Czas oczekiwania na Xceeda.

forum użytkowników modelu Kia XCeed
Dominik21
Posty: 77
Rejestracja: 12 wrz 2021, 17:03
model samochodu: KIA XCEED

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: Dominik21 »

Czekałem czekałem i sie doczekałem. Prawie półtorej miesiąca czekał na transport do PL ale udało się i odbiór mam w czwartek : :D :D :D :D :D :D
Załączniki
Screenshot_20211115_190826_com.android.gallery3d.jpg
bejker1989
Posty: 99
Rejestracja: 27 paź 2021, 23:39
model samochodu: Xceed

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: bejker1989 »

Dominik21 pisze: 02 lis 2021, 18:21 No ciekaw jestem czy to rzeczywiście ma wpływ na czas transportu samochodu do salonu KIA
Tak ma, potwierdzam. Kazdy salon moze wydac max 30 aut miesiecznie.
Liquid
Posty: 92
Rejestracja: 29 paź 2021, 13:49
model samochodu: Xceed 1.5 T-GDI 7 DCT Prestige Line + PNS Cassa White

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: Liquid »

Dominik21 pisze: 15 lis 2021, 19:09 Czekałem czekałem i sie doczekałem. Prawie półtorej miesiąca czekał na transport do PL ale udało się i odbiór mam w czwartek : :D :D :D :D :D :D
Piękna sztuka. Mój "z wierzchu" ma być taki sam. Choć boleję bo pierwotnie nastawiałem się na Quantum Yellow :roll:
Grolshek
Posty: 35
Rejestracja: 16 lut 2021, 20:33
model samochodu: XCeed

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: Grolshek »

Liquid pisze: 17 lis 2021, 13:51
Dominik21 pisze: 15 lis 2021, 19:09 Czekałem czekałem i sie doczekałem. Prawie półtorej miesiąca czekał na transport do PL ale udało się i odbiór mam w czwartek : :D :D :D :D :D :D
Piękna sztuka. Mój "z wierzchu" ma być taki sam. Choć boleję bo pierwotnie nastawiałem się na Quantum Yellow :roll:
Ja mam białą perełkę i uwierz mi że wszystkie kolory na samochodzie grają ze sobą tak że na samochód nie można się napatrzeć. Jest IDEALNY :D
Fred.X
Posty: 365
Rejestracja: 27 cze 2021, 09:38

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: Fred.X »

Grolshek pisze: 17 lis 2021, 14:36
Liquid pisze: 17 lis 2021, 13:51
Dominik21 pisze: 15 lis 2021, 19:09 Czekałem czekałem i sie doczekałem. Prawie półtorej miesiąca czekał na transport do PL ale udało się i odbiór mam w czwartek : :D :D :D :D :D :D
Piękna sztuka. Mój "z wierzchu" ma być taki sam. Choć boleję bo pierwotnie nastawiałem się na Quantum Yellow :roll:
Ja mam białą perełkę i uwierz mi że wszystkie kolory na samochodzie grają ze sobą tak że na samochód nie można się napatrzeć. Jest IDEALNY :D
Dokładnie :mrgreen:
Dominik21
Posty: 77
Rejestracja: 12 wrz 2021, 17:03
model samochodu: KIA XCEED

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: Dominik21 »

Miałem złotą sztukę na testach i wygląda Super ale jest to kolor bardziej pod kobietę :) a osobiście uważam,że ten biały z czarnym dachem nie ma sobie równych w stylistyce :D :D :D :D
Liquid
Posty: 92
Rejestracja: 29 paź 2021, 13:49
model samochodu: Xceed 1.5 T-GDI 7 DCT Prestige Line + PNS Cassa White

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: Liquid »

Dominik21 pisze: 17 lis 2021, 21:54 Miałem złotą sztukę na testach i wygląda Super ale jest to kolor bardziej pod kobietę :) a osobiście uważam,że ten biały z czarnym dachem nie ma sobie równych w stylistyce :D :D :D :D
Te słowa to miód na moje serce. Celowałem w złoty a czekam na biały z konieczności. Małżonka mi wierci dziurę w brzuchu że biały to taki nijaki, nie zwracający na siebie uwagi. Czarny dach robi robotę.
mercapan
Posty: 56
Rejestracja: 13 paź 2021, 09:48
model samochodu: Iksik 1.5 T-GDI MT

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: mercapan »

Liquid pisze: 18 lis 2021, 16:39
Te słowa to miód na moje serce. Celowałem w złoty a czekam na biały z konieczności. Małżonka mi wierci dziurę w brzuchu że biały to taki nijaki, nie zwracający na siebie uwagi. Czarny dach robi robotę.
Panowie Iksik w każdym kolorze wygląda dobrze. A jak się siedzi w środku, to koloru i tak nie widać. Widać tylko, że ludzie o dziwo (samochód już nie jest świeżynką) jeszcze się za nim oglądają :)
Fakt, że te wszystkie przetłoczenia, krzywizny jakoś lepiej wyglądają na jasnych kolorach, to i czarny Iksik ma swój urok. Zwłaszcza jakby ktoś poszedł w totalny dechroming to byłby czad. Taki Black Edition.
Jedynie ten kanarkowy to już się trochę opatrzył, bo co drugi X na ulicy to właśnie taki żółty.
kenobi08
Posty: 7
Rejestracja: 12 wrz 2021, 14:13
model samochodu: Kia xceed

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: kenobi08 »

Ech, a ja nadal czekam na mojego xceeda w kolorze Orange Fusion zamówionego na początku września i póki co brak info z salonu.
Zazdroszczę tym co już odebrali :)
Madridista
Posty: 16
Rejestracja: 03 paź 2021, 19:28
model samochodu: Xceed

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: Madridista »

kenobi08 pisze: 18 lis 2021, 20:52 Ech, a ja nadal czekam na mojego xceeda w kolorze Orange Fusion zamówionego na początku września i póki co brak info z salonu.
Zazdroszczę tym co już odebrali :)
Ja zamówiłem pod koniec września i też cisza...jaką wersję zamówiłeś?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”