KIA XCEED wyciszenie tylnego bagażnika

forum użytkowników modelu Kia XCeed
Grolshek
Posty: 35
Rejestracja: 16 lut 2021, 20:33
model samochodu: XCeed

Re: KIA XCEED wyciszenie tylnego bagażnika

Post autor: Grolshek »

Ja 11 lat jeździłem Focusami kombi więc to żadne premium i XCeed jest przy nich jak wiejska dyskoteka. Szum opon plus słychać cały tył.
andriu23
Posty: 63
Rejestracja: 01 paź 2019, 04:55
model samochodu: XCeed 1.6 T-GDI 204KM
było KIA SPORTAGE
Lokalizacja: Olsztyn

Re: KIA XCEED wyciszenie tylnego bagażnika

Post autor: andriu23 »

TomX’d pisze: 18 mar 2021, 18:01 Ja mam tak - jest na pewno ciut ciszej ale nie chciało mi się rozkręcać wszystkiego a głównie zależało mi na dodatko bagażniku, w którym nic się nie tłucze o blachę :) koszt około 150zl
Powiedz mi, ten zestaw kompresor itd. Jak to jest zamocowane do spodu bagażnika? To wystarczy odkręcić, czy jakoś inaczej? Pytam bo w salonie sprzedawca chciał mi pokazać i to zdemontować, ale nie poszło mu. W swoim jeszcze nie próbowałem
TomX’d
Posty: 98
Rejestracja: 18 mar 2021, 17:59
model samochodu: XCeed

Re: KIA XCEED wyciszenie tylnego bagażnika

Post autor: TomX’d »

Siedzi mocno - po prostu odkręcasz
Vist55
Posty: 16
Rejestracja: 12 sty 2021, 16:40
model samochodu: XCEED

Re: KIA XCEED wyciszenie tylnego bagażnika

Post autor: Vist55 »

Wrzuciłem do bagażnika dedykowaną gumową wykładzinę, która część hałasu tłumi.
Emske
Posty: 41
Rejestracja: 23 mar 2021, 13:04
model samochodu: Kia Xceed

Re: KIA XCEED wyciszenie tylnego bagażnika

Post autor: Emske »

Vist55 pisze: 27 mar 2021, 14:25 Wrzuciłem do bagażnika dedykowaną gumową wykładzinę, która część hałasu tłumi.
Tak z ciekawości - kupowałeś wykładzinę od dealera, czy gdzieś indziej? Ja w ramach negocjacji chcę taką od dealera i zastanawiam się, czy będzie do tego skłonny...
PePeL
Posty: 11
Rejestracja: 18 mar 2021, 08:35

Re: KIA XCEED wyciszenie tylnego bagażnika

Post autor: PePeL »

Emske pisze: 27 mar 2021, 17:09 Tak z ciekawości - kupowałeś wykładzinę od dealera, czy gdzieś indziej? Ja w ramach negocjacji chcę taką od dealera i zastanawiam się, czy będzie do tego skłonny...
Ja przy zakupie wynegocjowałem dywanik 2stronny do bagażnika i naklejki zabezpieczające za to że wziąłem od nich leasing.
Vist55
Posty: 16
Rejestracja: 12 sty 2021, 16:40
model samochodu: XCEED

Re: KIA XCEED wyciszenie tylnego bagażnika

Post autor: Vist55 »

Zamówiłem na allegro, firmy z Czech, b. porządny wyrób, pasuje idealnie, gruba lejącą ( plastyczna, gibka)guma.Sprzedawca Ramzes - gumaKia X-Ceed 2019- Mata bagażnika cena około 100,00 zł. Nie reklamuję tylko stwierdzam że o.k. pasuje.
rah
Posty: 100
Rejestracja: 23 lip 2020, 22:08
model samochodu: KIA XCeed 1.6 T-GDI 204KM 7DCT XL

Re: KIA XCEED wyciszenie tylnego bagażnika

Post autor: rah »

A przy tej macie dalej da się, a jeśli się da to czy łatwo, korzystać z 2 poziomów podłogi bagażnika?
PePeL
Posty: 11
Rejestracja: 18 mar 2021, 08:35

Re: KIA XCEED wyciszenie tylnego bagażnika

Post autor: PePeL »

Dzisiaj i ja odebrałem swojego Xa.
Większych prędkości jeszcze nie miałem ale mój jest cichszy niż na jazdach próbnych. Szum słychać tylko z nadkoli, z samej paki raczej nie.
Mam położoną gumę w bagażniku i może ona robi robotę.
TomX’d
Posty: 98
Rejestracja: 18 mar 2021, 17:59
model samochodu: XCeed

Re: KIA XCEED wyciszenie tylnego bagażnika

Post autor: TomX’d »

Proszę nie mówicie, że taki dywanik do bagażnika wyciszy Wam wnętrze - nie ma takiej opcji co łatwo udowodnić :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”