Czas oczekiwania na Xceeda.

forum użytkowników modelu Kia XCeed
Fred.X
Posty: 365
Rejestracja: 27 cze 2021, 09:38

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: Fred.X »

Blues Brothers pisze: 18 gru 2021, 08:17 To ile już X skradziono ?
1 lub 2 :lol: , i trochę felg :mrgreen:
kenobi08
Posty: 7
Rejestracja: 12 wrz 2021, 14:13
model samochodu: Kia xceed

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: kenobi08 »

W końcu odebrany XCeed. Zamówiony 2 września, 25 listopada info z salonu o wyprodukowaniu auta, 10 grudnia papiery do rejestracji były w salonie, 15 grudnia auto było w salonie a odebrałem je 20 grudnia.
Kmil
Posty: 2
Rejestracja: 30 gru 2021, 10:39
model samochodu: xceed

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: Kmil »

Czy ktoś z was kupił może xceeda M +smart+18 calowe felgi jest to dosc uboga wersja zastanawiam sie nad tka ofertą badz nad 2 letnią Civic 10 full doposażoną ?
Blues Brothers
Posty: 480
Rejestracja: 22 lis 2021, 22:20

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: Blues Brothers »

Jak dla mnie ma prawie wszystko, a to czego nie ma zamówiłem oddzielnie w ASO, za ułamek ceny którą musiałbym dopłacić do wyższej serii.
xblue
Posty: 32
Rejestracja: 14 wrz 2021, 20:51

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: xblue »

Jak wszystko? Różnice są ogromne i jak dla mnie wyposażenie M dyskwalifikuje ten samochód szczególnie w porównaniu do Civica w pełni wyposa zonego:
- nawigacja
- UvoConnect
- AuroHold (tak wynika że Nika ale nie jestem pewny czy M nie ma, a to w automacie t rzecz niezbędna)
Najwyższa wersja ma dodatkowo:
- cyfrowe zegary
- ładowarkę indukcyjna
- automatyczna klapę bagażnika
- dostęp bezkluczykowy
bejker1989
Posty: 99
Rejestracja: 27 paź 2021, 23:39
model samochodu: Xceed

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: bejker1989 »

xblue pisze: 30 gru 2021, 14:04 Jak wszystko? Różnice są ogromne i jak dla mnie wyposażenie M dyskwalifikuje ten samochód szczególnie w porównaniu do Civica w pełni wyposa zonego:
- nawigacja
- UvoConnect
- AuroHold (tak wynika że Nika ale nie jestem pewny czy M nie ma, a to w automacie t rzecz niezbędna)
Najwyższa wersja ma dodatkowo:
- cyfrowe zegary
- ładowarkę indukcyjna
- automatyczna klapę bagażnika
- dostęp bezkluczykowy
Sa gusta i guściki. Dla Ciebie moze to dyskwalifikuje a dla mnie zbedny bajer.

- mam android auto wiec navi nie potrzebuje
- cyfrowe zegary zbedny bajer wole klasyczne
- dostep bezkluczykowy, przydatne zlodziejom
- automatyczna klapa bagaznika, tak rzadko.zagladam ze nie.potrzebuje poza tym kolejny element ktory moze sie zepsuc.
- ladowarka indukcyjna ma mala moc, telefon z navi + yanosik i spotify na Android Auto zje wiecej niz ta indukcja laduje

Co.wiecej...nieszczesne Piano Black ktore w moich oczach "dyskwalifikuje" to auto - rysuje sie, palcuje, brudzi szybko


Jak widzisz mozemy taka dyskusje prowadzic zapewne w nieskonczonosc, ale pamietaj ze kazdy ma inne potrzeby i inne priorytety.
xblue
Posty: 32
Rejestracja: 14 wrz 2021, 20:51

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: xblue »

To z takim podejściem najlepiej kupić Rio i zaoszczędzić. Wlasnie dlatego, że każdy ma inne potrzeby to nie należy pisać, że goły samochód ma wszystko.
bejker1989
Posty: 99
Rejestracja: 27 paź 2021, 23:39
model samochodu: Xceed

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: bejker1989 »

xblue pisze: 30 gru 2021, 14:24 To z takim podejściem najlepiej kupić Rio i zaoszczędzić. Wlasnie dlatego, że każdy ma inne potrzeby to nie należy pisać, że goły samochód ma wszystko.
A gdzie napisalem, ze ma wszystko?

Odwracajac:
"Z Twoim podejsciem to lepiej kupic Stingera albo jakiegos Mercedesa klasy S...bedziesz mial wszystko"
Blues Brothers
Posty: 480
Rejestracja: 22 lis 2021, 22:20

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: Blues Brothers »

I za te parę zbędnych gadżetów mam dopłacić 14 tys ?. Klapę dam radę podnieść sam, pewnie z przyzwyczajenia :lol: , i innych bzdetach już wyżej napisano, navi, itp . Zgary wirtualne, padają w VAG Renault&co, Mercedesach, kto wie jak będzie w Kia :roll: Na co mi ładowarka indukcyjna, nie mam takiego telefonu i mieć nie będę. Jedyne za co warto dopłacić to fotele. Radzę poczytać konfiguratora Mercedesa...i porównać do Kia :lol:
W Kijance zawieszenie silnik i wielkość kabiny/bagażnika, jest takie samo bez względu na wersję i to się liczy najbardziej
Fred.X
Posty: 365
Rejestracja: 27 cze 2021, 09:38

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: Fred.X »

bejker1989 pisze: 30 gru 2021, 14:18
xblue pisze: 30 gru 2021, 14:04 Jak wszystko? Różnice są ogromne i jak dla mnie wyposażenie M dyskwalifikuje ten samochód szczególnie w porównaniu do Civica w pełni wyposa zonego:
- nawigacja
- UvoConnect
- AuroHold (tak wynika że Nika ale nie jestem pewny czy M nie ma, a to w automacie t rzecz niezbędna)
Najwyższa wersja ma dodatkowo:
- cyfrowe zegary
- ładowarkę indukcyjna
- automatyczna klapę bagażnika
- dostęp bezkluczykowy
Sa gusta i guściki. Dla Ciebie moze to dyskwalifikuje a dla mnie zbedny bajer.

- mam android auto wiec navi nie potrzebuje
- cyfrowe zegary zbedny bajer wole klasyczne
- dostep bezkluczykowy, przydatne zlodziejom
- automatyczna klapa bagaznika, tak rzadko.zagladam ze nie.potrzebuje poza tym kolejny element ktory moze sie zepsuc.
- ladowarka indukcyjna ma mala moc, telefon z navi + yanosik i spotify na Android Auto zje wiecej niz ta indukcja laduje

Co.wiecej...nieszczesne Piano Black ktore w moich oczach "dyskwalifikuje" to auto - rysuje sie, palcuje, brudzi szybko


Jak widzisz mozemy taka dyskusje prowadzic zapewne w nieskonczonosc, ale pamietaj ze kazdy ma inne potrzeby i inne priorytety.
podgrzewana przednia szyba,
podgrzewane fotele
dzielona kanapa 40/20/40
półskórzana tapicerka
nagłosnienie JBL
podgrzewane spryskiwacze
regulowany podłokietnik
kierunkowskaz LED w lusterku

więc lista kolego jest bardzo długa i wtedy te 14 tys wydają sie małym wydatkiem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”