Czas oczekiwania na Xceeda.

forum użytkowników modelu Kia XCeed
me2
Posty: 11
Rejestracja: 06 sie 2021, 16:27

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: me2 »

kenobi08 pisze: 18 lis 2021, 20:52 Ech, a ja nadal czekam na mojego xceeda w kolorze Orange Fusion zamówionego na początku września i póki co brak info z salonu.
Zazdroszczę tym co już odebrali :)
O to to, jak i u mnie :(
kenobi08
Posty: 7
Rejestracja: 12 wrz 2021, 14:13
model samochodu: Kia xceed

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: kenobi08 »

1.5 tgdi dct7 m+Smart+18" kolor pomarańczowy. Zamówienie złożone 2 września, w papierach ostateczny termin odbioru to 3 stycznia 2022. Więc już oswajam się z myślą że w tym roku nie odbiorę, skoro ludzie tu na forum piszą o problemach KIA z limitami CO2.
QRST
Posty: 103
Rejestracja: 04 wrz 2021, 10:53
model samochodu: XCEED 1.5 T-GDI 7DCT +AEB

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: QRST »

W moim formularzu zamówienia mam termin na 30.12.2021 a zamówiony 24 września.
Natomiast w ofercie maksymalny czas oczekiwania do 130 dni. :?
(1.5 T-GDI, 7-DCT, Prestige + AEB)
Oczywiście też żadnego konkretnego info ze strony salonu.

Prośba do forumowiczów. Jeśli już odbierzecie, to pochwalcie się terminem zamówienia i odbioru oraz wersji w jednej wiadomości. Nie będzie trzeba przewijać forum w poszukiwaniu wpisu dot. zamówienia konkretnego forumowicza.
Dominik21
Posty: 77
Rejestracja: 12 wrz 2021, 17:03
model samochodu: KIA XCEED

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: Dominik21 »

Ja zamówiłem 6 września w wersji Prestige line 204 km i odbieram w poniedziałek. Termin odbioru miałem do 31 grudnia
Załączniki
IMG_20211115_190809.jpg
QRST
Posty: 103
Rejestracja: 04 wrz 2021, 10:53
model samochodu: XCEED 1.5 T-GDI 7DCT +AEB

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: QRST »

Wygląda na to, że udało Ci się Dominik21 załapać na w miarę szybką realizację.
Gratuluję wyboru. W przyszłości podziel się swoimi wrażeniami w innych działach dot. Xceeda.

Zastanawiam się jaka będzie data produkcji w dokumentach, jeśli wyprodukują w tym roku a ze względu na opóźnienia związane np. z limitami WLTP wydadzą w przyszłym. :?:
Ostatnio zmieniony 19 lis 2021, 20:15 przez QRST, łącznie zmieniany 1 raz.
_snufkin_
Posty: 69
Rejestracja: 14 paź 2021, 20:53
model samochodu: Kia XCeed 1.5 T-GDI 160KM 7DCT BL+AEB

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: _snufkin_ »

Zapytam o coś zbliżonego: ile w Waszym przypadku minęło między złożeniem zamówienia a trafieniem samochodu do produkcji?

Zamówienie poszło 21 października, zależy mi na wyprodukowaniu samochodu do końca roku żeby załapać się na promocyjną ofertę kredytową.
bartez94
Posty: 20
Rejestracja: 24 wrz 2021, 18:47

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: bartez94 »

U mnie dealer nie miał takich informacji niby... zamówienie z końca września na blue flame M+SMT 16" DCT - zero informacji niestety. W umowie grudzień, ale czy będzie to się raczej zaczynam martwić :/
Dominik21
Posty: 77
Rejestracja: 12 wrz 2021, 17:03
model samochodu: KIA XCEED

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: Dominik21 »

Dealer ma pełny wgląd do całego procesu produkcji ale to już od niego zależy czy będzie informował o rozpoczęciu produkcji czy też o jej zakończeniu.
W moim przypadku otrzymałem 2 miesiące po zamówieniu info,że samochód jest wyprodukowany
RUREK
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2021, 16:22
model samochodu: Kia XCEED

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: RUREK »

_snufkin_ pisze: 19 lis 2021, 19:25 Zapytam o coś zbliżonego: ile w Waszym przypadku minęło między złożeniem zamówienia a trafieniem samochodu do produkcji?

Zamówienie poszło 21 października, zależy mi na wyprodukowaniu samochodu do końca roku żeby załapać się na promocyjną ofertę kredytową.
Mój został zamówiony 3 sierpnia i nadal zero odzewu :cry: 2 tygodnie temu nawet nie był jeszcze wyprodukowany. Data dostarczenia na 3 grudnia ale coś marnie to widzę. :(
_snufkin_
Posty: 69
Rejestracja: 14 paź 2021, 20:53
model samochodu: Kia XCeed 1.5 T-GDI 160KM 7DCT BL+AEB

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: _snufkin_ »

Rozmawiałem z dealerem, na razie nic nie wiadomo, ale zapewnił mnie, że monitoruje sytuację i jeśli tylko pojawi się jakieś info to da mi znać. Na zamówieniu data realizacji to 14.03.2022 :/

Pocieszam się tym, że przed zamówieniem okazało się, że produkcja ma wolny slot na dokładnie taką wersję jaką chciałem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”