Ściąganie w prawo

forum użytkowników modelu Kia XCeed
Awatar użytkownika
geegles
Posty: 134
Rejestracja: 25 cze 2020, 12:12
model samochodu: Jest: Kia ProCeed 1.6 T-GDI DCT + TEC + AEB + PRE + SRF
Był: Kia Stinger 2.0 T-GDI GT LINE + RED + TEC + ECS + SRF

Re: Ściąganie w prawo

Post autor: geegles »

O mosz, 8 postów, wszystkie w guście konana, jakieś podejrzane te konta ostatnio tworzycie panowie.
Mój typ? Konan i Kobil zostali rozszyfrowani jako cytuję tutaj Balkana: "biedni, chorzy ludzie" i pozakładali nowe konta.
Kobil
Posty: 239
Rejestracja: 07 cze 2019, 12:10
model samochodu: Kia XCeed XL 1.6TGDI 7DCT
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ściąganie w prawo

Post autor: Kobil »

geegles pisze: 20 mar 2021, 21:05 O mosz, 8 postów, wszystkie w guście konana, jakieś podejrzane te konta ostatnio tworzycie panowie.
Mój typ? Konan i Kobil zostali rozszyfrowani jako cytuję tutaj Balkana: "biedni, chorzy ludzie" i pozakładali nowe konta.
Szkoda mi cię człowieku :) Niektórzy mają lepsze rzeczy w życiu do robienia niż tworzenie lewych kont by się przekrzykiwać z takimi jak ty. Nie oceniaj swoją miarą.
TomX’d
Posty: 98
Rejestracja: 18 mar 2021, 17:59
model samochodu: XCeed

Re: Ściąganie w prawo

Post autor: TomX’d »

geegles pisze: 20 mar 2021, 21:05 O mosz, 8 postów, wszystkie w guście konana, jakieś podejrzane te konta ostatnio tworzycie panowie.
Mój typ? Konan i Kobil zostali rozszyfrowani jako cytuję tutaj Balkana: "biedni, chorzy ludzie" i pozakładali nowe konta.
No właśnie pokazujesz swój poziom: 0 rzeczowych postów tylko oskarżanie, prowokowanie, szydzenie i Ty śmiesz mówić, że to forum jest pomocne :) poproszę admina o usunięcie swojego konta bo każda sekunda tutaj i z takimi ludźmi jak Ty uświadamia mnie w jednym: nie warto :) nie chce mi się dalej z Tobą dyskutować bo nie ma szans na merytoryczną rozmowę :) i jeśli jesteś takim fanem Pana Jacka to może zatrudnij się u niego :) będziecie robić więcej pełno wartościowych materiałów, popartych dokładną, rzeczową analizą popartą wiedzą techniczną i ekspertyzami :) jeśli jesteś taki pewny swojego to zamiast zajmować się konspiracją to przedstawiłbyś cokolwiek na potwierdzenie Twojego szydzenia z problemu więc może kiedyś ustosunkujesz się to tego? Idę o zakład, że nie ;)
Ostatnio zmieniony 20 mar 2021, 21:36 przez TomX’d, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
geegles
Posty: 134
Rejestracja: 25 cze 2020, 12:12
model samochodu: Jest: Kia ProCeed 1.6 T-GDI DCT + TEC + AEB + PRE + SRF
Był: Kia Stinger 2.0 T-GDI GT LINE + RED + TEC + ECS + SRF

Re: Ściąganie w prawo

Post autor: geegles »

Widać jak czytasz ze zrozumieniem. Nie o tym forum pisałem, że jest pomocne. Tutaj są sami krzykarze z krzywymi samochodami, którym ściagają w prawo :D
Konan
Posty: 159
Rejestracja: 16 sty 2021, 12:10
model samochodu: Kia

Re: Ściąganie w prawo

Post autor: Konan »

.
prezes_lbn
Posty: 109
Rejestracja: 25 sty 2021, 11:41
model samochodu: CEED III Kombi

Re: Ściąganie w prawo

Post autor: prezes_lbn »

Kolego Konan, TomX- sprzedaj ten samochód. Ja bym miał w D.. takie problemy z archiwum X. Może i faktycznie wydałeś kasę na nowy samochód i spodziewasz się że to niewiadomo co i teraz wylewasz żale. Ale jak ja bym miał takie problemy jak ty pozbył bym się go i zapomniał o problemie. Przed tobą stoi mnóstwo bezproblemowych marek o których na forach piszą tylko jakie zapachy są ładniejsze do środka i nic więcej. Powiem ci z własnego doświadczenia, że nie problemem jest kupić tani samochód jakim jest KIA za 80 -120 tyś złotych, ale kupić coś droższego z VAG-a za 160-200 tyś zł i czekać po 6 miesięcy na to żeby soft w infoternaimencie zaktualizowali i zaczął działać jak należy. Kupując ten samochód myślałeś że złapałeś byka za rogi i kupiłeś GTI za pół ceny i wylewasz żale na wszystkich. Myślę że jakbyś go wystawił na portalach aukcyjnych w normalnej cenie, przyszedł by klient kupił a potem nic nie marudził - takie życie. Ty w tym momencie próbujesz zrzucić na innych swój wyimaginowany problem celem jego rozwiązania. Jest taki słynny problem z Mercedesem na you tubie - ściąga i dostaje wibracji, tak samo ze Skodą Kamiq- problemy z elektroniką. Jak uważasz, że masz rację bierz prawnika i czekamy na efekty pracy biegłych sądowych .Będzie to tańsze niż regularne jeżdzenie na zbieżność.

