zabawy. Może forum VW będzie dla was w sam raz :)
Konan
Posty: 159
Rejestracja: 16 sty 2021, 12:10
model samochodu: Kia

Re: Ściąganie w prawo

Post autor: Konan »

Dyskusja z takimi jak ty nie ma sensu bo ty wiesz lepiej niż ci którzy maja problem 😂
mixedreality
Posty: 3
Rejestracja: 19 mar 2021, 18:57
model samochodu: Proceed - ściąga w prawo :(

Re: Ściąganie w prawo

Post autor: mixedreality »

Czytając Waszą zaciekłą dyskusję, błądzenie i wzajemne plucie do zupy postanowiłem się zarejestrować i napisać tylko jeden post. Problem istnieje naprawdę i ja już znam jego przyczynę na co mam obszerną dokumentację. KIA też doskonale ją zna, o czym świadczą wypowiedzi i reakcje różnych autoryzowanych serwisów nawet bez diagnozy a jedynie widząc auto pierwszy raz.

Patrząc na zachowanie kilku osobników tutaj (zarówno opowiadających się za i przeciw problemowi) oraz na całą kampanię mającą na celu wyciszenie sprawy nie zamierzam narazie dzielić się informacjami, na pozyskanie których zmarnowałem bardzo dużo czasu i pieniędzy tylko po to żebyście mieli dalej pożywkę do obrzucania się nawzajem epitetami. Skoro nikomu nie zależy na całkowitym rozwiązaniu problemu ściągania to i ja nie będę działaczem społecznym, a to czy się dowiecie jaka jest faktyczna przyczyna czy sami będziecie dalej szukać zależy tylko od tego jak KIA i salon w którym auto zostało zakupione podejdzie do sprawy i czy zachowa się tak jak to robią producenci innych marek aut w cywilizowanych krajach Starego Kontynentu.

Pozdrawiam i apeluję - szanujcie się nawzajem :)
randri
Posty: 149
Rejestracja: 29 paź 2020, 15:21
model samochodu: Proceed GT'20; Xceed'22 1.5 t-gdi DCT; Xceed"23 1.6 204 KM GT line,
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ściąganie w prawo

Post autor: randri »

Szkoda, że masz akurat takie podejście do tego problemu i nie chcesz pomóc innym i podzielić się - właśnie społecznie - swoją wiedzą i ustaleniami. Szkoda. :cry: :cry: :cry:
TomX’d
Posty: 98
Rejestracja: 18 mar 2021, 17:59
model samochodu: XCeed

Re: Ściąganie w prawo

Post autor: TomX’d »

Już jeden próbował rozpocząć działania aby zebrać wszystkich w jedno miejsce - skutecznie zrobiono z niego „roszczeniowca” i „świra” który probuje zaszkodzić marce i tylko wszczyna „gownoburze” - a później ludzie auta nie odsprzedadzą bo będzie opinia zła... takie były teksty na grupie proceeda gdzie administracja to ludzie powiązani w mniejszym lub większym stopniu z ASO stąd wcale się nie dziwie, że ktoś nie będzie się tu dzielił informacjami bo zaraz ktoś poleci do ASO i KMP...
andriu23
Posty: 63
Rejestracja: 01 paź 2019, 04:55
model samochodu: XCeed 1.6 T-GDI 204KM
było KIA SPORTAGE
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Ściąganie w prawo

Post autor: andriu23 »

Tu też wkleję to co napisałem pod ankietą ściągania
W moim nie ściąga,mój z końca 2019 przejechane deko ponad 10tys. Brat ma identycznego tylko z marca 2020, przejechane około 12tys i też mu nie ściąga.
Żeby nie było, nie robię nagonki na "ściągaczy" wierzę, że tak jest i szczerze współczuję. Kiedyś to samo zaobserwowałem w fordach torneo Connect z pierwszego wypustu. Tam nie było asystenta pasa, podczas dłuższej trasy, aż ręka bolała od naciągania kierownicy. ASO nic nie pomogło, a że to auta służbowe to nikt aż tak nie wnikał. W następnych już tego nie było
lukasmasdes
Posty: 369
Rejestracja: 22 cze 2018, 23:28
model samochodu: Stinger GT, CEED III GT

Re: Ściąganie w prawo

Post autor: lukasmasdes »

Tego to akurat nie rozumiem. Kolega napisał, że zna przyczynę, ale nie powie. Trochę tego nie rozumiem, bo podzielenie się wiedzą z osobami, które maja problem mogłoby im pomóc. Nic by mu nie ubyło gdyby zdradził swoją „tajemnicę”. A tak, to jest jak dyskusja dzieci w przedszkolu „wiem, ale nie powiem”.

Abstrahując od powyższego, widziałem, że niektóre osoby opisywały powstanie problemu dopiero po pewnym przebiegu. U mnie auto ma już ponad 32 k km, mam dwa komplety kół na felgach 18 cali. Xceed teściów też ma około 30 k km
Awatar użytkownika
geegles
Posty: 137
Rejestracja: 25 cze 2020, 12:12
model samochodu: Jest: Kia ProCeed 1.6 T-GDI DCT + TEC + AEB + PRE + SRF
Był: Kia Stinger 2.0 T-GDI GT LINE + RED + TEC + ECS + SRF

Re: Ściąganie w prawo

Post autor: geegles »

A ja myślę, że to zwykły troll, a najprawdopodobniej inny Użytkownik z forum założył sobie drugie konto, aby dać nadzieję innym. Cóż...
TomX’d
Posty: 98
Rejestracja: 18 mar 2021, 17:59
model samochodu: XCeed

Re: Ściąganie w prawo

Post autor: TomX’d »

geegles pisze: 20 mar 2021, 12:46 A ja myślę, że to zwykły troll, a najprawdopodobniej inny Użytkownik z forum założył sobie drugie konto, aby dać nadzieję innym. Cóż...
A ja zacytuje pomimo, że Twój post jest bezpośrednio nad. Ja poświęciłem odrobine czasu aby prześledzić Twoje wypowiedzi i moim zdaniem to bliżej do trolowania Tobie niż komukolwiek innemu tutaj. To Ty heheszkujesz z każdego postu, w którym użytkownik wspomina o problemie. Nie wiem czy jesteś pracownikiem ASO, płacą Ci za takie zachowania czy może tak po prostu masz ale w ani jednym poście nie spróbowałeś pomóc tylko deprecjonujesz problem i każdego traktujesz jakby chciał zaszkodzić marce... Użytkownicy mają pełne prawo domagać się rozwiązania problemu jeśli ten w jego egzemplarzu występuje czy Ci się to podoba czy nie... tym bardziej, że biegli sądowi są bardziej wiarygodnym źródłem informacji niż Ty i na tym zamykam Ci drogę do dyskusji bo guzik wiesz a się wypowiadasz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”