Czas oczekiwania na Xceeda.

forum użytkowników modelu Kia XCeed
Dominik21
Posty: 77
Rejestracja: 12 wrz 2021, 17:03
model samochodu: KIA XCEED

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: Dominik21 »

bartez94 pisze: 15 paź 2021, 08:19 Ciekawe jak ze zwykłymi wersjami M, ktoś może zamawiał i ma jakieś informacje? Myślałem, że mi się nie spieszy i lajtowo czy tam 3, 4 czy 6 miesięcy to sobie poczekam bez problemu, a już mnie zżera od środka, żeby odebrać i pojeździć i ciekawe czy grudzień będzie realny przy zamówieniu końcem września :lol:
Myślę, że bez problemu wyprodukują do konca roku. Ja poczatkowo mialem informacje, że max do 4 miesięcy bedzie i przewidywany termin odbioru 31 grudnia :) ale kazdy producent w ten sposób sie zabezpiecza i podaje wydluzona czas. W kazdym razie na produkcje czekalem półtorej miesiaca i z tego co wiem KIA jako jedna z niewielu producentów nie ma obecnie popularnego problemu z brakiem części. Gorzej juz jest z produkcją w Azji ale z tego co mowil mi mój opiekun z KIA to w Azji głównie hybrydy produkują.
maszek76@onet.eu
Posty: 6
Rejestracja: 20 paź 2021, 19:21
model samochodu: xceed 1,5 t-gdi

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: maszek76@onet.eu »

Witam Wszystkich,
ja zmówiłem x ceeda 25 września, mam informację od dealera iż samochód idzie do produkcji 2 listopada , a w kraju ma być 12 listopada b.r., czas pokaże jak będzie...
Przyszłym klientom zwracam uwagę, iż cennik 16 października ponownie uległ zmianie ...ceny w górę

Pozdrawiam T
bartez94
Posty: 20
Rejestracja: 24 wrz 2021, 18:47

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: bartez94 »

Można wiedzieć jaką wersję wyposażenia/kolor? Też właśnie widzę, że mniej więcej 2 tysiące różnicy w cenie. Warto było wziąć jeszcze we wrześniu :)
kenobi08
Posty: 7
Rejestracja: 12 wrz 2021, 14:13
model samochodu: Kia xceed

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: kenobi08 »

Właśnie, jaka wersja? Bo ja zamówiłem 2 września 1.5 dct m+Smart i nadal brak informacji.
randri
Posty: 148
Rejestracja: 29 paź 2020, 15:21
model samochodu: Proceed GT'20; Xceed'22 1.5 t-gdi DCT; Xceed"23 1.6 204 KM GT line,
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: randri »

Ja wczoraj złożyłem zamówienie na 1.5 tgdi dct L BL AEB - mam info że na początku grudnia będzie.
Dominik21
Posty: 77
Rejestracja: 12 wrz 2021, 17:03
model samochodu: KIA XCEED

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: Dominik21 »

Kia raczej nie ma problemów z brakiem części więc z terminami odbioru samochodu tez raczej problemu nie będzie
maszek76@onet.eu
Posty: 6
Rejestracja: 20 paź 2021, 19:21
model samochodu: xceed 1,5 t-gdi

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: maszek76@onet.eu »

bartez94 pisze: 21 paź 2021, 08:26 Można wiedzieć jaką wersję wyposażenia/kolor? Też właśnie widzę, że mniej więcej 2 tysiące różnicy w cenie. Warto było wziąć jeszcze we wrześniu :)
1,5 t gdi M smart A18 LUNAR SILER
Dominik21
Posty: 77
Rejestracja: 12 wrz 2021, 17:03
model samochodu: KIA XCEED

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: Dominik21 »

Czy ktoś z was również ma problem z transportem swojego samochodu? Moj wyprodukował sie 3 tygodnie temu i caly czas stoi pod Słowacką fabryką... Podobno jest problem z transportem samochodów :x
vivapiniata
Posty: 3
Rejestracja: 31 paź 2021, 11:57

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: vivapiniata »

Hejka, czy możecie się podzielić radami ile rabatu można wynegocjować od ceny z konfiguratora przy zakupie prywatnym?
Sprotek
Posty: 33
Rejestracja: 23 wrz 2021, 20:27
model samochodu: Xceed

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: Sprotek »

Dominik21 pisze: 01 lis 2021, 09:01 Czy ktoś z was również ma problem z transportem swojego samochodu? Moj wyprodukował sie 3 tygodnie temu i caly czas stoi pod Słowacką fabryką... Podobno jest problem z transportem samochodów :x
Transport auta trwał bodajże cztery dni. W ciągu tygodnia od informacji, że jest już wyprodukowany zarejestrowałem auto.

Może stoi u lakiernika?
_____________________
KIA XCeed 1.5 T-GDi
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”