Czas oczekiwania na Xceeda.

forum użytkowników modelu Kia XCeed
marimach77
Posty: 169
Rejestracja: 21 wrz 2019, 21:12
model samochodu: Kia XCeed 1.4 T-GDI 7DCT XL+AEB
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: marimach77 »

pszczola26 pisze: 01 lis 2019, 12:00 Niestety Xceed 1.4 z autmatem nie jeździ tak Ceed 1.4 z automatem, ma skrzynia ma inne oprogramowanie i na biegach 5, 6 i 7 nie jest taki elastryczny. Taką informacje dostałem od sprzedawcy w salonie jak zamawiałem mojego, dlatego zdecydowałem się na manuala.
A to ciekawe co napisałeś. Mój sprzedawca natomiast twierdzi, że 1.4 T-GDI i 7DCT są tak samo zestrojone w Ceed i w XCeed. Natomiast napewno inaczej w ProCeed. Komu wierzyć?
Kia XCeed 1.4 T-GDI 7DCT XL+AEB
Obrazek
jamm1
Posty: 92
Rejestracja: 24 wrz 2019, 07:58
model samochodu: Kia Niro
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: jamm1 »

Moze od wrezsnia to juz jest tak samo ale czy wczesniej w ceedzie tez tak bylo?
Paweł Paulus
Posty: 3
Rejestracja: 04 lis 2019, 00:13

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: Paweł Paulus »

pszczola26 pisze: 24 paź 2019, 19:39 Witam, tak z ciekawości, jak długo czekaliście lub czekacie na zamówionego Xceeda, ewentualnie jakie rabaty udało się Wam wynegocjować w salonach. Ja na mojego 1.4T-gdi MT,XL,QY muszę czekać aż do drugiej połowy lutego 2020r. Dostałem dobry rabat 7% na grupę zawodową + komplet gumowych dywaników i matę z gumy do bagażnika + aluminiowe belki na dach.
Możesz podać namiary na ten salon? Ja odwiedziłem dwa i skończyło się na 5% na grupę zawodową. Wolałbym chociaż dostać tyle co Ty. ;)
Awatar użytkownika
pszczola26
Posty: 54
Rejestracja: 13 paź 2019, 13:39
model samochodu: Kia Xceed 1.4 t-gdi, MT, XL, QY

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: pszczola26 »

Salon Interbis Gdańsk. Z tego co wiem to rabaty dla grup zawodowych też są różne, dla mojej jest 7%
Jarek84
Posty: 2
Rejestracja: 06 lis 2019, 21:24
model samochodu: Kia xceed

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: Jarek84 »

Witam. Właśnie dziś zamówiłem xceeda w kolorze yellow z silnikiem 1.6 204 km w wersji XL, pakietem premium i szyberdachem. Na auto dostałem 5% na grupę zawodowa, ogólnie trudno utargować większy rabat czy jakieś gratisy. Na auto będę czekać do 2 tygodni ponieważ posiadają na stanie, kwestia tylko ściągnięcia go do salonu. Na zamówienie w większości salonach na Śląsku czas oczekiwania do 4 miesięcy. Pozdrawiam
symmeon
Posty: 3
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:17
model samochodu: KIA CEED 1.4 T-GDI 140 KM 6MT 2019 (L+BL+JBL)

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: symmeon »

jamm1 pisze: 01 lis 2019, 11:27 No wlasnie caly czas sie zastanawiam nad silnikiem, a chyba obu nie przetestuje bo nie maja u mnie wiec szukam inf.
Nadal jestem ciekawy czy automat 1.4 w Xceedzie jest inaczej skonfigurowany niz w Ceedzie?
W tym temacie odsyłam do filmiku Pertyna
https://www.youtube.com/watch?v=6d7PAz6PE3A
jamm1
Posty: 92
Rejestracja: 24 wrz 2019, 07:58
model samochodu: Kia Niro
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: jamm1 »

Widzialem ten filmik i wlasnie dlatego sie zastanawiam.
Wczoraj w salonie powiedzieli mi ze 1.6 jest ulagodzony w stosunku do ceeda GT a 1.4 taki sam. Pojezdzilem 1.6 z automatem bo tylko taki mieli i musze przyznac ze na Sporcie idzie mocno, na tyle ze ciezko przy niskich biegach aby auto nie buksowalo kolami, w Normalu szalu nie ma.
Szkoda ze nie maja Xceeda z 1.4 bo wg sprzedawcow jest takze dynamiczny na sporcie i tylko Normale sa bardziej ekonomiczne.
dgl
Posty: 3
Rejestracja: 09 lis 2019, 19:56
model samochodu: xceed

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: dgl »

Zdecydowałem się na xceeda 1.4 w manualu, odbiór do końca lutego. Jazda próbna odbyła się autem 1.6 automat. Nigdy nie jeździłem automatem i zostałem mile zaskoczony wygodą w prowadzeniu tego auta.
marimach77
Posty: 169
Rejestracja: 21 wrz 2019, 21:12
model samochodu: Kia XCeed 1.4 T-GDI 7DCT XL+AEB
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: marimach77 »

dgl pisze: 09 lis 2019, 20:05 Zdecydowałem się na xceeda 1.4 w manualu, odbiór do końca lutego. Jazda próbna odbyła się autem 1.6 automat. Nigdy nie jeździłem automatem i zostałem mile zaskoczony wygodą w prowadzeniu tego auta.
A czemu nie 1.4 automat?
Kia XCeed 1.4 T-GDI 7DCT XL+AEB
Obrazek
dgl
Posty: 3
Rejestracja: 09 lis 2019, 19:56
model samochodu: xceed

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: dgl »

W przyszłym tygodniu odbieram swojego Xceeda. Czekam na dokumenty potrzebne do rejestracji i ubezpieczenia i udaję się z żoną na pierwszą przejażdżkę. Hura! :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”