Ja kupiłem Ceeda nawet nim nie jeżdżąc i jest to samochód który robi małe przebiegi w który siadam kilka razy w tygodniu i jestem naprawdę z niego zadowolony jak na swoją cenę.Na tym forum jesteście naprawdę nieliczni, ci którzy piszą że samochód ściąga. Jak kolega TomX-d jest pewny swojego rozwiązania problemu to proszę o informację na temat podjętych działań prawnych . Jak jest faktycznie merytoryczna podstawa tego problemu to proszę przedstawić to biegłym sądowym.
TomX’d
Posty: 98
Rejestracja: 18 mar 2021, 17:59
model samochodu: XCeed

Re: Ściąganie w prawo

Post autor: TomX’d »

Kolego proponuje meliske na wieczór :) wyciągasz wnioski z kosmosu ale cóż :) żegnam :)
Konan
Posty: 159
Rejestracja: 16 sty 2021, 12:10
model samochodu: Kia

Re: Ściąganie w prawo

Post autor: Konan »

prezes_lbn pisze: 20 mar 2021, 21:44 Kolego Konan, TomX- sprzedaj ten samochód. Ja bym miał w D.. takie problemy z archiwum X. Może i faktycznie wydałeś kasę na nowy samochód i spodziewasz się że to niewiadomo co i teraz wylewasz żale. Ale jak ja bym miał takie problemy jak ty pozbył bym się go i zapomniał o problemie. Przed tobą stoi mnóstwo bezproblemowych marek o których na forach piszą tylko jakie zapachy są ładniejsze do środka i nic więcej. Powiem ci z własnego doświadczenia, że nie problemem jest kupić tani samochód jakim jest KIA za 80 -120 tyś złotych, ale kupić coś droższego z VAG-a za 160-200 tyś zł i czekać po 6 miesięcy na to żeby soft w infoternaimencie zaktualizowali i zaczął działać jak należy. Kupując ten samochód myślałeś że złapałeś byka za rogi i kupiłeś GTI za pół ceny i wylewasz żale na wszystkich. Myślę że jakbyś go wystawił na portalach aukcyjnych w normalnej cenie, przyszedł by klient kupił a potem nic nie marudził - takie życie. Ty w tym momencie próbujesz zrzucić na innych swój wyimaginowany problem celem jego rozwiązania. Jest taki słynny problem z Mercedesem na you tubie - ściąga i dostaje wibracji, tak samo ze Skodą Kamiq- problemy z elektroniką. Jak uważasz, że masz rację bierz prawnika i czekamy na efekty pracy biegłych sądowych .Będzie to tańsze niż regularne jeżdzenie na zbieżność.

Ja kupiłem Ceeda nawet nim nie jeżdżąc i jest to samochód który robi małe przebiegi w który siadam kilka razy w tygodniu i jestem naprawdę z niego zadowolony jak na swoją cenę.Na tym forum jesteście naprawdę nieliczni, ci którzy piszą że samochód ściąga. Jak kolega TomX-d jest pewny swojego rozwiązania problemu to proszę o informację na temat podjętych działań prawnych . Jak jest faktycznie merytoryczna podstawa tego problemu to proszę przedstawić to biegłym sądowym.
Nawet jak się dowiem to takim ludziom jak wy nie ma sensu mówić bo i tak wiecie lepiej 😂
prezes_lbn
Posty: 109
Rejestracja: 25 sty 2021, 11:41
model samochodu: CEED III Kombi

Re: Ściąganie w prawo

Post autor: prezes_lbn »

A ja nawet nie chce wiedzieć - nie czuje potrzeby jak wielu innych. Kiedyś podszedł do mnie we Wrocławiu na rynku gość który powiedział zachrypniętym głosem - "Panie kierowniku wiem kto zabił Kenedyego". Zgadnij jak bardzo mnie to interesowało :D .
Vist55
Posty: 16
Rejestracja: 12 sty 2021, 16:40
model samochodu: XCEED

Re: Ściąganie w prawo

Post autor: Vist55 »

Odpowiem na pytanie wprost, XCeed z rocznika 2021 którym jeżdżę nie ma opisanej wady ściągania, co mnie cieszy jako nabywcę. Posiadałem wiele pojazdów więc uwierzcie mojemu 40 letniemu doświadczeniu że zauważyłbym różnicę w prowadzeniu X-sa.Jestem jak na razie zadowolony, ale rozumiem że mogły zdażyć się egzemplaże z wadą, więc serwis dla dobra Marki i klienta powinien niezwłocznie je usunąć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”